Квітка Миру• 08 августа 2023
Коли ваші діти почали спати окремо?
Коли спокійно стали вкладатися у своє ліжко, не приходити вночі або не кликати до себе?
Також цікавить у кого коли переселилися до своєї дитячої кімнати.
Заюшка_хозяюшка• 08 августа 2023
З 4 років у своїй кімнаті, але й досі може прийти серед ночі 🤪Зараз 8
Освічую темряву• 08 августа 2023
У всех по разному, наверное, год отвыкала бегать. Запаситесь терпением
Анчо Ус• 08 августа 2023
В свою комнату переехал в 3.5, бегал по ночам долго еще, но не каждую ночь.
Гидроусилитель руля• 08 августа 2023
Син перед першим класом, як раз переїхали , отримав власну кімнату
Квітка Миру
• 08 августа 2023
Ответ дляКрижана бурулька
З народження
З народження спить в окремій кімнаті? І не було такого періоду що спала з вами?
Квітка Миру
• 08 августа 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ото й у мене і всіх знайомих таке. До років 7-8 майже у всіх або бігають до батьків самі, або кличуть до себе і тато чи мама досипає в дитячій)
Квітка Миру
• 08 августа 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Я не жаліюся…поки що😂
Просто цікаво в кого як, бо по всім дітним друзям картина майже однакова
Крижана бурулька• 08 августа 2023
Ответ дляКвітка Миру
Ви питали про ліжко. Ні не було, в своїй кімнаті з 4 років
Заюшка_хозяюшка• 08 августа 2023
Ответ дляКвітка Миру
Я чесно не знаю, коли це скінчиться 🫣 Був період без бігання, а тепер знову 😭
З народження в своїй кімнаті. Звісно, підходили і годували і присипали то я, то чоловік. Донька була на ів. Спала з нами тільки 3 місяці з початку війни, тому що переїхали у безпечніше місце, а там було лише одне ліжко. Через 3 місяці зняли іншу квартиру і знову окрема кімната.
Зараз майже 6 років, до нас не приходить, тільки щоб в туалет відвели. Але на ніч вкладаємо, читаємо і сидимо поки не засне.
Замріяна• 08 августа 2023
З народження спала в себе в ліжечку, але з нами в кімнаті
В 2 роки переїхала в окрему кімнату
Інколи могла кликати, але не часто
В 2 роки переїхала в окрему кімнату
Інколи могла кликати, але не часто
Таракашечка• 08 августа 2023
Обидва у своїх ліжках з народження. В окрему кімнату син перебрався в 4 роки, коли купили нову квартиру. Доньку чекає її кімната, як побачу, що готова і має бажання, то буде спати там, поки ще мала зовсім. Син і досі, у свої 6 може прокинутись і кликати мене. Думаю, це нормально, я і в 22 від поганого сну могла прокинутись і тут же пхала чоловіка в бік, щоб обійняв.
Ms. Похвала• 09 августа 2023
В 2 года наконец-то убрала ГВ на сон и одновременно отселили в другую комнату.
С первой ночи спит спокойно всю ночь, в 6-7 утра приходит к нам и досыпает в нашей кровати.