Замороженная селедка• 10 августа 2023
Горіла квартира в сусідів, а на ремонт підʼїзду скидаємось всі разом, то норма?
Були пошкоджені вікна в підʼїзді, вікна зі сторони квартири(що горіла) і сусідні вікна. І я розумію замінити вікна в підʼїзді за спільний рахунок, але в квартирах не розумію.
ОСББ включило обовʼязкову оплату 2 тисячі. Точніше пишуть за це в бесіді будинку та рахунок.
Разгуляшка• 10 августа 2023
Ответ дляМішечок щастя
А їх хтось читає?
Та отож.
А воно все кров´ю написано. Буквально.
Попельшка• 10 августа 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
В під´їзді вікна можна мінять склавшись гуртом (хоча вина на тих, у кого була пожежа), а ось в квартирах - кожен сам за себе.
В мене теж така думка,єдине,я б подала в суд на винуватців пожежі на відшкодування
Разгуляшка• 10 августа 2023
Ответ дляТочу ляси
Удалено администрацией...
Кокосиха• 10 августа 2023
В мене була пожежа. Нічого не було включено. Загорілось в розетці, перекинулось на диван. Пожежники заливали так, що у сусідів знизу текло зі стель. Вікна вибивали в квартирі.
Мої сусіди самі кинулися і принесли мені гроші, на які я всі пошкоджені вікна замінила. За що я їм дуже вдячна. Сусідам знизу я понесла гроші на ремонт. Не взяли.Ремонт в під´їзді зробив на той час ЖЕК.
Ситуаціі різні і люди різні.
Метелик• 10 августа 2023
Ответ дляЛо Шарик
Сохраню вашу тему специально для волшебных, которые в теме про мультиварки пишут, что это страшно удобно: поставил вариться и ушел.
Это нагревательный прибор!
А холодильник вимикаєте? А бойлер?
Цветов Мне срочно• 10 августа 2023
Ответ дляМішечок щастя
так отож, і пильнують. щоб по черзі включати, інакше виб’є квартирні запобіжники. А заплатити за додаткові кіловати, якщо будинкова мережа дозволяє, жаба душить таких
У нас старий житловий фонд, тому також пильнуємо по черзі вмикати.
І електроприлади намагаємося купувати меншої потужності
Кокосиха• 10 августа 2023
Ответ дляМетелик
А холодильник вимикаєте? А бойлер?
В мене перед пожежної був включений тільки холодильник. Все завжди вимикала в тому числі і бойлер. Але не врятувало. Перестінки дранка, коли міняли проводку, електрик зробив скрутку.в дранці накопичувався пил. Перепад напруги, іскра, все починає горіти.
Залетна Я тут• 10 августа 2023
Ответ дляРазгуляшка
Ну в принципі не страшні суми. 400 то лише на прибирання і вистачає.
4 подъезда по 9 этажей это около 50т в месяц. Некисло так платят уборщице
Точу ляси• 10 августа 2023
Ответ дляРазгуляшка
Удалено администрацией...
Залетна Я тут• 10 августа 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Дива.. ніхто нікому нічого не винен.
Не розуміють з якого фіга мають допомагати. А з якого нам допомагають іноземці? Беруть жити до себе, здають хати задарма?
А, ну то ж інше..
Я б сусідам допомогла і подякувала Богу що не мені треба допомагати.
Не засуджую автора, в якої можливо просто нема грошей. Нема то й нема, так і сказати. «Я б з радістю, люди добрі, але в мене нема, я безробітня»
Але тут буквально в більшості філософія така, що нєфіг допомагати ще і в суд подати.
Це капець
А, ну то ж інше..
Це капець
А вы разницы не видите между посильной помощью и обязательной суммой в платёжке на 2т грн?
Залетна Я тут• 10 августа 2023
Ответ дляОноВамнадо
А холодильник тоже отключаете?
И да, при пепепаде напряжения , холодильник отрубит стабилизатор
Залетна Я тут• 10 августа 2023
Ответ дляКокосиха
Ситуаціі різні і люди різні.
Знаете , у моей знакомой сгорел частный дом зимой. Дом был старый и с печным отоплением.Я собрала вещи , посильную для меня сумму и даже старенький комп, что б ребенк мог учиться дистанционно. Но, у меня никто ничего не требовал и в платёжке не прописывал. А собрать 286т, вписав их в платёжки, -это осбб некисло мутит
Соната любви• 10 августа 2023
здесь палка о двух концах.
с одной стороны, вы и не обязаны оплачивать, так как это не ваша вина. и это не 200 грн.
с другой стороны, в жизни никто ни от чего не застрахован. мало ли какая может возникнуть ситуация, когда вам осбб припомнит и откажет в помощи.
нужно составлять смету, чтобы понимать, все деньги пойдут на пострадавших или кому-то в карман
и исходя из этого, принимать решение, 2000 гр или может и по 1000 грн хватило бы.
ну и смотреть еще, обеспеченные люди в тех квартирах или бедные.
если обеспеченные, в состоянии и сами себе заменить.
