Сито для думок• 08 августа 2023
Підліток, робота з психологом
Дівчатка, хто проходив цей непростий шлях дорослішання дитини з допомогою психолога, як вам? Маю доньку 12 років, від самого народження характер як то кажуть агонь. На все своя думка і щоденне перевіряння батьківських кордонів. Зараз маємо суцільний бунт і заперечення. Чоловік восени йде в ЗСУ, а я боюся, що сама не вивезу. Кому допоміг психолог, є такі? Можливо, порекомендуєте хорошого спеціаліста
Сито для думок
• 08 августа 2023
Ответ дляПотринділиця
Місто напишіть?
Містечко маленьке, бажано онлайн
Потринділиця• 08 августа 2023
Ответ дляСито для думок
Містечко маленьке, бажано онлайн
ні, онлайн не пораджу, вибачте.
Сито для думок
• 08 августа 2023
Ответ дляNereia
У мене син 14 років .Був дуже замскнутим ,нікуди не виходив ,постійно в компі.
Вирішила знайти психолога і не пожалкувала.
Зараз дитина зовсім інша ,друзі,розваги на вулиці ,спілкування реальне.
займалися правда онлайн .
У моєї проблем з однолітками немає, дуже компанійська. А от із нами з чоловіком - то лапочка, то монстр якийсь
Сито для думок
• 08 августа 2023
Ответ для5cmhybyna
Удалено администрацией...
Я на вас чекала
Все возможно• 08 августа 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Треба психолог всій родині.
Мамі в першу чергу, бо дитина - дзеркало батьків.
Ответ дляNereia
займалися правда онлайн .
Добрий день! Підкажіть з яким психологом займалися і якщо можна контакти дайте, будь ласка!
Сито для думок
• 08 августа 2023
Ответ дляВсе возможно
Дівчатка, я не за діагнозом для себе прийшла. У вас особисто є досвід роботи підлітка з психологом?
Ворожу на каві• 08 августа 2023
Сначала нужно Вам, автор, обратится к психологу.
Что плохого в том, что у ребенка свое мнение?
Она неудобна Вам?
Стоит об этом поддумать..
Она неудобна Вам?
Стоит об этом поддумать..
Ворожу на каві• 08 августа 2023
Не успела отредактировать, придется вторым постом писать.
я вижу подростков, которых родители приводят на консультации к психологу и Вы будете удивлены, когда я скажу. что через некоторое время, эти дети просят своих родителей ходить к психологу
Сито для думок
• 08 августа 2023
Ответ дляВорожу на каві
Она неудобна Вам?
Стоит об этом поддумать..
Она неудобна Вам?
Стоит об этом поддумать..
Відповідь #12
Потринділиця• 08 августа 2023
Ответ дляСито для думок
психолог працює не тільки з підлітком, а у першу чергу з батьками. Вам саме це кажуть. Бо є аналіз ставлення батьків до дитини і реакцій на її поведінку, рекомендації, як себе поводит у якому випадку - які повинні методично виконуватися. І тільки тоді робота психолога з дитиною має ефект. Ви не отримаєте гарну дитинку, тільки посадивши її перед камерою з психологом.
Ворожу на каві• 08 августа 2023
Ответ дляСито для думок
Відповідь #12
Я читала))
Давайте я Вам отвечу, озвучив свою должность, ок?
Я директор центра психологической помощи и поддержки.
И я Вам говорю, что сначала к психологу должны пойти именно Вы.
И диагнозы тут не при чем.
А дальше- хотите принимайте. хотите не принимайте.
Это Ваша жизнь, Ваш ребенок и Ваши отношения.
И диагнозы тут не при чем.
Сито для думок
• 08 августа 2023
Ответ дляВорожу на каві
Я читала))
И диагнозы тут не при чем.
Я не заперечую спільну працю і не намагаюся перекласти усю роботу на когось. Якщо ви уважно прочитаєте мій стартпост, то побачите, що я питаю про успішний досвід батьків - у кого вийшло. Чи є у цоьму сенс. І в кінці прошу порекомендувати спеціаліста. От і все
Ворожу на каві• 08 августа 2023
Ответ дляСито для думок
у Всех есть положительный опыт, кто обращается.
Поверьте
Сито для думок
• 08 августа 2023
Ответ дляВорожу на каві
Я читала))
И диагнозы тут не при чем.
І ще одне. У моєму розумінні психолог має працювати одночасно і з дитиною, і з батьками, чи не так?
Ворожу на каві• 08 августа 2023
Ответ дляСито для думок
Психолог подростковый работает и с ребенком и с родителем.
Формат может быть, как индивидуальный, так и совместный
Вітаю Вас!
Я сімейний та дитячий психолог. Багато працюю з підлітками. Звичайно, це робота командна: дитина-психолог-батьки (мені здалось, коментарі якісь директивні). Але я не бачила заперечень від вас, авторе. Тому ви молодець, що шукаєте допомогу)
Інформація про мене є на моєму сайті, також в Інстаграм і Фейсбук. Відгуки та методи роботи. Зверайтесь, відповім на ваші запитання.
Наталія Петровська.