Щедрик• 08 августа 2023
Як би Ви відреагували, аби дізнались, що подаровані Вами речі виставлені на
Виставлені на продаж.
Вам було б все одно? Головне, що пішло на користь, а не осіло у смітнику.
Чи, навпаки, Вас би це розізлило і відбило бажання допомагати ?
Результат:
вже голосів:
134 (64.73%)
Мені все одно, куди йдуть речі
67 (32.37%)
Я б розізлилась
6 (2.9%)
Я б зраділа
Туфли в чешуе• 08 августа 2023
Ответ дляЩедрик
Це не тільки стосується друзів/знайомих.
Наприклад, Ви вирішили допомогти та віддали речі, якими не користуєтесь чи одяг дитячий, гарне взуття з розрахунку на те, що буде носити конкретна родина.
А тут виявилось, що ті речі - на барахолці
Я ни на что не рассчитываю. И в голову не приходит строить планы на чужую жизнь, в чем должны ходить посторонние мне люди.
Я отдала вещи, которые мне не нужны. Может они тем людям тоже не нужны, сразу предупреждаю, не понравится - выкиньте, подарите, продадите, как хотите.
Автор, у вас своей жизни нет, что вам хочется покомандовать в чужой?
Бабка-байкерша• 08 августа 2023
Ответ дляЩедрик
То ви вирішили допомогти без запиту чи людина у вас попросила вашу якусь конкретну річ?
Телефон Рубика• 08 августа 2023
Що це за подарунок тоді такий, що Ви потім бігаєте та контролюєте за ним?
Справжній дарунок - це коли забуваєш про нього в момент передачі.
А так виходить, Ви хочете щось у відповідь отримати, хай навіть нематеріальне (вдячність, користування і все таке).
Пампушечка• 08 августа 2023
Ответ дляЩедрик
Обрадовалась бы что вещь хотя бы есть шанс продать и потратить деньги на что то более нужное человеку
Пампушечка• 08 августа 2023
Ответ дляУдачная
Тю, пускай продают, это тоже помощь человеку. Для меня жесть, когда дарящие выслеживают, что дальше происходит с вещами.
Медсестричка• 08 августа 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Странное утверждение относительно настоящего подарка. Если я дарю, чтобы порадовать человека, то, естественно, я хочу, чтобы человеку это понравилось. Если подарок просто формальность, то да, можно сразу забыть.
КондуктЕр тролейбуса• 08 августа 2023
Зависит от обстоятельства. Если б меня именно просили подарить эту вещь и она ценная, то я б расстроилась что мной просто воспользовались. Когда продают какую-то мелочь - это все равно.
МастерЮля• 08 августа 2023
Ответ дляЩедрик
Автор, ну ви ж віддали той б/у одяг потребуючим? Значить та сім´я не живе в достатку, і якщо їм вдасться продати, то їм все таки допомога. А ваша ціль була допомогти. Може вони на ті гроші їжі куплять чи підгузки дітям .
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 08 августа 2023
Віддала подрузі ляльковий будиночок, фірмовий, дорогий, у неї донці 3 роки, тобто попереду ще багато років було б щоб гратися. Дуже щиро дякувала, казала що це прям мрія і . А потім (місяці 3 пройшло) я на фейсбуці бачу її оголошення з продажом цього будиночка за 5 тисяч. Не сказала нічого, але спілкуватися більше нема бажання. Якщо він не потрібен був тобі - не бери, я хотіла саме дитині приємне зробити..
Таракашечка• 08 августа 2023
Многие дарят хорошие ,красивые,но ненужные абсолютно нам вещи, лежали они пока не наступило безденежье, всё продала. Получила прибыль, мысленно спасибо тем кто подарил
они очень нас выручили
лаМпочка• 08 августа 2023
Ответ дляЩедрик
Главное что пошло на пользу людям
БоВжеВільна• 08 августа 2023
Я такое несколько раз видела, когда отдавала даром вещи на ОЛХ. Поэтому сейчас, когда друзья разбирали мою квартиру, то либо забрали нужное себе, либо отвезли в церковь пятидесятников.
Тоскующая• 08 августа 2023
Ответ дляТаракашечка
они очень нас выручили
Де продавали?
