Чемодан-Вокзал-Майами• Изменено 10 августа 2023
Довіреність на авто
Повертаюсь до Польщі на авто, яке зареєстроване на чоловіка. В Польщі маю тимчасовий захист. Розумію, що потрібна довіреність від чоловіка, якої немає. Як виїхати без неї? Чоловік виїхав за тиждень до війни по контракту за кордон, в Українуне повертався.Вперше виїхала рік назад, проблем на кордоні не було. Зараз правила змінились.
Мудрецыха мира• 10 августа 2023
Нехай чоловік в посольстві оформить доручення або в дії призначить вас належним користувачем
Чемодан-Вокзал-Майами
• 10 августа 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Немає прав моїх, не можупідтвердити
Мудрецыха мира• 10 августа 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Немає прав моїх, не можупідтвердити
У вас права старого зразку? Так зробіть нові) через електронний кабінет водія замовте
Чемодан-Вокзал-Майами
• 10 августа 2023
Ответ дляМудрецыха мира
А скільки чекати підтвердження?
Чемодан-Вокзал-Майами
• 10 августа 2023
Якщо документ не відображається в сервісі, зверніться, будь ласка, в найближчий ТСЦ МВС для актуалізації даних.´
Ось що пише. Потрібно їхати в МВС
Мудрецыха мира• 10 августа 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А скільки чекати підтвердження?
Підтвердження чого? Належного користувача - протягом доби