Невидимка Майя• 10 августа 2023
От ви кажете,радити тут в темах знайти одного і спонсора
Ось , я вже не можу просто...
Тобто людина буде думати чи скидати йому фото чи ні?
Це як ,блін взагалі?!
Таракашечка• 10 августа 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Я в відповідь теж хочу фото,а він принципово вирішив ,що скидати не буде!
І я щей гоню
Мені один отак пропонував зустрітися, та й каже, щоб я йому декілька фото скинула. В мене фото поффіля було, в нього ні. Я кажу - ти мене хоча б бачив, я взагалі уявлення не маю з ким спілкуюся . І він почав торгуватися, казати як зі мною складно)))
Та не реву я• 10 августа 2023
Ответ дляСладко-соленая
Огидні істоти ці гуляші чоловічки. Купило б падло дітям новий телефон, чи зводило жінку в ресторан, так ні ж... огидні. Автор, вам не огидно якомусь покидьку давати в користування своє тіло?
Якщо зовсім скрута, то збирайтеся і їдьте з України. На хліб з маслом всюди заробите чесною працею і не доведеться смердючі старі хрени нюхати за ті нещасті копійки
У вас такий негативний досвід
Невидимка Майя
• 10 августа 2023
Ответ длябЭйбА
Удалено администрацией...
Вам би порадила це насправді
Чи ви в декреті?)
бЭйбА• 10 августа 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Вам би порадила це насправді
Чи ви в декреті?)
Я не страдаю,как вы. И спонсор мне не нужен.
Невидимка Майя
• 10 августа 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Удалено администрацией...
Заходиш та виходиш , як тема не твоя і не цікава,нащо себе гвалтувати?)
Невидимка Майя
• 10 августа 2023
Ответ длябЭйбА
В декреті?
Децкі
Гравіцапа• 10 августа 2023
Ответ дляСладко-соленая
Всегда смешило.
Ухайдокать руки- спину за 20 уе в день, к примеру, это хорошо, это честный труд.
Полежать на спине 1 час за 20 уе- это плохо.
Надо ишачить
бЭйбА• 10 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
Всегда смешило.
Надо ишачить
Так найти же не может никак)) Расхватали автора
Фляшка на трьох• 10 августа 2023
Потому что сами женщины рассказали мужикам, что внешность их (мужиков) неважна. Не на первом месте , не самое главное и блаблабла. И так убедительно рассказывали, что мужики свято верят в то, что так и есть. Поэтому ваш вариант, Автор, так же как и многие решил, что он и без фото подойдет. Потому что он мужского пола. А вот они же любят глазами, им необходимо понравится внешне.
Невидимка Майя
• 10 августа 2023
Ответ длябЭйбА
Удалено администрацией...
Ну так більше нічого цікавого у васс же немає в житті,раз читаєте та хейтете
бЭйбА• 10 августа 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Удалено администрацией...
Холодная каша• 10 августа 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Так виходьте з теми і не мучтесь, і не читайте,людина не читає ,те що їй не цікаво)
А вам надо, чтоб вам отвечали, или чтоб просто читали? Отвечать по теме вам никто тут уже не будет, а почитать и поглумиться - не в ваших силах запретить.
Вы мазохистка?
Невидимка Майя
• 10 августа 2023
Ответ дляХолодная каша
Вы мазохистка?
Якщо тема не цікаво не бачу сенсу в ній бути взагалі ніякого
Невидимка Майя
• 10 августа 2023
Ответ дляХолодная каша
Вы мазохистка?
Так не в моїх силах, але багато хто порушує спілкування на форумі
Невидимка Майя
• 10 августа 2023
Ответ дляХолодная каша
Вы мазохистка?
’Поглумитися’заборонена правилами форуму
Упругая попка• 10 августа 2023
ніякого спонсора ви не знайдете
не будьте наївною
скоріше халявщика, ще й боком вилізе
не будьте наївною
скоріше халявщика, ще й боком вилізе
Невидимка Майя
• 10 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
ніякого спонсора ви не знайдете
не будьте наївною
скоріше халявщика, ще й боком вилізе
не будьте наївною
скоріше халявщика, ще й боком вилізе
А чому тут радять навпаки спонсора,а не одноразку?
Упругая попка• 10 августа 2023
Ответ дляНевидимка Майя
тут радять у 99% всяку х*ню
Невидимка Майя
• 10 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
тут радять у 99% всяку х*ню
Тобто далі шукати одноразку?
Мати тріля• 10 августа 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Він взагалі проти ,щоб свої скидати,нащо мені тоді час на зустріч витрачати, якщо він мені не сподобається до прикладу?
А какая вам разница вы же за деньги
Упругая попка• 10 августа 2023
автор, в 43 роки треба виглядати настільки шикарно, щоб мати спонсора, що я навіть не знаю, реально ще вам доплачувати треба буде