Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Меряю линейкой• 06 июля в 10:01
Ответ дляМалая еще та
Ну если три месяца мы не будем общаться то почему тогда это не конец?
Связь переживает период остановки а не обязательного окончательного завершения а на это нужно время
Малая еще та• 06 июля в 10:02
Ответ дляМеряю линейкой
Спасибо вам. Подскажите пожалуйста по картам видно,что все это было специально чтоб я ушла?
Apassionat_a• 10 июля в 17:23
Розглядаю трикутники
Відпрацьовую новий розклад
Буду вдячна за зворотній звʼязок і відгуки.
Можете писати у приват
Відпрацьовую новий розклад
Можете писати у приват
Морковку дай• 10 июля в 18:32
Доброго дня.Дуже потрібна допомога про подругу. Чудова людина дуже порядна та сором´язлива. Не була заміжня дітей немає.Прошу кинути на картах - на особисте майбутнє життя Лєна 42р
Налогообложу• 10 июля в 22:50
Ответ дляМорковку дай
Тяжку ношу несе Олена, може працює важко. Чекає зустрічі, але це ілюзорно, мрії тільки. Конкуренція велика зараз, бо жінок більше. Можливо їй якось треба більше проявлятися, відпустити ситуацію. Людина вона світла.
Підкажіть, не було зв´язків з жонатим, бо випадає імператор? Можливо буде, пізніше
Морковку дай• 11 июля в 04:10
Ответ дляНалогообложу
Про ношу ти правильно сказали, у мами важка хвороба альцгеймера, на роботі всі ополчились проти, типу святому з себе корчиш. Зустрічається / не зустрічається з колегою по роботі - але він не жонатий. Який тримає на відстані, раз в два три тижні може на каву піти. Влна емоційно повністю виснажена та вже змирилась, але ж може можна щось змінити.
Оце потужно• 12 июля в 17:45
Скажіть мені , якщо маєте бажання , чи отримаю я завтра відмову чи погодження після співбесіди. Ярина, Водолій . Співбесіда була з керівником Оленою.
БезПаспортаНеПродаю• 12 июля в 18:07
Ответ дляОце потужно
У мене випала позитивна відповідь
Оце потужно• 12 июля в 18:22
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
У мене випала позитивна відповідь
Дякую . Завтра надам зворотній зв’язок.
Налогообложу• 12 июля в 22:16
Ответ дляОце потужно
Їм не легко було обирати, але я теж вважаю, що оберуть вас. Напишите)
Оце потужно• 12 июля в 22:35
Ответ дляНалогообложу
Напишу)
Відірву та викину• 12 июля в 22:42
Доброго вечора, дівчата, подивіться, будь ласка: військовий Олександр, 52 роки, рак по гороскопу. Прошу подивитися його особисте життя взагалі та його відношення до Олени (46 років). Дуже потрібна допомога
Оце потужно• 13 июля в 15:50
Ответ дляНалогообложу
Не підходжу їм
Оце потужно• 13 июля в 15:50
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
У мене випала позитивна відповідь
Відмова
Море Щастя• 14 июля в 20:46
Ответ дляЖАННОЧКА
Доброго вечора. Скажіть будь ласка чи здала я екзамен 13 липня. Дуже дякую
Карти досить хороші!
Великі шанси, що здали!
Напишіть потім, будь ласка, як буде результат
Великі шанси, що здали!
Ласковая_львица• 15 июля в 15:52
Ответ дляМоре Щастя
Карти досить хороші!
Великі шанси, що здали!
Добрый день. Можно задать вопрос?
Море Щастя• 15 июля в 16:13
Ответ дляЛасковая_львица
Добрый день. Можно задать вопрос?
Удалено администрацией...
Упругая попка• вчера в 16:56
Дівчата, хто може подивитися питання? Я працюю,чоловік ні ( ухилянт). Мені вже дуже важко. Чи знайде чоловік онлайн роботу, чи його заберуть служити?
Меряю линейкой• вчера в 22:54
Ответ дляУпругая попка
Да,найдет.Но это будет не быстрый и не самый простой путь.Ему придется пройти через период жесткой перезагрузки и сильной усталости.Период 3 месяца.
Напишите пожалуйста позже,каким будет результат
Упругая попка• сегодня в 07:42
Ответ дляМеряю линейкой
Дякую. Обов´язково