Дівчата, підкажіть, будь ласка. Якщо в серпні відкрити ФОП, написати заяву на спрощену систему, то працювати по ній можна з першого числа наступного кварталу (01.10.23р) , чи з першого числа наступного місяця (01.09.23 р)? Дякую.
Ответ дляКолгоспниця
Дякую. Це я щось тупанула. Переплутала з просто переходом з загальної на єдиний і якщо тільки відкрив ФОП.