Замороженная селедка• 10 августа 2023

Горіла квартира в сусідів, а на ремонт підʼїзду скидаємось всі разом, то норма?

Були пошкоджені вікна в підʼїзді, вікна зі сторони квартири(що горіла) і сусідні вікна. І я розумію замінити вікна в підʼїзді за спільний рахунок, але в квартирах не розумію.
ОСББ включило обовʼязкову оплату 2 тисячі. Точніше пишуть за це в бесіді будинку та рахунок.
Разгуляшка• 10 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Бо в вікнах ОСББ викрутили ручки, щоб ніхто не курив на прольотах.
Їх відкрити було неможливо.
От хто викритий ручки - той і вставляє нові вікна.

Неправдиша• 10 августа 2023
Ответ дляМішечок щастя
ну от і злилась Оля)))) а так все гарно починалось)))
В этом вся Оля))) это вам не светильники головой бить
Неправдиша• 10 августа 2023
Ответ дляPrervana
А? Вы считаете, что мультиварки загораются сами по себе? Не от проблем с подачей электроэнергии они выходят из строя, а от сквозняка или косого взгляда?
Это не в кровати покурить или заснуть. Или суп на газовой плите забыть и уйти
Вы в какое время и в какой стране живете? Вы еще в блекауты поучите людей на таймеры жать и оставлять технику. Ольга! Хватит
Неправдиша• 10 августа 2023
Ответ дляОноВамнадо
А холодильник тоже отключаете?
Стоит приблуда специальная. А у вас?
Оце так цабе• 10 августа 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Окна надо заменить не только в подъезде, но и в пострадавших соседних квартирах?
С какой радости менять окна в пострадавших квартирах? Пусть этим занимаются виновники пожара
Неправдиша• 10 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Так, після возгорання. На даний момент я його не чіпаю. Очікую майстра на днях.
На компенсацію не претендую. Рада, що квартира ціла.
Неправильно. Озвучьте тоже вашу сумму. Вы тоже пострадали.
Неправдиша• 10 августа 2023
Ответ дляДиверсификация
Хорошо, если только машинку, наши соседи оставили включенный душ в полной ванне замоченного белья (хз что у них с машинкой было). Там не просто текло, там по фасаду дома вода хлестала
Та вы тут почитайте волшебных. Даже в этой теме уже вон холодильником попрекнули. И вообще приборы норм бросать включенными.

Разгуляшка• 10 августа 2023
Ответ дляОноВамнадо
Так весь смысл мультиварки в том, что у неё есть таймер. Я включаю мультиварку только потому причине- меня нет дома, но нужна еда на обед/вечер. Если человека дома, то варит в кастрюле.
И стирала так же стирает к моему приходу с работы, а я захожу в квартиру и разрешиваю.
Если делать все только когда я дома, то это значит по ночам
То усвідомити те, що в разі пожежі за вашої відсутності - ви винуватець і відшкодування усіх витрат лягає на вас.
Ціна вашого щоденного комфорту.
Разгуляшка• 10 августа 2023
Ответ дляPrervana
Да. И у меня большие вопросы к состоянию проводки в доме. Экспертиза была?
Стан проводки в оселі - 100% відповідальність власника оселі.
Annq• 10 августа 2023
Автор ви є власниця квартири чи арендуєте? Раджу вам зайти до правління і попросити статут осбб почитати особливо хто приймає рішення по змінам і розмірам нарахувань. Я можу сказати що такі нарахування на є законними і ремонт місць загального користування повинно проводитись з резервного фонду на ремонти будинку. Зобовʼязати вас оплачувати вікна сусідів не мають права тим паче вносити це в платіжки.
Разгуляшка• 10 августа 2023
Ответ дляPrervana
Автор может добиться смены руководства ОСББ и установить там другие правила. Или сделать выбор в пользу смены места жительства, ее ж к батарее наручниками не приковали
Автор може просто спокійно жити за законом. А не ’па панятіям’.
Разгуляшка• 10 августа 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
У нас одна тетка, затопила стены с 6 по 1 этаж. Хорошо, что у меня нет ремонта. Никто не говорит о возмещении, у других обои, потолки. Так хоть просто извинилась.
У неё из под душевой кабины текло, она не видела.
Пора людям учиться отвечать за себя
Так. Це не видно. В мене таке було. Мені сусідка сказала, що в неї стіна мироточить. Я пи але за компенсацію - вона сказала, що все просохло і ок. У під´їзді згодом стіну вздуло штукатурку - я ремонтувала 100% своїм коштом. Навіть в голову не прийшло то на осбб вішати. Моя провина. Так буває. В нас була тріщина у колбі водосточній, що замурована. Довбали, міняли.
Разгуляшка• 10 августа 2023
Ответ дляОноВамнадо
А холодильник тоже отключаете?
Холодильник не має перепадів напруги коли працює за відсутності господарів.
А взагалі, дівчата - пристрій захисного відключення на кожен потужний електроприлад на електрощитку - це як презерватив. Повинен бути.
Бо наші обленерго ті ще контори.
Разгуляшка• 10 августа 2023
Ответ дляОноВамнадо
Бывает. Но как-то странно предлагать не пользоваться вещами, значительно облегчающими быт, только потому, что есть мизерная вероятность проблем. Она есть, но какой % мультиварок загорается...
У сукупності факторів таке не рідко трапляється.
Ло Шарик• 10 августа 2023
Ответ дляОноВамнадо
А холодильник тоже отключаете?
Холодильник - это не нагревательный прибор. И он рассчитан на то, что будет работать круглосуточно, в том числе без присмотра.
Точу ляси• 10 августа 2023
Ответ дляРазгуляшка
Удалено администрацией...
Мішечок щастя• 10 августа 2023
Ответ дляОноВамнадо
для цього треба встановити в будинку систему ’розумний дім’ і пожежну сигналізацію
Мішечок щастя• 10 августа 2023
Ответ дляЛо Шарик
Сохраню вашу тему специально для волшебных, которые в теме про мультиварки пишут, что это страшно удобно: поставил вариться и ушел.
Это нагревательный прибор!
насправді, це дійсно зручно. Але для цього повинні бути вжиті всі застережні заходи безпеки. А коли грошей вистачає лиш на на мультиварку або банально жаба душить заплатити за пожежну сигналізацію, то оте ’зручно’ перетворюється на ’незручно’, а часом і смерть, абсолютно чужим людям
Мішечок щастя• 10 августа 2023
Ответ дляPrervana
є золоте правило: електричні приладу без нагляду не залишають. і вже кому-кому, а Вам премудрій в питаннях будівництва і не тільки , це повинно бути відомо, як отченаш. І друге, навіть виробник в своїй інструкції до мультиварок вказує, що можливе самозагорання від неправильної експлуатації приладу. А тому, див. перше

