ТочноБудет• 07 августа 2023

Матові білі кухонні фасади. Що вибрати: AGT чи акрил?

Хочу трохи оновити кухню, а саме замінити старі глянцеві фасади на білі матові. Сама кухня маленька, кольорова гама: сіра, чорна, металік. Тобто білий колір однозначно підійде. Бюджет обмежений. Обираю між AGT софт-тач та акрилом теж софт-тач. Майстри кажуть, що візуально непрофесіоналу відрізнити важко. По фото в інеті так і є. Тактильно на зразку мені більше сподобався акрил. Але на фасадах будуть ручки, тому постійно торкатися я їх не буду. Акрил дорожчий. Думаю, чи варто переплачувати. Питання, в кого стоять такі фасади, дайте свою оцінку. Наперед вдячна
Кайдашенчиха• 07 августа 2023
Визуально они одинаковые. Я покупала агт- всё отлично. Износостойкость прекрасная.

КокошинЭль• 07 августа 2023
В мене мдф, вже майже 2 роки, все чудово, але треба розуміти, що навіть мдф мдфу будуть різні за якістю і ціною. Почитайте плюси мінуси матеріалів які обираєте.
В мене в одному з санвузлів поставили акрилову раковину, от більше б не ставила, мені не подобається сам матеріал.
автор ТочноБудет • 07 августа 2023
Ответ дляКайдашенчиха
Чудово. У вас теж біла, №734?
Чи швидко забруднюється? Як і чим чиститься?
Без образів• 07 августа 2023
У нас АГТ. Отличные фасады. Сколько уже о них всего билось и царапалось, никаких следов.
Кайдашенчиха• 07 августа 2023
Ответ дляТочноБудет
Чудово. У вас теж біла, №734?
Біла, але номери не скажу. Миється відмінно, водоюта протираю насухо. Іноді фейрі
автор ТочноБудет • 07 августа 2023
Усім дякую