Дюйм оф о4ка• Изменено 10 августа 2023

Лелеки відлетіли.. так швидко

Побачила в небі таку красу…
І гнізда пусті. Вони полетіли.
Цікаво, а додому в гнізда повертаються одні і ті ж лелеки? Вони орієнтуються і вміють знайти своє місто, гніздо?
Библиотекарь• 10 августа 2023
да, рано..обычно в конце августа, с 25 числа летят, в гнезда вроде теже возвращаются.
Дайте вподобайок• 10 августа 2023
Ой як гарно) Вони не відразу відлітають, довго ще збираються/тренуються. Більше на кінець серпня.
автор Дюйм оф о4ка • 10 августа 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Я також так думала.
Але гнізда вже пусті..
автор Дюйм оф о4ка • 10 августа 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Классно) Цікаво, як вони вміють знайти дорогу додому? Я б без навігатора не знайшла, а птах знаходить..
Бабайко• 10 августа 2023
Дивно. Зазвичай пізніше.
автор Дюйм оф о4ка • 10 августа 2023
Ответ дляБабайко
Дивно. Зазвичай пізніше.
Ото ж..
Може холодатиме чи що
Виннипуховна• 10 августа 2023
Всегда улетали в средине августа. Дача в Киевской области. Пару лет назад один не улетел зимовал в сарае у женщины.
автор Дюйм оф о4ка • 10 августа 2023
Ответ дляВиннипуховна
Милота)
БершкомангоЗар• 10 августа 2023
А куда летят? В Африку?
Чумацький Шлях• 10 августа 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ото ж..
Може холодатиме чи що
💯 будет холодно
Распутница• 10 августа 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
А куда летят? В Африку?
Таки да, Африка. 5т км.

Місця зимівлі «західних» лелек лежать у саванах південніше Сахари від Сенегалу на заході до Камеруну на сході. Переважно вони скупчуються в долинах та дельтах рік Сенегал та Нігер та біля озера Чад. Тут же зимують і лелеки, що гніздяться на північному заході Африки.

Лелека білий - Вікіпедія
Карапулька• 10 августа 2023
Наші ще тут
Електрохарчування• 10 августа 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я також так думала.
Але гнізда вже пусті..
так і має бути, молодняк облітається перед дорогою. Автор, Ваша тема нагадала мені інше: 7го березня минулого року я з повною машиною дітвори (мої і сусідські) їхала мимо розбитої бродівської частини, а назустріч летіла величезна зграя лелек... Мусила зупинитись, їхати далі не могла, ревіла(((( скільки з них не знайшли своїх домівок і гнізд, скільки було вбито((( подолали тисячі кілометрів, щоб прилетіти на згарище чи зустріти смерть проклята русня(((
Карапулька• 10 августа 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
💯 будет холодно
По прогнозу на наступний тиждень 26-28
Електрохарчування• 10 августа 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
А куда летят? В Африку?
так
Бутерброд и я• 10 августа 2023
Ой, а я сьогодні своїх не перевірила, поряд живуть, сьогодні повз гнізда проходила, але чомусь не глянула
Психологічка• 10 августа 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я також так думала.
Але гнізда вже пусті..
В цей період лелеки майже весь час проводять поза гніздом, вони активно наїдають жирок перед далекою дорогою, молодь тренується, збираються великими групами. Можливо вони ще не відлетіли, але просто ви їх небачите в гнізді тому що вони рідко там з´являються.
...аяприкольная• 10 августа 2023
Ні, ще є, сидять
Чумацький Шлях• 10 августа 2023
Ответ дляКарапулька
По прогнозу на наступний тиждень 26-28
Видимо зима придет гораздо раньше, помню давно когда то пришла в середине октября.
Електрохарчування• 10 августа 2023
Ответ для...аяприкольная
Ні, ще є, сидять
багатодітна сімейка
ЛолитаНеРазлита• 10 августа 2023
19 серпня відлітають. А пред тим кілька днів так кружляють. Все ок, як і завжди.
Сусідка зверху• 10 августа 2023
У нас ще є. Але дуже часто гніздо пустує, видно багато літають. Сьогодні приїхали- гніздо пусте, а потім прилетіли.
ДеньгиНеСдаю• 10 августа 2023
Читала, що спочатку з вирію повертається лелека-чоловік. Шукає гніздо, облаштовує його, свого роду ’робить ремонт’, а потім до нього прилітає кохана
Майструю крила• 10 августа 2023
Ще в кінці липня бачила таку ж красу. Навряд, чи зібралися відлітати, бо не в ключах були, кружляли тільки на одному місці.
Психологічка• 10 августа 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Майже так але якщо самка затримується і прилітає інша, то він приймає її, а якщо його попередня згодом все ж прилітає, то вона вирішує стосунки з новою самкою і яка з них сильніша, та проганяє суперницю і залишається з самцем
COTTONNAJA• 10 августа 2023
мама лелека поняла, что не только папе, но и ей с октября без довидки с тцк, противоракета пэтриот и все дела
БеллаДонна• 10 августа 2023
А это не журавли?
Психологічка• 10 августа 2023
Ответ дляБеллаДонна
А это не журавли?
Журавлі, лелеки, боцюни, бузьки, бусли в різних регіонах по різному називають
БеллаДонна• 10 августа 2023
Ответ дляПсихологічка
Это разные птицы.
COTTONNAJA• 10 августа 2023
Ответ дляБеллаДонна
Это разные птицы.
аха, по этничному признаку