Ластовиння• 09 августа 2023
Ваш чоловік водить машину? Чому все на поечах жінки
СпайдерВумен• 09 августа 2023
Оба водим, в семье несколько машин. Что на плечах женщины? Какой женщины?
Цирк на дроті• 09 августа 2023
Да, и больше, чем я. Муж подруги не водит, вообще не его занятие оказалось. Непривычно, но почему бы и нет.
А что у вас прям ’все’ на плечах и зачем вы все это на себя взгромоздили?
Всех анонимов аноним• 09 августа 2023
Мій водить)
А чому все на плечах якоїсь жінки я не знаю
Який боком мій чоловік до тої жінки, у якої все на плечах?
СережкинаЯ• 09 августа 2023
У моєї подружки чоловік категорично не сідає за кермо, боїться, водить лише вона. У нас поки не а машини, я дуже хочу. Але мій чоловік теж сказав, що він за кермо не сяде
Нематрьошка• 09 августа 2023
Так, водить. Давно і впевнено. Я навпаки - переляк за кермом (їжджу лише 2 роки і то, не кожен день).
А плечі до чого?
ПампушОК• 09 августа 2023
Водить, машина повністю на його плечах і його батька, я туди не касаюсь
Десь так, але...• 09 августа 2023
Я без чоловіка, маю авто. Сама купляла і сама обслуговую , все легко і просто ))були б гроші)
Не пириживай• 09 августа 2023
Если у вас так, то это не означает что так у всех. У нас у каждого в семье своя машина.
Роздратована шкіра• 09 августа 2023
В смысле? На каких плечах? Водит. А сейчас у нас у каждого своя машина.
ВсеПроВсехЗнаю• 09 августа 2023
Так, водить і мене возить. У мене є права, але досвіду немає, для мене то стрес. Чоловік 25 років за кермом. Для нього це вже автоматизована звична справа. То нехай це буде його обов´язком в сім´ ї.
Удальонка• 09 августа 2023
Права має, але вожу тільки я, дуже цьому рада, тому що сімейне авто весь час у мене.
Одні думки• 09 августа 2023
Водит
Водить меньшая из проблем, надо еще технические неполадки знать как устранить, да и банально на мойку поехать, омывайку залить, шины подкачать, на сто общаться, колесо поменять если что
Водить я умею, а вот это все нет, и не хочу
Пэрисхилтонша• 09 августа 2023
Водить. І я вожу.
Не розумію, про які плечі жінки ви говорите, бо знаю багато сімей, де водить лише чоловік і лише одну можу пригадати, де водить лише жінка.
Благоуханочка• 09 августа 2023
У моего 25 лет профессионального водительского стажа и открыты все категории. Меня 11 лет назад уговорил сесть за руль и помимо автошколы всему учил. У каждого своя машина, за рулем оба ежедневно
Пластилин_Колец• 09 августа 2023
Каждый водит свою, иногда он проситься порулить мою)) не знаю о каких вы плечах
СкиниУскачи!• 09 августа 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Водить. І я вожу.
Більше того, машинна то ж наче не тягар, а полегшення повинна Бути
Пэрисхилтонша• 09 августа 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Ну по-різному. Я права отримала недавно, і зараз мої водійські навички на такому рівні, що це дійсно більше тягар, ніж полегшення. По маленьким містам без проблем, а от столичні швидкісні траси з тягучками чи центр де половина вузеньких вулиць запарковано - поки що дуже стресово. Але якщо зараз себе не пересилити - то так і буду чекати, поки чоловік матиме час і натхнення кудись мене відвезти за потреби, а я хочу бути автономною.