Простецкая• 10 августа 2023
Порадьте хороший жовчогінний препарат з айхерб
З власного досвіду.
пані Солоха• 10 августа 2023
Тоже интересно. Обычно беру одуванчик или расторопшу, но не думаю, что они желчегонные
Додекаэдр• 10 августа 2023
Щира порада,підіть в нашу аптеку і купіть збір травний’гепатофіт’(він є в таблетках,що ще зручніше). Він проганяє жовч дай Боже. В мене після урсофальк,урсолів таких результатів не було.
Одна_на_всей_планете• 10 августа 2023
Ответ дляДодекаэдр
Вибачте за питання, проносу сильного нема від нього?
Пищалка• 10 августа 2023
Silymarin Complex від California по складу гарний, ще можно добавити як вище писали чай гепатофіт з нашої аптеки.
Додекаэдр• 10 августа 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Може бути на самому початку прийому( особливо від тих,що таблетовані). Бо я спочатку пила у формі трави(заварювалп),а коли в черговий раз замовляла на таблетки юа,то побачила,що є у таблетованій формі. Взяла.таке відчуття,що концентрація трави вища,відповідно і дія яскравіша.
Не прям щоб діарея, але туалет поблизу мав бути,бо можна раптово захотіти до туалету.
Але це, наприклад,мені так. Чоловікові давала, у нього немає такої реакції
Приму в дар• 10 августа 2023
Мне отлично помогает полкило винограда в день. И вкусно, и польза есть.
Тектологиня 80lv• 10 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
Никакой пользы от ежедневного поедания по полкилограмму нет, а вред есть
Простецкая
• 10 августа 2023
Ответ дляДодекаэдр
Цей збір років 10 тому пила, правда не пам´ятаю, як діяв, дякую, що нагадали. Спробую таблетки взяти.
неДоЖиру• 10 августа 2023
Ответ дляДодекаэдр
а в якому дозуванні приймали для жовчогінної дії?
Додекаэдр• 10 августа 2023
Ответ длянеДоЖиру
Я пила по 2 таблетки двічі на день (за20-30 хвилин до їжі). Можна збільшити прийом до 6 таблеток( по 2 таблетки тричі на день)
Приму в дар• 10 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Ну пейте таблетки)
Тектологиня 80lv• 10 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
Ну пейте таблетки)
У меня все и так как часики, ничего не нужно
Мастер Класс• 10 августа 2023
Ответ дляПростецкая
Фламин. Растительный препарат на основе экстракта Бессмертника песчаного. Принимать за полчаса до еды.