Бабка-ежика• 08 августа 2023
бали за відгуки на айхерб
я правильно зрозуміла, що в день лише 5 балів можуть, а якщо написала на 9 товарів відгуки, то ті 4 інші будуть на розгляді щонайменше добу, перш ніж бали нарахують?
ПлюшкамиБалуюсь• 08 августа 2023
Я часом пишу більше, ніж 5, але не підряд, а з перервами. То ніби всі бали в один день нарахувались.
Бабка-ежика
• 08 августа 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
ех.. просто хотіла дещо на що акція до 10.00 за тихоок.часом до завтра купити, тепер розумію, що може не вийде.. надія на оті бали була
ПлюшкамиБалуюсь• 08 августа 2023
Ответ дляБабка-ежика
Я колись написала 11 підряд. То декілька днів їх зараховували. Скільки точно - вже не пам´ятаю. То потім писала з перервами.
Може ваші встигнуть зарахуватись.
Бабка-ежика
• 08 августа 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Може ваші встигнуть зарахуватись.
а не знаєте 10.00 по тихоокеанському це скільки? 14.00 по Києву?
ПлюшкамиБалуюсь• 08 августа 2023
Ответ дляБабка-ежика
Здається, це буде 20.00, адже 10 годин різниці.
Я так думаю...
Бабка-ежика
• 08 августа 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Може ваші встигнуть зарахуватись.
зараз знайшла там на сайті що 10 відгуків.. але чомусь у мене ’стало’ на 5(
Скільки часу потрібно, щоб винагороди стали доступними й придатними для використання?
Винагороди в розмірі $1, зароблені за кожен із перших 10 схвалених відгуків, що відповідають правилам, протягом кожних 24 годин, нараховуватимуться користувачу та ставатимуть доступними миттєво. Будь-які винагороди, зароблені за схвалені відгуки після десятого відгуку за 24 години, матимуть статус «В очікуванні» протягом 48 годин, перш ніж стануть доступними для використання.
Коли закінчується термін дії винагород?
Що означають статуси винагород «Доступні», «В очікуванні», «Запит . Винагороди, отримані за відгуки, матимуть статус «В очікуванні» протягом 48 годин, якщо надіслати більше 10 відгуків за добу.
Коли закінчується термін дії винагород?
Освічую темряву• 10 августа 2023
Ответ дляБабка-ежика
Коли закінчується термін дії винагород?
Все вірно, 10 перших доступні одразу
Бабка-ежика
• 10 августа 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Все вірно, 10 перших доступні одразу
ну от мені лише за 5... а 3 ще висять.. вчора тому звісно не купила те що думала встигнути доки акція
Освічую темряву• 10 августа 2023
Ответ дляБабка-ежика
Через 3$? Мабуть, на акції ви б зекономили більше
Бабка-ежика
• 10 августа 2023
Ответ дляОсвічую темряву
так, для мене це гроші( як раз на картці не хватало 2.5 долара для оплати). я рідко замовляю (раз на півроку). як раз на 41долар було замовлення. але ж бали згорять через 3 місяці. то щоб ті не згоріли, зроблю вже замовлення протягом наступних 3х місяців..