жар-птица Нюра• 08 августа 2023
Дитячий садочок. Які найголовніші критерії для вас?
Старший син ходив в садок в Україні.
Дочка( 3 роки) має йти в Польщі.
Різниця величезна. Важче віддати свою дитину в такі умови. Але все ж.
Для вас наявність кращого ремонту і величини вікон в групі були важливі? Чи то я придираюсь, чи що.
Дочка( 3 роки) має йти в Польщі.
Задираю носа• 08 августа 2023
дочь ходила в тот же садик что и я.
главный критерий был что бы возле дома и ребёнку нравился воспитатель ( а мою малую там все обожали, она ещё та подлиза с чужими)
а на ремонты и тд было пофиг, да и ковид был, я даже группу не видела
Хочу на Балі• 08 августа 2023
Яка няні і вихователь. І в зручній доступності. Яке спілкування з дітьми й чи допомагають в конфліктах. Чи є заняття? В нас був держ садок старий і з дирявим лінолеумом. Син просто летів через два місяці туди! Дуже любив няню і пісні)
Чучало яблуні• 08 августа 2023
Вихователі в першу чергу. В обох випадках з обома дітьми в різних садках йшли на вихователів. Діти досі згадують з теплом свої садки
жар-птица Нюра
• 08 августа 2023
Я може трохи поясню,про ті вікна. Більшість садочків розміщені на перших поверхах звичайних будинків. Перепланування всередині є, але вікна малі. Не такі як в школах у нас. Темно. Група мала, дітей багато.
жар-птица Нюра
• 08 августа 2023
Ответ дляЧучало яблуні
За кордоном інша система реєстру дітей. І йти конкретно на вихователя нема можливоств
Чучало яблуні• 08 августа 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Я просто свої критерії написала
Сама вумна тутички• 08 августа 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Розгляньте приватні садки. Або шукайте подібний до українського, таких теж багато, з великою територією для прогулянок, площадками і т.п.
Я не в теме• 08 августа 2023
Для мене важливо, в якому районі садок і який контингент туди ходить. Можливо для Польщі це менш актуально, але для інших країн дуже. Останній садок для сина вибрала той, який знаходиться безпосередньо в парку, діти весь час на вулиці, ідеальний варіант
жар-птица Нюра
• 08 августа 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Шукати і прийти записатись так система тут не працює.
Конкурс був в березні. Дістались до 3х вибраних. От тепер вибираю
Сама вумна тутички• 08 августа 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Я рік назад саме так віддала дитину. Ходила в найближчі садки та питала чи є місця.
жар-птица Нюра
• 08 августа 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Але ж виховательку не вибирали і місця хіба лиш там залишаються,де нема попиту
Сама вумна тутички• 08 августа 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Можливо і так. Але не можу нічого поганого сказати про садок та вихователів. Донька рік відходила, на канікулах вже чекала коли піде знов в садок. Ось в серпні вийшли то дитина біжить туди з радістю.
Дівчина Бобула• 08 августа 2023
Вибрали в Україні приватний, мені важливо щоб садок був просторий, побудований під садок - не приватний дім, чи напівпідвал. В групах всіх рекуператори на вікнах. В групах достатньо місця, в спальні нормальні ліжка, не комоди висувні. В туалетах кабінки закриті - в Україні з тим проблема... Якісне різноманітне харчування, так дорожче платити - але дитина їсть в садочку 4 рази в день, і дійсно їсть. Прогулянки на вулиці в будь яку погоду.
Це особисто мої критерії
МадамОхмури• 08 августа 2023
Для меня единственный критерий - как можно ближе к дому. Все остальное пофиг.