Твоя подружайка• 09 августа 2023

Підкажіть, де можна купити жіночу куртку Crivit? На Лідл немає(

В мене була останні 5 років, я задоволена, але вона вже втратила свій вид, а тканина свої якості.

Чи може порекомендуєте якусь іншу бюджетну фірму.
Безсовісна кума• 09 августа 2023
Вони пізніше з´являтися, до осені, літом не буде
автор Твоя подружайка • 09 августа 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Дякую!
naxodki_youtube• 09 августа 2023
Crivit -ТМ яка належить Лідл, тобто лише там можна купити. Слідкуйте за оновленнями на сайті
Ковбой Хагис• 09 августа 2023
На розетці бачила. Ще був вибір в епіцентрі дитячого, загляньте до них. Можливо є доросле.
Краля-Галя• 09 августа 2023
На олх и здесь в продавалке.
Оно само купилось• 09 августа 2023
Покажіть фото