Я-ваш шанс• Изменено 09 августа 2023
Гепатит Б. Вы бы поверили мужу, что заразился у стоматолога?
Если есть повод подозревать, что был у проституток. Где вероятность заразиться больше?
Natalyfoxyn• 09 августа 2023
Ответ дляСанта Барбара
Наче кров вона в стоматології теж кров. Чи як? от поясніть детально. Чому в стоматології дуже низький шанс заразитися вірусним гепатитом?
В современной стоматологии заразиться чем-то фактически невозможно
Ответ дляСанта Барбара
Хороший там шанс заразится, если там несерьезно относятся к стерилизации. Хотя в парикмахерской шанс тоже хороший.
Санта Барбара• 09 августа 2023
Ответ дляAlex_Kri
Ото ж. Я Вам довіряю, бо Ви без аноніма, працюєте в стоматології.
Санта Барбара• 09 августа 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
В сучасній(!) , де спеціалізовані стерилізаційні. А є кабінети приватні, що працюють по простішій схемі, інструменти здають на стерилізацію в кращому випадку. В мене мама санітарка в лабораторії крові, де серйозно стерилізують , її подружка працювала в серйозній стомат клініці в стерилізаційній, повірте не всі так стерилізують і обробляють інструмент як там. Тому рівень стерилізації різний у різних.
Natalyfoxyn• 09 августа 2023
Ответ дляСанта Барбара
Даже минимальный уход важен. По этому в медицине фактически исключено
ГейТуда• 09 августа 2023
Ответ дляЛеди Г
Чисто теоретически, это он должен был с больной гепатитом проституткой переспать без презерватива?
У меня один знакомый так и заразился от проститутки гепатитом, ну еще и гонореей впридачу