Хочу в БАНю• 09 августа 2023

Пилипець чи Міжгір‘я, де краще зупинитись якщо без машини?

Всім привіт. Підскажіть, може хто відпочивав в цих краях без авто, де краще зупинитись? Поїздити по екскурсіям і щоб була якась інфраструктура, кафе, банкомат
Альдебаран• 09 августа 2023
Краще вже Міжгір´я. Пилипець село. Відносна глуш в обидвох населених пунктах.
Всех в сад• 09 августа 2023
Що там, що там без машини незручно. А Ви від куда та чим плануєте туди добиратися?
жижифреймут• 09 августа 2023
І там,і там незручно, тротуарів толком нема
автор Хочу в БАНю • 09 августа 2023
Ответ дляВсех в сад
Потягом з Києва
snejs• 09 августа 2023
Из этих лучше Межгорье, это хоть районный центр, а Пилипец село селом, ещё и подъемники не работают
Всех в сад• 09 августа 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Потягом з Києва
Тоді не раджу, від Воловця автобусом довго та дуже дискомфортно, таксі дорого. Краще тоді в Славське, Яремче, Ворохта там хоть потяг зупиняється...
Пишу з власного досвіду була і в Межгірі і в Пилипці без авто.
автор Хочу в БАНю • 09 августа 2023
Ответ дляВсех в сад
Ну в мене вже білети куплені, а в Яремчі/Ворохті була. Хотілось Закарпаття. А чому автобусом дискомфортно? Він же наче десь годину їде
Всех в сад• 09 августа 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Це словами не описати. Кожний раз коли їхала були різні нюанси.
Ви до Воловця взяли квитки?
автор Хочу в БАНю • 09 августа 2023
Ответ дляВсех в сад
Ви до Воловця взяли квитки?
Так. Я ще думала Поляну, але це треба було до Сваляви квитки… не можна ж на одну станцію більше проїхати і потім назад так само. А обміняти, то вже немає на потрібні дати
автор Хочу в БАНю • 09 августа 2023
Ответ дляВсех в сад
Ви до Воловця взяли квитки?
Ви мене вже лякаєте, що там за нюанси? Автобус ломався?
Яжемать Мне можно• 09 августа 2023
Едьте в Межгорье,там и Синевирский перевал рядом и одноименное озеро,Колочава с хребтами Красна и Пишконя,гора Стримба.
Всех в сад• 09 августа 2023
Ответ дляХочу в БАНю
То не приїхав, то набився так що час в повітрі висіла, а по місцям там ні хто не сідає, хто перший зайшов того і місце.
Всех в сад• 09 августа 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Роз гляньте Славське, мені сподобалось.
автор Хочу в БАНю • 09 августа 2023
Ответ дляВсех в сад
А для валізи там хоч є багажне відділення? Я так розумію це автобуси Ужгородського напрямку?
Всех в сад• 09 августа 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Там вони різні, є звичайні з відділом для багажу, є як маленькі бусіки, без багажного відділення. Якщо автобус прохідний, то може і не заїхати як що їде забитий.
Все возможно• 09 августа 2023
Ответ дляХочу в БАНю
не скажу точно за той напрямок. але буди у Микуличині - то там всі автобуси що їдуть повз село як маршрутки. набивається людей купа.
автор Хочу в БАНю • 09 августа 2023
Ответ дляВсех в сад
Дякую, а як ви добирались? На таксі? Є взагалі сенс з ними торгуватись? Яка реальна вартість може бути
Всех в сад• 09 августа 2023
Ответ дляХочу в БАНю
По вартості не скажу, це було до війни, поторгуватися завжи можна спробувати.
Брала таксі тільки в зворотньому напрямку, боялась не встигнути на потяг, бо бачила випадки коли люди розраховували на автобус, а потім не склалось.
Робот Вертер• 09 августа 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Авторе, підтверджую усе вище написане про автобуси, буси і так далі. То ціла лотерея. Я сама з Києва, але коли жила у подруги в Мукачеві, так само добиралися автобусом-маршруткою до Пилипця. Нам пощастило, що наша зупинка була друга після Ужгорода і були місця. А далі все як написано вище: люди їхали на одній нозі. На зворотному шляху ми вже домовилися з господарем міні-готелю, щоб відвіз нас до Воловця на потяг на машині, бо теж мали всі шанси їхати як попало.
автор Хочу в БАНю • 09 августа 2023
Ответ дляРобот Вертер
Дякую, тепер точно не буду сподіватись на автобус принаймні на зворотньому шляхус сумно, що така ситуація з автобусами. Я взагалі думала, що з того самого Міжгір‘я буде зручно доїхати до Пилипця водоспад подивитись та Синевіра, а виходить треба тільки на таксі розраховувати. Таксісти цим звісно користуються та луплять ціни.
Робот Вертер• 09 августа 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Будь ласка. Ми брали екскурсію від Мукачева до Синевира через Міжгір´я і Шипіт, але багато чого залежить від екскурсовода. Цього разу мені не сподобався. Ще до повномасштабного їздили зі Східниці в Міжгір´я і на Синевир, але без заїзду в Пилипець. То там екскурсовод був дуже чудовий, проте водоспад не входив в екскурсію та й трошки важкувато було, бо в дорозі провели більше часу. Одним словом: є усюди свої нюанси)))
Алиса Михайловна• 10 августа 2023
Ми в червні з дитиною відпочивали в Пилипці без авто-все чудово вийшло.Поїздили всюди,де хотіли. Так, звичайно треба розуміть,що це додаткові витрати.