Відморожена• 08 августа 2023
Нестачу яких вітамінів шукати при сильній втомлюваності?
Дівчата, недостачу чого можна пошукати при сильній втомлюваності дівчині 20 років?
Вмовила лише на аналіз крові ( УЗД, лікарі - відмовляється). Багато років лікували алергію: лікарні, обстеження, інʼєкції, їй набродло.
Точно знижене залізо, саме час пити новий курс, але навіть коли залізо піднімається, вона всеріано жаліється на недостачу енергії і малу продуктивність.
Думаю, ще Д3 подивитися, може фолієву?
Помаранчова душа• 08 августа 2023
По анализам ферритин и витамин д. Но если честно надо понимать причину усталости, может распорядок такой что некогда отдохнуть
Мамина корзиночка• 08 августа 2023
У себя сейчас ищу. После всего вышеуказанного ещё кардиограмму сделать и последнее - спина.
Відморожена
• 08 августа 2023
Дівчата, дякую, виписала. почнемо з аналізів.
Розпорядок то такий собі - студентка..але говорить, що втомлюється набагато більше ніж однолітки, хоча все ж намагається спати не менше 7 годин.