Мішечок щастя• 10 августа 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ага, ось тільки як би назад не прилетіло.
По договору з Енергокомпанією (чи ОСББ) на квартиру встановлена доволі низька(на сьогоднішній день) дозволена потужність. Десь 3кВт.
А в квартирах власники встановлюють : холодильник+пралку+бойлер+ел.духовку+ праску на 1,8кВт+фен на 1,8кВт+посудомийку+кондиціонер і т.д.
А винен ОСББ?
так отож, і пильнують. щоб по черзі включати, інакше виб’є квартирні запобіжники. А заплатити за додаткові кіловати, якщо будинкова мережа дозволяє, жаба душить таких
Разгуляшка• 10 августа 2023
Ответ дляЛо Шарик
Это нагревательный прибор!
Не дійде. Все одно. От коли зі своєї кишені заплатять відшкодування іншим постраждалим - може тоді щось дійде.
Наша взяла• 10 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Вони були на роботі, включили мультиварку. Вона загорілась чи то замкнуло, чи то що. Помітили, коли вже все знатно горіло сусіди.
Что за тупость технику оставлять включенной 🤦‍♀️.. а сейчас всем вывали денег за то что они тупые
Мішечок щастя• 10 августа 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Это Вы ж сейчас про беженок, сидящих на шее европейцев и мечтающих чтоб этот рай был вечным ?
Потому что я говорю про человечность .
ні. про фарисеїв-халявщиць, котрі люблять своє біле пальто вигулювати за рахунок інших. а
А в разі самі накосячать - то фарисейськи заламують руки і попрошайнічають, приповідаючи про ’добро в воду’. А біженок до чого приплели, болюче питання особисте?
Мішечок щастя• 10 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Так. На всі вікна у будинку.
на всі вікна в будинку є програма НЕФКО, де ОСББ дає 10% від вартості заміни. Тому хай Ваше ОСББ не буде хитровимахане і не шукає дурнички, розводячи мешканців
Мішечок щастя• 10 августа 2023
Ответ дляРазгуляшка
А у правилах експлуатації що написано?
А їх хтось читає?
Разгуляшка• 10 августа 2023
Ответ дляЛо Шарик
Реально? У нас в доме 100 квартир. 40 тыс только на прибирання - это круто, конечно.
Ну в нас так. Ми без осбб навіть, замовляє в вправляючої компанії лише послуги прибирання. Під´їзд + прибудинкова територія. 398 в мене у платіжці. Але в мене 200 квадратів. Не Київ.
Мішечок щастя• 10 августа 2023
Ответ дляНеправдиша
Разгуляшка• 10 августа 2023
Ответ дляЛо Шарик
Она так сразу и написала в сп.
І де написано що дснс розбили вікна, ручки з яких викрутило осбб (як ще нижче з´ясувалось)?
За таких розкладів я б взагалі усіх лісом слала.
І компенсацію за кондиціонер би через суд вимагала.
Мішечок щастя• 10 августа 2023
Ответ дляРазгуляшка
отого такі і волають тут про ’доброту і людяність’
Разгуляшка• 10 августа 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Потому что я говорю про человечность .
В вас якесь дивне поняття чєлавєчнасті.
Багатодітним за секс без презервативу щось ніхто не поспішає тут допомагати :)))