ФруктЕщеТот• 10 августа 2023
Я не собираюсь делать замичания своим детям на отдыхе: сказала мені мамаша …
Три і п‘ятирічних хлопчиків
Сім‘я тільки заселилась в апартаменти, батьки запитали чи їм подобається, ті почали кричати що так під час того запригнули на ліжко і давай обоє стрибати як навіжені, батьки далі продовжували мене розпитувати про нюанси, розраховуватись, тут я не витримала і кажу:
Ви можете попросити своїх дітей не стрибати по ліжку, в нас це заборонено.
- а що станеться з ліжком якщо по ньому буде стрибати трирічна дити?
Я в шоці……
І тут продовження: я не буду робити зауваження двтям на відпочинку.
- ну тоді я не буду вас заселяти ( на годиннику 23.40) прошу на вихід
І тууууут я вислухала всяке різне про мою наглість хамство і тд.
Ну чому так? Ну от чому? Невже людям не хочеться виростити своїх дітей нормальними людьми?
Я в шоці……
Мастер Пис• 10 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Ви б не вийшли
ви б вибігли, я 10 років в цьому бізнесі, всі невиходящі завжди виходять, є способи
Нет никаких способов)
Я бы тоже не вышла и вы бы до утра со мной ’развлекались’ и запомнили нас надолго))))
ФруктЕщеТот
• 10 августа 2023
Ответ дляПроработник
у нит тройня? сразу три пятилетних ребенка?
Невже ви не прочитали в тексті теми що в них 4 шестирічних дітей?
Тундиринда• 10 августа 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Так она, вроде, в Америке. А её квартиры ’дома остались’.
Удалено администрацией...
Проработник• 10 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Три і п‘ятирічних хлопчиків
Не танцую- но пою• 10 августа 2023
Ответ дляДайте подуться
А что она натворила?
За час до этого украла у меня на работе из кассы небольшую сумму (200 грн).
А я ей полностью доверяла, помогала во многом.
Голова колгоспу• 10 августа 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Ми користуємся вже багато років airbnb у різних странах, навіть хазяїв не бачимо, просто код по ватсапу до замка засилають - і все Ніколи жодної претензії не було, всі мають депозити та страхування. Тому для мене це повна дічь - як так можна поводитися з дітьми.
Так, але у них і є бронь на випадок пошкодженого майна, на айрнбі ви залогований користувач з даними і в разі пошкодження потім з вас , як з користувача з паспортними даними спитають, або більше там не знімете житло.Натомість в автора клієнти рано звалять і поминай як звали, вона нічого з них не зможе взяти за пошкодження майна.Останнє наше житло через таку ж бронь через сайт фірми, не айрнбі, це 350€ додатково депозиту на випадок пошкодженого майна, які нам повернули після того як з´їхали.При таких бронях завжди є страховка фінансова на випадок пошкоджень
Ашотакоя• 10 августа 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
У вас в договоре написано, что прыгать нельзя?
Уверена что в договоре не написано что нельзя обмалевать стену, покакать мимо унитаза, вытереть руки после чебурека об шторы, разобрать паркет или скатать линолеум и прочее, но это ж не означает что все это можно делать
Тундиринда• 10 августа 2023
Ответ дляХата на мати
Я таких тем, про незадоволення людьми, що заселяються в апартаменти, памʼятаю 3 або більше. Не здивуюся, якщо це одна й та ж сама авторка, яка і заробляти хоче і над барахлом трясеться. Договори, депозит, дані карти для покриття можливої шкоди - ні, не чула. «Бізнес» 😂
Я тоже таких тем читала несколько и уверена что это одна и та же тетка .
Ее еще просили в прошлых темах сказать что именно она сдает, чтоб навсегда внести в черный список . Я б тоже это сделала с удовольствием
Хата на мати• 10 августа 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
У авторки вже відома схема викладення обставин - кастинг на старті і бруд у фіналі. Майже однакові вислови і ситуації, її і в попередніх темах вже впізнавали. Хоча для запобігання будь-яким непорозумінням достатньо працювати за законною процедурою.
Масяня Я• 10 августа 2023
Ответ дляХвилювАллочка
автор, вы молодец, терпеть не могу наглых мамаш с их неадекватными деточками и вообще пропишите в правилах, что детей принимаете с 10-12 лет. Если вы реально их выперли на улицу-респект вам!
Де гарантія, що 12-річка не стрибатиме на ліжку?
Дайте подуться• 10 августа 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Это фу конечно с ее стороны.
Голова колгоспу• 10 августа 2023
Ответ дляГуби до вух
А мамы детей с инвалидностью больше воспитывают своих детей чем мамы нормотипичных. Потому что мам детей с инвалидностью все шпыняют, а нормотипичным все можно - они ж обычные дети)
Саме так.Та вбільшості то залежить від виховання і культури дорослих.
КликОЛЬКА• 10 августа 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Ось це нормальний бізнес.дякую за комент.
А не радіти, що родина вночі на вулиці. Збоченка якась, вірно вище казали.
