Рекламама• 10 августа 2023
Чоловік купив собі плавки
Як вам?
Результат:
вже голосів:
124 (60.78%)
Ні
80 (39.22%)
Подобаються
Вам телефонограмма• 10 августа 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Нормально. Якщо йому зручно, то відмінно. Тіло підтягнути, може собі дозволити.
Дивні коментарі тут пишуть. Як на свої жири бікіні, то ок. А тут підтянутий чоловік, то почали квоктати
Так у нас выбора нет, по сути. Или плавки с нацицьником/сдельный или максимум буркини у мусульманок. Но у нас что-то закрытое надеть, так будуть глаза таращить
БлинчикБезСметанки• 11 августа 2023
Ответ дляспальное место
А вы где жили кроме Украины?
До чого це тут. була в багатьох краінах. На закордонних пляжах все частіше жінки топплес загоряють (причому не самі молоді з гарними фігурами)), діти голі бігають (років 10) і це не нудистські пляжі. І ніхто ярликів не вішає, навіть уваги не звертає. А тут в плавках - гей.
Де ви встигли пожити? І яким чином перевіряли чи точно всі геї плавки одягнули і чи не проскочив часом гей в шортах на пляж?
спальное место• 11 августа 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Какое отношение топлесс которым нигде кроме мусульманских стран не удивишь и которого везде полно и дети имеют отношение к правкам у геев?