Швидкоруч• 07 августа 2023
Навчання в Україні при вступі закордоном
Дівчата, у кого діти поступили до ліцею/технікуму а Польщі, чи плануєте продовжувати навчання в Україні, аби було хоч 9 класів закінчено?
Швидкоруч
• 07 августа 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Дякую.
Підкажіть, будь ласка, як Ви дивилися проходите по балам чи ні.
Я щось з цією системою не можу розібратися (
Тобто самі рахуєте бали і коли заповнюєте заявку,то вибираєте заклади куди проходите?
На момент подачі заявки, ви не будете знати скільки у вашої дитини балів. Бо на момент подачі ще немає атестату, тобто фінальні оцінки вам невідомі, а також результати іспитів ви дізнаєтесь тільки на початку липня. А вньосок потрібно складати в травні. Ви можете собі вирахувати приблизні бали. В тому то і фішка всього цього