З горіха зерня• 07 августа 2023

Про шури мури на війні

Чому деякі командири спокійно беруть собі в бригади дівчат.
А деякі противники і не беруть.
Чому там так процвітає гуляння що з одного боку, що з другого?
Чи будуть вірні чоловіки, коли біля них куча гарних дівчат?
ЯспАкойнаЯ• 07 августа 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
В смислі без дівок хватає бажаючих?
А з чого такі підозри?
Я там сверху писала девушке ответы
О категории желающих. Что там и без девушек в бригаде хватает
И он мне сам по пьяни рассказывал, как их отпускают на выходные в села, вывозят на отдых и там блядство процветает) многие заводят на месяцы себе)
Знаю лично тех, кто так делает) дома жены, дети) для них это нормально)

В тылу тут вообще я молчу)
Я уверена что и мое чудо в гречку прыгало, но пока молчу)

автор З горіха зерня • 07 августа 2023
Ответ дляТоматико
Як кого. Десантників далеко не відводять, та й чогось патріотки в десант не йдуть
Не далеко, але відпочити відводять
автор З горіха зерня • 07 августа 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я имею ввиду что помимо военных (девушек) в бригадах которые служат есть еще куча желающих в прифронтовых селах и т. д. Про тыл я вообще молчу
Так, є і таке
Хомо_сапиенс• 07 августа 2023
Жены по заграницам , девчата помогут мужьям , ниче страшного ))
автор З горіха зерня • 07 августа 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
У меня совсем другая статистика. К слову, по опыту… волонтерши куда опаснее. Им вообще никакой устав не писан, творят, что хотят. Да и в волонтерши часто идут за мужским вниманием (не все, конечно, не буду обобщать). Но знаю реально 2 разбитых ими семьи. И это только за последние 6 месяцев.
Мені розповідали, що в гарячі точки волонтери не їздять, то показуха, а просто відправляють посилки де більш менш спокійно
автор З горіха зерня • 07 августа 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Так она воюет на равне с парнями. Видела видео с ней
А в якій вона бригаді?
автор З горіха зерня • 07 августа 2023
Ответ дляТоматико
Насправді, від жінок багато де геморой, а толку - 0, але ж у нас ріаноправ´я.
Ну мабуть толк якийся є
Новопоштинская• 07 августа 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Недавно видела видео в тик токе где в бригаде одна девочка и это прям проблема её разместить отдельно от всех и не потерять если что😂
Но она попросилась спать с пацанами, командир долго не соглашался, потом разрешил
Солдат Джейн
автор З горіха зерня • 07 августа 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я там сверху писала девушке ответы

В тылу тут вообще я молчу)
Ви йому так не довіряєте, вибачте за питання

ЯспАкойнаЯ• 07 августа 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Не доверяю к сожалению(((
Я не верю что мужик сколько может пробыть без секса, тем более такой темпераментный
автор З горіха зерня • 07 августа 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Не доверяю к сожалению(((
А гроші він вам пересилає?
ПультОт_БМВ• 07 августа 2023
Була півроку у відрядженні, в іншому місті, були польові сім´ї. Потім після ротації, поїдуть до чоловіка/жінки.
автор З горіха зерня • 07 августа 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Боже,яка жесть
ЯспАкойнаЯ• 07 августа 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
А гроші він вам пересилає?
Да, конечно
А к чему здесь деньги?
ЯспАкойнаЯ• 07 августа 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
А как они там живут? Расскажите, интересно
ПультОт_БМВ• 07 августа 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Боже,яка жесть
Життя, люди різні, є вірні, а є інші. Причому він з жінкою пусік/котик по телефону, вона з чоловіком.
ПультОт_БМВ• 07 августа 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Спочатку казарма шпиталю, потім винайняли квартиру.
автор З горіха зерня • 07 августа 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Да, конечно
А к чему здесь деньги?
Защвичай кажуть, що якщо чоловіки менше починають давати грошей на сім´ю, то в них хтось є
ЯспАкойнаЯ• 07 августа 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Я и так уверена что есть кто то, но что я могу сделать на расстоянии?

ЯспАкойнаЯ• 07 августа 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
А у вас тоже муж военный?
жінка незаміжня• 07 августа 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Так повно, але вони не ночують в вашому помешканні, і ваш чоловік не допомагає їм помитись
Все таки є різниця
Вони помиються й без допомоги вашого чоловіка.
Бегущаяпо• 07 августа 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Интересная такая девочка , прям солдат Джейн
Латвийские_Номера• 07 августа 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Ну взял же уже)
Почему нет?
Я бы не смогла быть одной девушкой в бригаде, даже в тихий вечер не обсудить никого 😂
Я работаю в мужском коллективе. Мужики - те еще любители языками почесать и всех пообсуждать
ПростоБелка• 07 августа 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Все правильно.
Особисто я знаю людину, яка поїхала близько до горячої точки ( куди саме не знаю), і не соромитися розповідати , що має дуже не поганий ’додатковий дохід’
Дівчина молода
Ms. Искренность• 07 августа 2023
Мене такі теми обурюють! ´Чому спокійно беруть дівчат´. То бляха ваші чоловіки сцикуни від повісток ховаються. А жінки йдуть добровольцями! Я сама служу 3 р і ні разу ні з ким шури мури не крутила, хоча таки підкатувало багато, ваші благовірні. І це дуже образливо, що тебе вважають шлюхою, бо ти жінка в ЗСУ. За що? Що за сексизм дибільний?
Бегущаяпо• 07 августа 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я подозреваю что мне мой изменяет, тоже военный
Там без девок в бригадах хватает желающих. Пока молчу, за руку не словила, не докажу.
Да, читала что у них там местные шалавы выстраиваются в очередь и расписано все за неделю вперед . Очень сейчас на военных спрос у прастиков
ЯспАкойнаЯ• 07 августа 2023
Ответ дляБегущаяпо
Ну да. Бабки есть, что еще нужно.
Ms. Искренность• 07 августа 2023
Ответ дляТоматико
Це що за тон? Я вам поясню чого не йдуть. Бо не пропонують навіть жінкам дшв. По-перше там відбір жосткий, фізичний. По-друге, як мені в тцк пояснювали, жінкам умови треба створювати, душ окремо, ліжко окремо. В дшв нема таких умов. Повітряні, сухопутка, ССО беруть жінок. Щось про них мовчите. ´Патріотки´. Свого чоловіка, якого під спідницю сховали так називайте, а не жінок, які добровільно пішли на фронт!
Видна міленіалка• 07 августа 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Злити з бутилки наприклад, самим не зручно, допомагають чоловіки
А який секс може Бути після такого миття? З бутилки? Ви собі хоч уявляєте? там і піську не вимити нормально. Ноги брудні, нігті брудні, запах, не поголитися. Голова, волосся, макіяж, - нічого з того, одяг не по-перше нормально, після кожного туалету не помиєшся, я вже мовчу про манікюр педикюр, п´ятки. Думаєте сильно вони будуть виціловувати тих дівчат в усі місця? Ну от як? Романтика блін.
Ms. Искренность• 07 августа 2023
Адміни, чому ви пропускаєте такі теми, які принижують жінок в ЗСУ? Ви хоч уявляєте як нам служиться? А тут ще проститутками тебе вважають