неДодекаэдр• 09 августа 2023

Дівчатка в кого є список скільки і що потрібно для першого класу?

Детские_Будут?• 09 августа 2023
Та скажет вам учитель

Не кую, не мелю• 09 августа 2023
Ну а що потрібно до школи?
Ручки, олівці, обкладинки, зошити.
Ну все як завжди
Жерица ночи• 09 августа 2023
Ничего не покупала,кроме рюкзака, пенала, простых карандашей, резинки, маленькой линейки и точилки
У всех учителей свои предпочтения.
Благо канцтоваров пруд пруди и все можно купить в пешей доступности
Щось не спиться• 09 августа 2023
Все як завжди - зошити в косу лінію, клітинку, ручки, олівці, гумка, лінійка. Все решта купите - нема дефіциту зараз
Пустощі-веселощі• 09 августа 2023
Ось написали список зі школи
Черпак_для_фантазий• 09 августа 2023
Зазвичай то вчитель дає список. Зараз дефіциту немає, хоч у неділю о 8 вечора купити все можна. То за радянських часів був дефіцит та шкільні базари у серпні. В мене старший вже 4 курс університету. Жодного разу нічого глобально не закуповували. Одного року взагалі так склалось, що пішли 30 чи 31 серпня, а там черги кілометрові. То ми нічого не купляли, потім сам після школи першого вересня пішов купив собі зошитів
Любовь Калистратовна• 09 августа 2023
Да какой список. Купите по пару тетрадей в косу линию и клетку, ручки, линейку, ластик, карандаши, фломастеры, краски, цветную бумагу, картон, клей, альбом, пластилин. Дальше будет видно по обстановке что докупить.
Сундучок с каникулами• 09 августа 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Ну а що потрібно до школи?
Ручки, олівці, обкладинки, зошити.
Ну все як завжди
Ручки не надо - вначале пишут карандашами
Зошити , обкладинки теж. Це пізніше і вистачить 4 зошита - по 2 в клітинку і косу.
Лінійка одна 15 см.
Кольорові олівці набор 12 шт
Ластик. Точилка.
Пенал.

Інше може й не знадобитись.
Черпак_для_фантазий• 09 августа 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Точно памʼятаю, що в перший клас донечці вчителька казала купляти акварель 6 кольорів, а гуаш тільки у другому класі у списку була. Але мені здається, що це від вчителя залежить

ТрамвайGirl• 09 августа 2023
купите ручки - стирачки.
слава богу , счас не совецкий союз
Мавка• 09 августа 2023
У меня есть, нужно принести страховку, все остальное выдаст школа))
Любовь Калистратовна• 09 августа 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Моя закончила первый, рисовали и теми и теми. Хотя учитель не настаивала какими именно рисовать, если у кого-то нет, то хоть фломастерами или карандашами.
Не кую, не мелю• 09 августа 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Лінійка одна 15 см.
Кольорові олівці набор 12 шт
Ластик. Точилка.
Пенал.

Інше може й не знадобитись.
Ну так, елементарні речі
Навіщо готуватись до цього?
5cmhybyna• 09 августа 2023
1 ручку 1 зошит в клітинку і всьо!
Черпак_для_фантазий• 09 августа 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Нам у першому класі вчителька писала що саме брати на урок малювання олівці, маркери чи акварель, щоб зайве не несли. А потім після осінніх канікул ми купили їм папки для малювання та праці та все вже зберігалось у класі
Сундучок с каникулами• 09 августа 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Ну так, елементарні речі
Навіщо готуватись до цього?
Звичка з дефіцитних часів перрдалась нащадкам
Любовь Калистратовна• 09 августа 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
У нас онлайн, но тоже пишет что нужно подготовить
Дайте вподобайок• 09 августа 2023
Я племінниці купувала набір на розетці. Зараз таких вже нема, але думаю, що аналогічні є.
https://rozetka.com.ua/kite_k20_s12/p233365129/