Дюйм оф о4ка• Изменено 10 августа 2023

Лелеки відлетіли.. так швидко

Побачила в небі таку красу…
І гнізда пусті. Вони полетіли.
Цікаво, а додому в гнізда повертаються одні і ті ж лелеки? Вони орієнтуються і вміють знайти своє місто, гніздо?
БеллаДонна• 10 августа 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
аха, по этничному признаку
В смысле?
БеллаДонна• 10 августа 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
аха, по этничному признаку
Они хоть и похожи но это не одно и то же.
Vot• 10 августа 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Классно) Цікаво, як вони вміють знайти дорогу додому? Я б без навігатора не знайшла, а птах знаходить..
Читала у доньки в підручнику за 7 клас, що у птахів є орієнтування на місцевості та за північним полюсом, тому вони знають, куди летять.
Vot• 10 августа 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я також так думала.
Але гнізда вже пусті..
У цьому році все дуже швидко - щільні дощі на початку літа, визрівання всього у звʼязку з дощами, тому, мабуть, відродило вже все, чим вони годуються чи що з цим повʼязано. Тому раніше і летять.
Точная копия плова• 10 августа 2023
Молодняк тренируются, улетают они косяком
Принцепесочка• 10 августа 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
так і має бути, молодняк облітається перед дорогою. Автор, Ваша тема нагадала мені інше: 7го березня минулого року я з повною машиною дітвори (мої і сусідські) їхала мимо розбитої бродівської частини, а назустріч летіла величезна зграя лелек... Мусила зупинитись, їхати далі не могла, ревіла(((( скільки з них не знайшли своїх домівок і гнізд, скільки було вбито((( подолали тисячі кілометрів, щоб прилетіти на згарище чи зустріти смерть проклята русня(((
Теж про це подумала(( бідні люди...білні птахи...бідні тварини...
Електрохарчування• 10 августа 2023
Ответ дляПринцепесочка
от тоді мене прорвало, до того все робила, як на автоматі...не могла стриматись, сльози самі текли(((( і себе шкода було, і тих птахів, і нас всіх((( так і хотілось кричати ’куди ж ви, бідні, летите? там же смерть’((((
До• 11 августа 2023
Грицько з Одаркою ще на місці, ще й кохаються)
Тут как тут• 11 августа 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
А куда летят? В Африку?
Емірати, Ізраїль . Знайома живе в Ізраїлі - називала озеро де зимують наші птахи , я не згадаю
пьЯНА• 11 августа 2023
Повіяло вже холодом. Зараз сижу з відкритим вікном і чую аромат осені. Чогось смуток огортає. Хоча чого ’чогось’? Стає меншим день і це мене дуже гнітить. Мені не хватає сонячного світла. А ще переведуть годинник на зимовий час і мені взагалі стане депресивно. Починаю оживати тільки після 15 лютого . І ще ця довбана війна. Так надіялася , що цим літом вона закінчиться.
ДеньгиНеСдаю• 11 августа 2023
Ответ дляпьЯНА
Мені вже теж осінню пахне.
Юля Неюля• 11 августа 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Видимо зима придет гораздо раньше, помню давно когда то пришла в середине октября.
У нас по прогнозу погоды уже с начала сентября +14
автор Дюйм оф о4ка • 11 августа 2023
Ответ дляпьЯНА
Мої думки один в один❤️ А ще відключення світла.
Я осінь буквально планую і розписую, що в депресію не впасти.
Які затишні фільми подивитися, пироги яблучні пекти, в ліс сходити, книгу прочитати, малювати, вернутися в спортзал.
Період золотих листопадів дуже люблю.
Не люблю сірість, сирість, вітри, дощі.
І часто осінню нічого не хочеться, апатія і все
наталия74• 11 августа 2023
Ответ дляКарапулька
По прогнозу на наступний тиждень 26-28
+ 30-32
Бабайко• 18 августа 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ото ж..
Може холодатиме чи що
А в нас (ЗУ) от зараз літають зграєю великою.
Згадала Вашу тему і сфоткала, їду в машині, перепрошую за якість фото.