Пригощаю кашею• 08 августа 2023

Де краще вести вагітність, у державній поліклініці чи приватній?

Дівчата, як думаєте гарна державна поліклініка в Києві буде кращою за середню приватну? В кого ви вели вагітність, порадьте, будь ласка
Результат:
вже голосів: 61
22 (36.07%) результат
20 (32.79%) краще в приватній
19 (31.15%) краще в державній
МадамОхмури• 08 августа 2023
ну если у вас гос не совдепия, то можно и походить
Кумася• 08 августа 2023
Там, де знайдете хорошого лікаря. Я вела у приватній, саме через лікаря
автор Пригощаю кашею • 08 августа 2023
Ответ дляМадамОхмури
У мене немає варіантів, я тут хочу взнати. Порадьте правий берег, хто де вів вагітніть
автор Пригощаю кашею • 08 августа 2023
Ответ дляКумася
А порадьте вашого лікаря будь ласка
МадамОхмури• 08 августа 2023
Ответ дляПригощаю кашею
я не знаю, возьмут ли вас без прописки и какие счас правила. У вас же должна быть декларация
автор Пригощаю кашею • 08 августа 2023
Ответ дляМадамОхмури
прописка в мене є, декларація теж
Кумася• 08 августа 2023
Ответ дляПригощаю кашею
А порадьте вашого лікаря будь ласка
Я би з радістю, але то було 14 і 10 років тому, він вже тоді був не молодий, а зараз вже взагалі не працює, на мій превеликий жаль((
автор Пригощаю кашею • 08 августа 2023
Ответ дляКумася
добре, дякую за відповідь
МадамОхмури• 08 августа 2023
Ответ дляПригощаю кашею
моя врач уже на пенсии
МадамОхмури• 08 августа 2023
Ответ дляПригощаю кашею
А порадьте вашого лікаря будь ласка
вы можете открыть Хелси и выбрать по рейтингу и отзывам,
и там есть фото
автор Пригощаю кашею • 08 августа 2023
Ответ дляМадамОхмури
и там есть фото
о дякую! не знала що так можна. А це там будуть лікарі з державної поліклініки? Там буде написано де працює лікар?
КошкинДом• 08 августа 2023
Я была в Айвимед. В принципе не плохо, но куча реально ненужных анализов, если отклонение в 0.1%. Ставили долго расширенную лоханку в почке ребёнку, пошла в другую клинику, там были нормы, сказали в границе нормы. Перестали меня пугать. Но у меня была двойня ди, было страшно. Родились 2 гиганта на 3 дня раньше намеченного срока.
ОдинРазНадетое• 08 августа 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Найдите Сумленную Зою. Прекрасній доктор. Не знаю где она сейчас принимает
Sunrise23• 08 августа 2023
Я вела в 1-му пологовому, залишилась дуже задоволена. Лікар Лєонова Валентина Володимирівна, завідуюча жіночою консультацією
автор Пригощаю кашею • 08 августа 2023
Ответ дляSunrise23
дуже дякую!
автор Пригощаю кашею • 08 августа 2023
Ответ дляSunrise23
Це там потім і родити можна?
Червона рута• 08 августа 2023
В мене була так собі гинекологіня. Я б сказала тупувата радянщина. На контрольне узі двічі ходила до кращого узиста для самозаспокоєння. Так спокійніше. А так, залежно від вашого стану. Якщо все добре, гарні скринінги і вам потрібно тільки планові аналізи та вагу поміряти, то можна і державну. Якщо є питання, то приватна з гарним акушером. Доречі ктг робила також якась стара і недолуга жінка. В кінці терміна вагітності можна також піти до норм спеціаліста.
Sunrise23• 08 августа 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Це там потім і родити можна?
Так, можна, але я повернулась в рідне місто народжувати. Там гарна і консультація і сам пологовий, в мене знайома пару місяців назад там народжувала, все добре
автор Пригощаю кашею • 08 августа 2023
Ответ дляЧервона рута
Я лише планую вагітність, ще не вагітна, а зараз треба піти на огляд, то я вже хочу піти туди де буду вести вагітність, щоб познайомитися і потім вже знати що мені не нагрублять, і в спокої іти до лікаря
Червона рута• 08 августа 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Судячи з ваших дописів, ви не пофігіст аж ніяк. Тому одразу шукайте норм спеціаліста і адекватну людину в першу чергу, щоб почуватися впевненіше і не хвилюватися.
Козачка• 08 августа 2023
Ответ дляКошкинДом
Что такое двойня Ди?
ЭКО?
Кесарево?
автор Пригощаю кашею • 08 августа 2023
Ответ дляЧервона рута
Так, от зараз і шукаю
МадамОхмури• 08 августа 2023
Ответ дляПригощаю кашею
так фільтри, галочки
держ/ не держ.
І адреса вказана. Будь ласка
Копуша• 08 августа 2023
Ну, конечно, в частной! Небо и земля!
Первую вела в гос, ходила к гинекологу по-знакомству, постоянно платила за прием, хорошая большая ЖК. Но, блин, эти очереди по 2 часа, а на последних сроках- капец тяжело высидеть, и это при записи на определенное время. Просто врач ведет каждый прием долго, внимательно.
Второй раз в частной- просто рай! Строго на свое время, все анализы у них, никаких доп в частных лабораториях, красота-чистота, отличные спецы, курсы для будущих родителей, на все исследования и приемы тебя запишут, перезвонят- напомнят перед приемом, напиток предложат, если нужно. Один раз пришла не позавтракав, пока сдала анализы, как-то стало не хорошо, медсестра прибежала, давление померила, принесла пирожное с чаем. Короче, осталась ведением беременности очень довольна.
А лучше в гос- выбирают те, кто не может себе позволить хорошую частную либо те, у кого в городе их нет.
Yana1915• 08 августа 2023
Была в частной Левмед Можаева Неля Владимировна , была со мной 24/7 на связи , проходила анализы в назначение и запланировано время, запись без очереди ! Все расскажет , перезвонят напомнят ,
Фенте Фря• 08 августа 2023
Залежить від лікаря. В мене супер лікар в державній. Як у вас купа грошей- ідіть в приватну. Їм теж треба по Греціях за чийсь кошт їздити)
#Пойду_кгадалке• 08 августа 2023
Вела в добробуті в Сірука Леоніда Петровича. Класний лікар, лишилась дуже задоволена - спокійний, все пояснює, нормально реагує на тривожні питання, призначення адекватні, без зайвого.
Ангелок з ріжками• 08 августа 2023
Ответ дляФенте Фря
Это можно перефразировать если Вам не жаль свои нервы и хотите стресс, то идите в гос.
Ангелок з ріжками• 08 августа 2023
Ответ дляКопуша
Ну, конечно, в частной! Небо и земля!
Согласна с Вами на 100%.Тоже меня очень поддерживали в частной, настраивали очень позитивно.Даже закрывали глаза, если отказывалась какой то анализ делать.
Mісіс Паф• 08 августа 2023
Я теж як і ви коли була вагітна щось думала, вибирала, шукала, але мені порадили обслуговуватися в найближчій жіночій консультації, тому що далеко їздити кожні два тижні, на прийоми і здавати аналізи, буде важко
Так і зробила, лише коли в мене були сумніви якісь, їздила на прийом до іншої лікарки, з області в київ

Там все в них по стандарту, можете узі робити в платній клініці