ФруктЕщеТот• 10 августа 2023

Я не собираюсь делать замичания своим детям на отдыхе: сказала мені мамаша …

Три і п‘ятирічних хлопчиків
Сім‘я тільки заселилась в апартаменти, батьки запитали чи їм подобається, ті почали кричати що так під час того запригнули на ліжко і давай обоє стрибати як навіжені, батьки далі продовжували мене розпитувати про нюанси, розраховуватись, тут я не витримала і кажу:
Ви можете попросити своїх дітей не стрибати по ліжку, в нас це заборонено.
- а що станеться з ліжком якщо по ньому буде стрибати трирічна дити?
Я в шоці……
І тут продовження: я не буду робити зауваження двтям на відпочинку.
- ну тоді я не буду вас заселяти ( на годиннику 23.40) прошу на вихід
І тууууут я вислухала всяке різне про мою наглість хамство і тд.
Ну чому так? Ну от чому? Невже людям не хочеться виростити своїх дітей нормальними людьми?
Khmelnichanka• 10 августа 2023
Навіть не знаю...

Звісно, що ’хозяин - барин’, але залишити на ніч родину з дітьми на вулиці - то вже занадто (((((.

Ну, і трирічка навряд чи пошкодить диван, стрибаючи по ньому.
Це ж не дядько вагою в центнер...

Мої вдома вдвох по дивану стрибали, діти вже виросли, а диван ще цілісінький )))).

Це ж найпоширенніша дитяча розвага - стрибати на ліжку )))).

Хоча зрозуміло, , що вдома - то не в орендованому житлі, міру треба знати.

Тому не виправдовую поведінку мами, але якщо Ви довго займаєтесь подобовою арендою, то вже мали б звикнути, що гості іноді таке чудять, що стрибання трирічки - то суща юринда )))))

Я би, певно, просто попросила б депозит на випадок пошкоджень (якщо вже закралась недовіра), але надворі сім´ю все ж не залишила б.

грешница кающаяся• 10 августа 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Это детская площадка, специальное место для игр детей..
с вами все понятно.без толку что то вам говорить.
Не танцую- но пою• 10 августа 2023
Ответ дляМира всем
фото
Думаете, такое невозможно? Я когда-то пришла в 21.00 в свою вторую квартиру, в которой жила моя знакомая с моего разрешения, и выставила её на улицу. В 22.часа я пошла домой, а она осталась под подъездом со своими чемоданами.
Голова колгоспу• 10 августа 2023
В мене дитина з проблемами розвитку , аутизм і гіперактивність, і в свій час і в такому ж віці ми багато знімали і квартир і готелі на реабілітаціях чи обстеженнях і я собі слабо уявляю щоб моя дитина так поводилась в ЧУЖОМУ домі чи готельному номері.Тобто щоб я йому дозволила так поводитись , це і є виховання , прививання правил поведінки і культури в чужому місці , і так, це зіпсутий матрас 💯, пружини вискакують після такого . Напевно як оплачуєш номер хочеться спати в комфортних умовах, а як кілька таких сімей заселити пару раз це зіпсуте майно, і це псування чужого майна , отак потім виростають дорослі діти без поваги до чужої власності і культури поведінки поза стінами дому, я такого не розумію.Але все прививається дорослими дітям змалечку.
Железобетон• 10 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Я ж написала як вони вийшли чи потрібно всю цю неадекватну річ переписати?
вы правы в отелях часто пишут за поломку такой-то вещи такая цена, нельзя курить, приглашение гостей позже 12 ночи оговаривается заранее
Разгуляшка• 10 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Взагалі за багато років в мене було купа з дітьми і все завжди ок за винятком трьох випадків, одні з візочком після прогулянки не митим їздили по квартирі, килимках і тд, ще одна збиралась сина самого залишати бо вона поруч на курсах і ось ці
Они просто прыгали, когда вы уходили ))
автор ФруктЕщеТот • 10 августа 2023
Ответ дляПищалка
Так а как мамашам реагировать, если дети ведут себя ок для детской площадки?
Так і сказати що це дитячий майданчик і тд, ну не хамити

Суцільна зрада• 10 августа 2023
Ответ дляФантазерша
Те, кто умеет, как раз ничего и не сломают)
Делают это тоже исключительно в парке, на стадионе и в лесу?
КликОЛЬКА• 10 августа 2023
Ответ дляДаю справку
Внимательно почитала до этого вашего комментария, что там с кармой хозяев жизни с детьми?
А я о родителях ничего не писала. Ненормальное поведение, за которое нужно платить деньгами. Интересно было бы послушать версию другой стороны конфликта.
Губи до вух• 10 августа 2023
Ответ дляЗ родзинкою
И да и нет)
Например у нас в соседнем доме детской площадки не было, а потом какой-то депутат перед выборами ее ’поставил’ прямо под окнами. И люди жившие десятки лет вдруг получили себе вот такое счастье. Они покупали квартиру без ’площадки’.
Пищалка• 10 августа 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Навіть не знаю...