Ашотакоя• 10 августа 2023
Ответ длягрешница кающаяся
У нас во дворе детская площадка в трех метрах от наших окон,с утра до вечера дети,подростки орут,визжат,громко смеются,перекрикивают друг друга,плачут и т.п. одни приходят-уходят,потом другие приходят и так с утра до вечера. мамаши сидят на площадке и никогда не делают своим детям замечание,если мы просим детей не орать нам эти мамаши еще и хамят и ’онижедети’ и грубят,возмущаются,что сделали их детям замечание.не адекваты полные,что родители,что дети.Автор я вас понимаю очень хорошо.
Мы наверное живем в одном дворе, это просто писец какой-то. Надо кому то из деятелей протолкнуть тему что детские площадки это пережиток совка (эту тему очень любят, хорошо заходит) пусть уберут, в Европе такого ужаса нет возле домов
Масяня Я• 10 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Взагалі за багато років в мене було купа з дітьми і все завжди ок за винятком трьох випадків, одні з візочком після прогулянки не митим їздили по квартирі, килимках і тд, ще одна збиралась сина самого залишати бо вона поруч на курсах і ось ці
А в там маєте камери спостереження?
Пешеходик• 10 августа 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Вот всегда у советчиц всякие противные персонажи обязательно говорят на русском)))
Як і всі противні порадниці.
ФруктЕщеТот
• 10 августа 2023
Ответ дляМасяня Я
А в там маєте камери спостереження?
При чому тут камери?
Масяня Я• 10 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
При чому тут камери?
Без камер ви не можете знати чи скакали інші діти по ліжках чи ні
ФруктЕщеТот
• 10 августа 2023
Ответ дляМасяня Я
А де я написала що скакали інші діти? Я і не знаю скакали чи ні і в більшій частині справа в батьках
Шлях до зірок• 10 августа 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
А у вас діти є?просто цікаво
Сразу спрашивайте: вы своих детей воспитываете или только кормите-одеваете как поросят?? А то наличие воспитанных детей не поможет понять мамаш которые не воспитывают своих.. воспитать это прежде всего научить что такое хорошо и что такое плохо и почему...
Люблю Украину• 10 августа 2023
Ответ дляНаливайКа
Індіги ростуть, штош
Їх зараз якось інакше називають - і не міленіали, от слово не пригадаю)
А по суті безбашенні
Масяня Я• 10 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
І я ж про це. Ви спершу написали, що з іншими сім´ями з дітками у вас проблем не було.
Скакання на ліжку для вас - проблема. Але ви не можете знати без камер чи діти тих сімей скакали чи ні )
Тобто, справа не в скаканні, а в тому, чи це на ваших очах відпускається чи поза ними.
Масяня Я• 10 августа 2023
Ответ длягрешница кающаяся
Це нормально - голосно бавитись на майданчиках.
Шлях до зірок• 10 августа 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Не те щоб ви не праві по суті - хазяїн-барін.
Але виставити вночі родину з малими втомленими дітьми - це великій мінус до карми. Не боїтеся, що інший дуже чемний гість вам клопів привезе до того бізцінного ліжка?
Не выставить, а не заселить - это в корне разные вещи. Карма - это нарушение законов и правил.. автор помогла мамаше понять, что детей таки надо обучать манерам и правилам поведения в чужом жилье, это будет Автору бонусом...
НаливайКа• 10 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
А по суті безбашенні
Це точно, що безбашені.
Батьки невихованість своїх дітей виправдовують як можуть.
Хвильоватиша• 10 августа 2023
Мой не прыгает на кроватях из безопасности, что б не повредил себе ничего , если сломается. Мне кажется, автор , что вы что то недоговариваете. Такое чувство, что та мадам в штыки сильно восприняла ваше замечание. На безобидную просьбу такого не бывает обычно
Шлях до зірок• 10 августа 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Величезна. Готелі розраховані на те, що гості ведуть себе як захочуть. Якщо зламає ліжко - тоді вже розбиратись будуть. Чи не будуть.
А хазяї квартири висувають свої умови
Та ну! Где такое есть ’как хотят??’ горничные каждый день следят за номерами! Каждый день осмотр номера и докладывают о нарушениях...
Шлях до зірок• 10 августа 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Удалено администрацией...
Живя в лесу можно не делать замечания, а живя среди людей НАДО ВОСПИТЫВАТЬ детей так, чтобы они тоже умели жить как люди. А не как дикари...
Країна мрій• 10 августа 2023
Ответ дляМати тріля
Ви правильно все зробили. Наступного разу, в іншому місці, та мамка вже буде знати як слід поводитися дітям в суспільстві
Правильно! Я своим разрешаю прыгать только если хозяева не видят. Зачем мне эти скандалы, а потом темы на Советчице
Голова колгоспу• 10 августа 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Ну в цьому випадку я вважаю в першу чергу неправильно себе повели батьки, їх коректно попросили щоб діти не скакали по ліжку , бо це заборонено правилами , і це нормально, ліжко не батут а вони не в себе вдома , це чужа власність.Одна ситуація коли батьки роблять зауваження своїй дитині і вона не реагує і ти бачиш що батьки принаймі стараються реагувати на ситуацію і виправити, і зовсім інша коли клієнти при власнику , не соромлячись навіть не пробують зреагувати самі , і коли зробили зауваження батькам пофіг, то можна собі уявити що може бути за закритими дверима, і далі вже на ваш ризик заселяти таких клієнтів чи ні.Якщо знищать матрас чи щось інше то за свою доброту заплатите зі своєї кишені