Мона Лиза• 08 августа 2023

Як вам плаття на весілля

Йду як гість, до нього бежеві відкриті босоніжки
автор Мона Лиза • 08 августа 2023
Ответ дляЖдушечка
А можна фото приблизного варіанту, який ’підходе’ і не зачепить тонку душевну організацію свекрухи нареченої?)
Нові правила етикету: отримали запрошення - кидаєте на одобрення всім гостям саій лук
Царевна_несушка• 08 августа 2023
Ответ дляМона Лиза
Мені справді цікаво подивитись на людей які свідомо хочуть перебити увагу з нареченої?
По вашій логіці в мішку йти?
Закомплексованных людей довольно много(
Платье красивое.
Фенте Фря• 08 августа 2023
Якщо вам до 45ти і фігура не гладша чим на моделі фото то вогонь.
Злива інформації• 08 августа 2023
Ответ дляРепетиторша
согласна. невеста вас проклянет, если вы будете в таком платье. и её родичи тоже.
Невесте будет чем занятся на свадьбе. Проклянет, если вся в комплексах
Злива інформації• 08 августа 2023
Ответ дляМона Лиза
Запитую чому?
Бо жаба давить😂
Бойова• 08 августа 2023
Хорошее, если плечи не широкие, то будет хорошо
Айпишница• 08 августа 2023
Ответ дляБочка порохУ
Нет, слишком вызывающе. Хотите перебить внимание с невесты? Оно уместно, но не на свадьбу.
Що то за гості, які будуть дивитися на когось, а не наречену? Нормальна сукня на весілля
Додекаэдр• 08 августа 2023
Я б вдягла щось не менш красиве, але трохи скромніше. Ну, це моє особисте: не хочу своєю відвертою сексуальністю забирати багато уваги. Скромніше — не означає менш нарядне, менш красиве
Скіфська пектораль• 08 августа 2023
Ответ дляЖдушечка
Та є купа прекрасних варіантів!
автор Мона Лиза • 08 августа 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Та є купа прекрасних варіантів!
Ваші варіанти дуже красиві, очі розбігаються, важко обрати, лишу свій
Скіфська пектораль• 08 августа 2023
Ответ дляМона Лиза
Правильно! Краще - ворог хорошого)))
З царем в голові• 09 августа 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Норм. Только с лифом, без торчащих сосков и огромного размера гр
Можно и с сосками. Идите.
Пишу каліграфічно• 09 августа 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Можно и с сосками. Идите.
С сосками это уже крик отчаявшейся тетки без секса, можно идти, но гости протрещат
З царем в голові• 09 августа 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Та є купа прекрасних варіантів!
Мне больше платье автора нравится... это какие-то на дачу... на речку...
Скіфська пектораль• 09 августа 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Поняття стьобу вам не знайоме?))
З царем в голові• 09 августа 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Поняття стьобу вам не знайоме?))
Ні... а що це таке?
Скіфська пектораль• 09 августа 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Ні... а що це таке?
Гугліть))