ФруктЕщеТот• 10 августа 2023
Я не собираюсь делать замичания своим детям на отдыхе: сказала мені мамаша …
Три і п‘ятирічних хлопчиків
Сім‘я тільки заселилась в апартаменти, батьки запитали чи їм подобається, ті почали кричати що так під час того запригнули на ліжко і давай обоє стрибати як навіжені, батьки далі продовжували мене розпитувати про нюанси, розраховуватись, тут я не витримала і кажу:
Ви можете попросити своїх дітей не стрибати по ліжку, в нас це заборонено.
- а що станеться з ліжком якщо по ньому буде стрибати трирічна дити?
Я в шоці……
І тут продовження: я не буду робити зауваження двтям на відпочинку.
- ну тоді я не буду вас заселяти ( на годиннику 23.40) прошу на вихід
І тууууут я вислухала всяке різне про мою наглість хамство і тд.
Ну чому так? Ну от чому? Невже людям не хочеться виростити своїх дітей нормальними людьми?
Я в шоці……
Суцільна зрада• 10 августа 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А что такого сделает ребёнок 3 лет ровная по кровати?
Я просто своим разрешаю прыгать и сама в детстве любила это делать
Зависит от качества кровати))
Я б такое не носила, но продаю• 10 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Ну от в себе вдома і дозволяйте, може вам на голову вилізти, стіни розмалювати, вдома все що завгодно
У вас в договоре написано, что прыгать нельзя?
Поліцейський патруль• 10 августа 2023
Кому казала яка мамаша шось я ото бо не прочытава гарно .. а кому хто там замичания оті ваши робыв .. відповісте ?
Сколько_мне_лет?• 10 августа 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
То ви так вразилися, що одразу на форум прийшли поділитися?
А что не так? Для этого форум и существует. Тут разные темы
Суцільна зрада• 10 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Уявіть що б було якби вони перепочили
Заспокоїлися б. І ви б це знали, якби справді мали дітей
Викликаю на дебати• 10 августа 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Просто дивно, що автор двері закрила і бігом на порадницю. Навіть не видихнула.
Сколько_мне_лет?• 10 августа 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Ви в готелі ніколи не були?)
Якщо це не заважає іншим гостям. І візочок катати по кімнаті, і у взутті лягати в ліжко, і стрибати по ньому хоч з трирічною дитиною, хоч з тридцятирічним хлопцем...
Єдине, за що я зі своїми гіперактивними дітьми отримувала прочухана від персоналу - це коли вони підставили стілець і звісилися з балкону, поки я забігла в туалет. Це правильно
Не дай бог таких клиентов, чур меня от таких людей в любых сферах
КликОЛЬКА• 10 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Ви б не вийшли
ви б вибігли, я 10 років в цьому бізнесі, всі невиходящі завжди виходять, є способи
Ну тоді вам великої удачі і всех благ, і вашим діточкам затишку та бізнесу процвітання! Бо як же вас всі ці роки життя лупасило, що ви така зла, аж сюди написали. Полегшало хоч, дорогенька?
Сколько_мне_лет?• 10 августа 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Детям три года, они лёгкие.. Наверное мужика здорового под100кг автор тоже не пустит, он же ахаться с женой будет на отдыхе, потяжелее трёхлетних детей, кровать ещё сломает...
Если прыгать двум детям как на батуте, то тут никакой трах не сравнится
ФруктЕщеТот
• 10 августа 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Ну от заспокояться в іншому місці
Мати тріля• 10 августа 2023
Ви правильно все зробили. Наступного разу, в іншому місці, та мамка вже буде знати як слід поводитися дітям в суспільстві
грешница кающаяся• 10 августа 2023
У нас во дворе детская площадка в трех метрах от наших окон,с утра до вечера дети,подростки орут,визжат,громко смеются,перекрикивают друг друга,плачут и т.п. одни приходят-уходят,потом другие приходят и так с утра до вечера. мамаши сидят на площадке и никогда не делают своим детям замечание,если мы просим детей не орать нам эти мамаши еще и хамят и ’онижедети’ и грубят,возмущаются,что сделали их детям замечание.не адекваты полные,что родители,что дети.Автор я вас понимаю очень хорошо.
Уси Пуси• 10 августа 2023
Ответ дляЗ родзинкою
3 роки одній дитині, іншій 5, якщо вже уточнювати. Але за неї ніхто не згадує. В якщо разом, то вже трохи інша вага виходить. І згадуйте шкільний курс фізики: коли скачуть, то точкове навантаження. Вам не здається, що ліжко на таке не розраховано?
Суцільна зрада• 10 августа 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
А ви що і вночі слідкуєте за тим, що у тому ліжку клієнти роблять?🤦♀️
Знімає на камеру і продає. А тут діти, і не сплять...не буде виторгу з таких гостей, нащо вони треба?
Пищалка• 10 августа 2023
Ответ длягрешница кающаяся
Вы странная. А где детям орать и смеяться?
Уси Пуси• 10 августа 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
У вас в договоре это написано?
Я нічого не здаю.
Даю справку• 10 августа 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Не те щоб ви не праві по суті - хазяїн-барін.
Але виставити вночі родину з малими втомленими дітьми - це великій мінус до карми. Не боїтеся, що інший дуже чемний гість вам клопів привезе до того бізцінного ліжка?
Да, карма прилетает всем вокруг, только не зайкам с лужайки. Пусть неадекваты с детьми о своей карме подумают в первую очередь, а то скоро срать на голову людям начнут уже, рассказывая «а шо такова»
Сколько_мне_лет?• 10 августа 2023
Ответ дляДаю справку
Онижедети - любимая отмазка быдловатых яжематерей
Суцільна зрада• 10 августа 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
То вы ахаться не умеете 😂
КликОЛЬКА• 10 августа 2023
Ответ дляДаю справку
Вы внимательно почитайте,что эта хозяйка жизни пишет. Может, передумаете мнение
Даю справку• 10 августа 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Внимательно почитала до этого вашего комментария, что там с кармой хозяев жизни с детьми?
ФруктЕщеТот
• 10 августа 2023
Ответ дляПищалка
Вона пише про реакцію мамаш, як і я в основному виставила їх через реакцію батьків
грешница кающаяся• 10 августа 2023
Ответ дляПищалка
на стадионе,в парке,в лесу.не в жилой зоне.
Фантазерша• 10 августа 2023
Дивуюсь кількості хамовитих людей на форумі. Ау форумчанки, ввічливість вона взаємна, дбати про комфорт оточуючих нормально. Потім же це ж вам вертається, сьогодні вони скакали на кроваті автора, завтра зламають лавку біля вашого будинку і ви будете причитати, або подеруть цвяхом вашу машину. Бидло, воно з дитинства, таким же бидлом вирощене.
З родзинкою• 10 августа 2023
Ответ длягрешница кающаяся
Это детская площадка, специальное место для игр детей..
Фантазерша• 10 августа 2023
Ответ дляСуцільна зрада
То вы ахаться не умеете 😂
Те, кто умеет, как раз ничего и не сломают)
ФруктЕщеТот
• 10 августа 2023
Ответ дляФантазерша
Ну от власне і я про це, ви все вірно зрозуміли, вчора я їх виставила через ліжко, сьогодні воно б по стінах малювало, а мамаша мовчки б наблюдала
Пищалка• 10 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Так а как мамашам реагировать, если дети ведут себя ок для детской площадки?
Уси Пуси• 10 августа 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Згодна