Це ж не дядько вагою в центнер...

Хозяйке надо было почувствовать себя царицей. Плюс постояльцы по-русски говорят, так что для нее это люди 2 сорта
Фантазерша• 10 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Ну от власне і я про це, ви все вірно зрозуміли, вчора я їх виставила через ліжко, сьогодні воно б по стінах малювало, а мамаша мовчки б наблюдала
У нас такі родичі, не в зйомній квартирі, а в мене вдома таке робити намагалися, я чесно і довго терпіла. Тепер коли вони хотять в гості я дуууже зайнята)
Тундиринда• 10 августа 2023
Дайте угадаю , Вы дама с ником love _love_love?
От Вас уже была подобная история. Вам категорически нельзя заниматься таким бизнесом .
Не танцую- но пою• 10 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Так она, вроде, в Америке. А её квартиры ’дома остались’.
Суцільна зрада• 10 августа 2023
Ответ дляГуби до вух
И да и нет)
Так почему претензии к мамам, а не к депутату, что как бы было бы логичнее?
Губи до вух• 10 августа 2023
Ответ дляГолова колгоспу
А мамы детей с инвалидностью больше воспитывают своих детей чем мамы нормотипичных. Потому что мам детей с инвалидностью все шпыняют, а нормотипичным все можно - они ж обычные дети)
Хата на мати• 10 августа 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Ну тоді вам великої удачі і всех благ, і вашим діточкам затишку та бізнесу процвітання! Бо як же вас всі ці роки життя лупасило, що ви така зла, аж сюди написали. Полегшало хоч, дорогенька?
Я таких тем, про незадоволення людьми, що заселяються в апартаменти, памʼятаю 3 або більше. Не здивуюся, якщо це одна й та ж сама авторка, яка і заробляти хоче і над барахлом трясеться. Договори, депозит, дані карти для покриття можливої шкоди - ні, не чула. «Бізнес» 😂
Викликаю на дебати• 10 августа 2023
Ответ дляГуби до вух
И да и нет)
Саме цікаве, що вони купували її і без купи машин під вікнами.
Але фіг вони відкриють рота на постійний шум від машин.
А от на дітей, то святе.
Совковість в крові.
Разгуляшка• 10 августа 2023
Ответ дляУси Пуси
3 роки одній дитині, іншій 5, якщо вже уточнювати. Але за неї ніхто не згадує. В якщо разом, то вже трохи інша вага виходить. І згадуйте шкільний курс фізики: коли скачуть, то точкове навантаження. Вам не здається, що ліжко на таке не розраховано?
Кровать рассчитана на то, чтоб на ней секситься ))) и делают это не пятилетки. Неужели автор думает, что на ее кроватях не дрюкаются, в том числе и мужики/дамы в теле? ))))

Губи до вух• 10 августа 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
А от на дітей, то святе.
Совковість в крові.
Нет, машины всех устраивают. Машина не орет 24/7
Даю справку• 10 августа 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Да как же не писали, а о ком писали? О детях малолетних? Следить за детьми и приводить их в чувства задача родителей, посылая автора с ее замечанием родители свой выбор сделали, пусть получают карму за закрытой дверью, раз мозгов нет
И вовсе не нужно прикрываться детьми
Фантазерша• 10 августа 2023
Ответ дляСуцільна зрада
І що з вмінням, на стадіоні чи в парку, можна зламати, турнік, лавку?
Лена-018b• 10 августа 2023
Ну правильно сказали
КликОЛЬКА• 10 августа 2023
Ответ дляХата на мати
Ми користуємся вже багато років airbnb у різних странах, навіть хазяїв не бачимо, просто код по ватсапу до замка засилають - і все Ніколи жодної претензії не було, всі мають депозити та страхування. Тому для мене це повна дічь - як так можна поводитися з дітьми.
автор ФруктЕщеТот • 10 августа 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
А як так можна поводитись з чужим майном, не повна дічь?
Фантазерша• 10 августа 2023
Ответ дляГуби до вух
Ось не треба цього протиставлення, вихованість не залежить від діагнозів, бачила і тих нахаб і тих. Основне в цьому всьму, коли людина намагається не завдавати клопоту, хоч у хворих діток і звичайних не завжди виходить. А тут батьки навіть не намагалися.
Губи до вух• 10 августа 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Так с депозитом и страховкой это дорогой отель. Все ж кричат караул обдирают у нас отдыхать дорого. А так и есть в цену включил страховку и депозит и наш отель стоит как турецкий.
Дайте подуться• 10 августа 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
А что она натворила?
Проработник• 10 августа 2023
у нит тройня? сразу три пятилетних ребенка?
КликОЛЬКА• 10 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Удалено администрацией...