Кавуся• 08 августа 2023
Ответ дляЩедрик
Если я их отдала навсегда, а не на время, то меня не интересует, что с ними будет потом.
Подаренные мною ходунки перепродали, и что теперь?
Может, людям деньги нужны🤷♀️
Ответ дляЩедрик
І що поганого? Люди продадуть і куплять те що їм треба, інша справа якщо гроші треба на горілку
Тётя Хрюша• 08 августа 2023
Ответ дляЩедрик
А у вас просили речи? Чи ви самі проявили ініціативу і віддали?
Якби і мене попросили умовно куртку для своєї дитини і я віддала, то звісно було б неприємно побачити її у продажу. Але якби я сама віддала знайомій речи лише з власного бажання, то хай вона далі робить з ними що хоче
Кавуся• 08 августа 2023
Ответ дляТелепузик
Отдала и забыла
Дальнейшая судьба вещей мне не неиентересна. А что случилось то?
Самолюбие автора задето.
Вещами, которые она подарила, нужно пользоваться всю жизнь и передать внукам по наследству.
А их продали(
Котя_люлю• 08 августа 2023
Я б обурилася! Продати я і сама можу. Але, часто, я віддаю реально класні і нові речі. БВ, якщо речі встратили гарний вигляд, я одразу виношу на смітник. Якщо річ у гарному стані, але видно, що БВ, то я передаю на благодійність. А от для гарних нових речей, які просто не підійшли мені, я шукаю нового власника. Ретельно шукаю. Аби річ радувала. А, якщо людина бере річ, роблячи вигляд, що вона їй потрібна, а потім продає... Я обурююся.
Прим. Подарунки на свята - інша мова. Я або питаю що дарувати, або дарую гроші.
Снегопадка• 08 августа 2023
Моя лучшая подруга отдала мне огромные пакеты с одеждой ее дочки, когда я родила тоже девочку. Вся одежда была хорошей, в отличном состоянии, красивые модели, интересные марки. Но, как назло... то перескочили, то маловато, по великовато, то еще что-то. Почти ничего поносить не удалось, кроме курток. Я передала эти вещи дальше.
Но люди из бедных семей, которым Вы, автор, помогаете, в такой ситуации эти вещи могли бы продать. Это не значит, что Вашей помощью пренебрегают, вполне возможно, что им просто не подошли вещи, а носить что-то же надо, вот и продают.
220В• 08 августа 2023
Ответ дляЩедрик
В мене сестра так робила
220В• 08 августа 2023
Ответ дляКвітка папороті
Сложно сказать. Раз я отдала эти вещи - значит, мне они не нужны. Вырученные деньги - тоже польза семье
Можна і віддати автору назад,чи автору грошей не треба?
Борода• 08 августа 2023
Віддавала сестрі чоловіка дитячі речі, потім побачила що вона їх продає, тепер нічого не віддаю, сама продаю
Квітка папороті• 08 августа 2023
Ответ для220В
Зачем отдавать подарки? Человек может с ними делать что хочет
220В• 08 августа 2023
Ответ дляТоскующая
Автор, ну зізнайтеся, що вас давить жабка, що не змогли їх продати і довелося віддати, а вони змогли на тому заробити.
Так було доречно повернути автору її речі,раз вони не підійшли ,а не робити бізнес з того
Виправлялочка• 08 августа 2023
Ответ дляМульйонерша
Якщо я від душі підбирала подарунок, то образливо. А коли віддала непотрібні речі, то хочете носіть, хочете продайте. Якщо б занесли на смітник, то образилась би, тоді краще одразу хай не беруть
твою ж мать. с барского плеча, еще и контракт подпиши. с условиями.
а просто отдать? без цсловий? от чистого сердца?
Мамзелькіна• 08 августа 2023
В принципі річ може не підійти, а повертати до магазину пізно, і в кожного свої смаки. Я речі зазвичай не дарую
Мамзелькіна• 08 августа 2023
Ответ дляЩедрик
Тоді та родина повинна їх повернути назад, а не займатись комерцією за рахунок доброти людської Бо може більш нужденним треба
Щедрик
• 08 августа 2023
Ответ дляКотя_люлю
Добре. А якщо люди, яким потрібно, прийняли пакет з речами, але його виявилось забагато чи розмір не підійшов? В такому випадку нормою буде продати деякі речі ?