АдеКВАтная• 08 августа 2023
Не можу знайти такі балетки Zara на америк сайті, може хто бачив? Фото 1(
Фото 1 ( вибачте за якість)
Вони під міу зроблені
Є такі як на фото 2, але цікавить розмір, хто брав ї балетки?
Вони під міу зроблені
АдеКВАтная
• 08 августа 2023
Ответ дляничевока
Не видела таких в Заре. Может с Манго перепутали? Там были такие.
Дякую, може і сплутала. Дякую
АдеКВАтная
• 08 августа 2023
Ответ дляничевока
Вони?
Так, дуже вам дякую
Я думаю чи лижі не їдуть чи я …… вбила в голову що це зара
АдеКВАтная
• 08 августа 2023
Ответ дляmarata
А навіщо вам зара на американському сайті? На європейських дивіться
Навіщо ви це пишете?
Неновая почта• 08 августа 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Навіщо ви це пишете?
Все вам правильно написали. Навіщо шукати за три девʼять земель, якщо Зару та Манго купують в європейських країнах
АдеКВАтная
• 08 августа 2023
Ответ дляНеновая почта
Слухайте, якщо я шукаю значить мені потрібно. Що за манери лізти зі своїм « краще» куди вас не просять?
Неновая почта• 08 августа 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Удачі
Кондуктор маршрутки• 08 августа 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Ви циганка?