Сплюшка• 11 августа 2023
Попрала білу футболку із чорним, як її реанімірувати?
Я випадкого постірала свою білу футболку із принтом з темним одягом. Тепер іутболка брудного білого кольору)
Може хтось знає як спасти футболку? Реабілітувати її якось?
Алина-1240• 11 августа 2023
Набираете в таз горяченькой воды,порошок и отбеливатель туда,на полчаса замачиваете,потом стираете
Ух яка ж Я• 11 августа 2023
Не сушіть. Одразу мокру замочить у максимально можливій гарячій воді з кисневим відбілювачем. А потім на ручне прання або будь-який короткий цикл. Мені в такому випадку допоміг Домол у ведерці
Сплюшка
• 11 августа 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Спробуйте в кисневому відбілювачі замочити на декілька годин.
А, те шо вона із принтом? Йому нічого?
Прикуси Язика• 11 августа 2023
Кисневий попошок або перкарбонат натрію.
Я так вдягнула чорну синтетичну футболку, а вона полиняла на білі штани. Перкарбонат натрію трохи врятував ситуацію, але повністю не відіпралося.
Курочка• 11 августа 2023
Ответ дляСплюшка
А, те шо вона із принтом? Йому нічого?
Та кто ж ваш текст читал,автор? Максимум заголовок
По теме, конечно принт слезет или выцветет, возможно не сильно.
Но футболка белой не будет никогда уже. Она просто окрасилась, смиритесь.
Бронетапці• 11 августа 2023
Купите новую. Дорогая? Автор вы ничем не спасете, не слушайте. Это теперь максимум дома носить