Разгуляшка• 10 августа 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Ви б прибирали за таку суму? Вирахувати податки і тд і тп. Не так вже й багато. Під´їзди, прибудинкова. Зимою чистка снігу.
Залетна Я тут• 10 августа 2023
Ответ дляРазгуляшка
Там очередь будет за 50т. И даже за 20т будет очередь. У нас за это платят минималку, но и работы там не на 40ч в неделю
Разгуляшка• 10 августа 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Угу, хочу бачити ту чергу.
50 тисяч надходить на рахунок осбб (за умови 100% власної оплати від усіх мешканців - вже анріал), з них 22% - нарахування єсв, 18% пдфо та 1,5% військовий збір.
Ми ж говоримо про офіційні відносини. Це вже мовчу про зарплату директору, бухгалтеру і тд.
Ми (наш будинок) ’підписались’ лише на мінімальний пакет послуг до однієї з управляючих компаній. Бо в нас будинок на 28 квартир і нам невигідно осбб робити. Прораховували.
І постійно шукаємо ’тьотю’ для вологого прибирання у під´їзді на 5 квартир (5 поверхів, по квартирі на поверх).
500 гривень за одне прибирання, раз на тиждень (сходи, перила, підвіконня від пилюки протерти). Черги нема. Шукаємо ’з ліхтарями ’.
Боневтікла• 10 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Поставте себе на місце людей, чиї квартири постраждали - як би ви хотіли б, щоб поступили з вами?
Запитати акт від ДСНС про причину займання, якщо є внуватці - рахунки їм
Боневтікла• 10 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Брала б кредит, позичала. В мене поплавило кондиціонер, але ніхто мені гроші не вертав. Його вартість біла 20 тисяч. Тому в мене також шкоди вистачає, за яку мовчу.
Ви описували шкоду? складайте акт, як постраждала сторона має право в ДСНС запитувати про приичини пожежі. можете так і сказати, що звертатиметеся в суд щодо відшкодування завданих збитків до винуватців
Жертва интернета• 10 августа 2023
Ответ дляВидна міленіалка
У нас в селі коли горить хата, то люди самі допомагають хто чим може. Грошима, одягом, продуктами, дошками, цеглою, руками просто прийти розгрібати.
Їх не змушують, але люди збираються і допомагають.
У містах нема такого?
А как у вас это происходит? Дают кто что может или с каждого двора обязательно 10 кирпичей и 3 мешка цемента? Не путайте добровольные взносы и принудительные ради чьего-то навара.
Боневтікла• 10 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Бо в вікнах ОСББ викрутили ручки, щоб ніхто не курив на прольотах.
Їх відкрити було неможливо.
оооо, а правлінню ОСББ пожежники не впаяли штаф за порушення правил? це ж реально воно
Залетна Я тут• 10 августа 2023
Ответ дляРазгуляшка
Угу, хочу бачити ту чергу.
У нас убирает женщина подъезд. 700грн в месяц. 9 этажей , 36 квартир. Женщина, которая живёт в этом же подъезде, нашлась быстро. Дворник на минималке, но у него не один дом.
Санта Барбара• 10 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Ну Вы сравнили, у них квартира сгорела, а у Вас кондиционер
Боневтікла• 10 августа 2023
Ответ дляМій не такий
А погорельцев, которые с мультиваркой, тоже финансировать надо? А если одни соседи затопят весь стояк, то тоже всем ремонт за счет совладельцев делать? Какой-то сюр. Я еще понимаю общие окна и что-то из фонда для пострадавших, которые невиноваты.
це рішення по-людськи, але схоже. з мультиваркою хтось з правління ОСББ
Тоді пропоную нагадати, що взагалі-то всім винні винуватці пожежі... Тоді моживо, нахабство спаде і бодай винним не будуть скидатися. Інакше люди не почнуть думати головою, урок же не засвоїться
Залетна Я тут• 10 августа 2023
Ответ дляРазгуляшка
Угу, хочу бачити ту чергу.
У вас проблема, что все ушло директору и бухгалтеру. У нас осбб, у директора и бухгалтера очень небольшая зарплата, поэтому хватает на ремонт подъездов, крыши и прочего.
Разгуляшка• 10 августа 2023
Ответ дляВидна міленіалка
У містах нема такого?
В нас в селі коли згоріла хата одинокої бабульки - всі допомагали. Коли дід алкаш згорів у своїй хаті - всі перехрестились. Різні ситуації. Так завжди і всюди.
Залетна Я тут• 10 августа 2023
Ответ дляСанта Барбара
Ну вы сравнили, они сами в этом виноваты, а она нет
Санта Барбара• 10 августа 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
В чем они виноваты? Это может случиться с каждым
Разгуляшка• 10 августа 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Та в нас не пішло. Бо ми порахували що нам осбб не вигідно. Підключились лише до управляючої компанії на надання мінімальних послуг. Туди навіть вологе прибирання під´їзду не входить. Лише прибудинкова і сухе прибирання. На вологе наймаємо окремо за готівку. От зараз знову десь наша ’тьотя’ зникла. Шукаємо. Я щоправда літом в місті не живу, на дачі у селі. З осені підключусь до пошуків.