Ms. Android• 11 августа 2023

Пульпит. Пройдет сам?

Дикая, стреляющая боль...
Таблетки не берут вообще. (пью их много и разных, ноль эффекта).
Денег нет на стоматолога, да и маленький ребенок, не с кем оставить.
Может ли эта беда сама пройти? Чтоб без обращения к врачу?
Жертва интернета• 11 августа 2023
Навряд чи. Скоріш за все буде гострий серозний, а далі і гнійний періодонтит, періостит, щоку роздує, розріз ясен, дренаж, полоскання...
автор Ms. Android • 11 августа 2023
Ответ дляЖертва интернета
Блин. Этого и боюсь, а к стоматологу точно не светит попасть.
Жертва интернета• 11 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Дитину можна і з собою взяти
Простецкая• 11 августа 2023
Ответ дляMs. Android
У знайомої так було, вона на таблетках тиждень і пройшло. Через рік пішла до стоматолога, а там запальний процес уже до кістки дійшов, а не боліло, бо нерв мертвий. Видаляли, чистили кістку, приємного мало.
Йдіть і полікуйте канали.
КротоТо• 11 августа 2023
Дякую нашій країні за те, що більше нема безкоштовної стоматології. Здобули!
Нажаль само наврядше пройде, автор(
Natal_ka91• 11 августа 2023
Авторе, якщо пройде, то потім з наслідками. Це запальний процес. Проблема лише коштах, чи в страху? Це доволі серйозно, але приблизно за 3 походи до стоматолога лікується
navariya• 11 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Потеряете зуб. И всё равно прийдётся платить, не меньше 1000 грн...
Lenusikkuz• 11 августа 2023
Саме точно не пройде! Шукайте можливості і терміново йдіть до лікаря! Зуби це така річ, що чим довше тягнете з лікуванням, тим дорожче і важче потім воно буде! Позичайте гроші, йдіть в державну стоматологію (там все таки дешевше буде), але лікуйте зуб!
Виниловая пластинка• 11 августа 2023
Удалить зуб , если нет денег лечить
Виниловая пластинка• 11 августа 2023
Ответ дляКротоТо
Нажаль само наврядше пройде, автор(
А в какой стране бесплатно зубы лечат?
ИМХОля• 11 августа 2023
Ургентна стоматологічна допомога надається безкоштовно. Щоб дізнатись адреси та контакти найближчих закладів, що уклали договір з Національною службою здоровʼя України на надання стоматологічної допомоги, можна зателефонувати до контакт-центру НСЗУ за номером 16−77.
Додаю напруги• 11 августа 2023
Було таке, але був надломаний зуб. Пила німесіл тривалий час, тому що коштів на лікування не вистачало тоді. Потім перестав турбувати. Але в мене відкритий він був, тому дискомфорт залишався. Через декілька років пішла лікувати зуби, а його вже реанімувати чи зберегти було неможливо. Кіста і запалення було на корні в кістці. Видаляли і імплантацію робила вже. Дуже шкодувала, що нічого не зробила, коли ще можливо було врятувати свій зуб.
Малая еще та• 11 августа 2023
Може у вас є державна поліклініка в районі. Там вартість буде зовсім невелика. В нас є в поліклініці стоматологічний кабінет, але раніше туди була жива черга і сиділи люди по декілька годин. Як зараз не знаю.
КоКоКоКоКоКо...• 11 августа 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
А в какой стране бесплатно зубы лечат?
Ссср
КротоТо• 11 августа 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ссср
Украина, до пресловутой мед.реформы. Не знали?
КротоТо• 11 августа 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
А в какой стране бесплатно зубы лечат?
В нашей лечили. Зачем нам равняться на кого-то?
Прилипало• 11 августа 2023
Возьмите ребенка , у меня когда не было возможности я с ребенком ходила его там развлекали так я много лечила пару месяцев ходила . Вы только хуже сделаете зубы нужно сразу лечить , чем больше тянете тем дороже будет
Alex_Kri• 11 августа 2023
Ответ дляКротоТо
Ургентная помощь и сейчас бесплатно
Вбигудях• 11 августа 2023
Ответ дляКротоТо
Нажаль само наврядше пройде, автор(
а где есть?
Виниловая пластинка• 11 августа 2023
Ответ дляКротоТо
Зачем жить прошлым?
Стопясят раз обсуждала• 11 августа 2023
Треба йти лікувати
КротоТо• 11 августа 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Зачем жить прошлым?
действительно, зачем замечать перемены к худшему, надо радостно их хавать)
КротоТо• 11 августа 2023
Ответ дляAlex_Kri
Ургентная помощь и сейчас бесплатно
очень мало что под ургентную помощь попадает. случай автора - едва ли)