Наскільки для вас критично палити під час їжі? От сиджу зараз в ресторані на літній площадці, де можна палити, навпроти сидить пара і палить, а вітер несе на мене. Вони палять, бо неможуть терпіти, чи тільки тому, що можна ?
От якби я сидів і пердів поруч, їм би було приємно?
Дайте подуться• 10 августа 2023
по закону нет никаких летних площадок для курения. запрещено всё и везде в общественном месте.
Цвіпканя• 10 августа 2023
Ответ дляДайте подуться
Воно в Італії
Надежда наш компас• 10 августа 2023
Ви ж самі написали,що можно там палити. Якщо Вам то, так гидко, ходіть по закладам, де паління забороненої.
Цвіпканя• 10 августа 2023
Ответ дляішо
Удалено администрацией...
Моїм цицькам уже 52, скоро буде 53
Дайте подуться• 10 августа 2023
Ответ дляЦвіпканя
Воно в Італії
про Италию не знаю и как-то начхать, если честно.
предлагаю прокричать ’мы бандито-гангстерито мы кастето-пистолето!’ и надавать там всем звезды.
Чупа-чупс• 10 августа 2023
Я не курю прям когда ем, могу после еды, перед десертом. Если разрешают, то курила бы там тоже. Но как то я всегда смотрю куда мой дым, стараюсь на людей не дымить.
Бжоли-бандерівці• 10 августа 2023
Я палю не під час їжі, а після, з чашкою кави. Якщо це дозволено у закладі, то чому ні?
Дайте подуться• 10 августа 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Починайте пердіти.
а смысл? ветер-то не в их сторону.
Tonya Linde• 10 августа 2023
Так, курити під час пиття та після їжі особливо приємно. Зараз не палю(давно вже) ,але палила
Чупа-чупс• 10 августа 2023
Ответ дляДайте подуться
а смысл? ветер-то не в их сторону.
И так по цепочке, тот, на кого пердят, придумает что то свое, на 4го и тот тоже и по кругу будут все счастливы
Звездолётчица• 10 августа 2023
Ответ дляДайте подуться
а смысл? ветер-то не в их сторону.
можно сидеть и томно обмахиваться платком, чтобы в их сторону несло
Цвіпканя• 10 августа 2023
Ответ дляДайте подуться
Яке ганстеріто?
Воно сидить у ресторані, не знає, яку риторику застосувати до пари навпроти, включив жіночий форум і скиглить тут
Звездолётчица• 10 августа 2023
Ответ дляЦвіпканя
Яке ганстеріто?
може мову ще не вивчив, тому вирішив пердіти
Морковна• 10 августа 2023
Во время еды не курю, после да, но выхожу из кафе.. У дочери астма, и она такая не одна.. поэтому не курю в людных местах..
Цвіпканя• 10 августа 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Він там живе довше ніж мої цицьки за віком. А ви про, мову не вивчив)
Пффф 100%• 10 августа 2023
Ответ дляЦвіпканя
Моїм цицькам уже 52, скоро буде 53
Боюсь спросить, ви таки с ними родились?
Звездолётчица• 10 августа 2023
Ответ дляЦвіпканя
а шо, і такі бувають, принаймні у США
Цвіпканя• 10 августа 2023
Ответ дляДайте подуться
а смысл? ветер-то не в их сторону.
Запозичте автору свій нік під час його ресторанної вечері
Цвіпканя• 10 августа 2023
Ответ дляЗвездолётчица
а шо, і такі бувають, принаймні у США
В Штатах, а шо.
В Італії сидить ішо
Аноним_• 10 августа 2023
Вот чем мне нравится Румыния,так это тем,что можно курить всегда и везде! Особенно айкос,их курят даже в транспорте
наши понаехавшие конечно возмущаются,но румынам пох, молодцы!