Перша скрипка• 11 августа 2023
Тариф 2160.78 грн/Гкал води як зрозуміти скільки за 1 куб? Допоможіть плз
Хто з математикою доужить
Бо не можу додзвонитись до оператора
Коржик• 11 августа 2023
Считают от количества метров квартиры, а не кубы воды. Это функционирование системы ГВП, а не ваша потребленная вода.
Перша скрипка
• 11 августа 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Это стоимость отопления, при чем тут кубы воды?
Ну а як вони тоді це рахують? Це стра платіжка за 2022 рік
Перша скрипка
• 11 августа 2023
БеллаДонна• 11 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
Теплова енергія - це опалення
Свідок Перемоги• 11 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
Вы употребили 4,12 геккакалорий тепла. Эту цифру умножили на цену 1 геккакалории.
Перша скрипка
• 11 августа 2023
Ответ дляСвята
Это отопление
Це точно вода
В нас немає там тепла
БеллаДонна• 11 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
Це точно вода
В нас немає там тепла
Там написано - теплова енергія
Свідок Перемоги• 11 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
Це точно вода
В нас немає там тепла
У вас где-то стоит прибор учёта, который меряет поставляемую вам услугу в объеме тепловой энергии (Гкал) И единица этой энергии стоит столько, как у вас есть на первом скрине (Гкал /грн) Что вам не понятно?
Дикая Роза• 11 августа 2023
Можливо це оплата за кількість енергії, витраченої на підігрів води, якщо у вас платіжки за воду по тарифу за холодну воду, а подається ще й гаряча.
Баба_Воля• 11 августа 2023
Ответ дляБеллаДонна
Теплова енергія - це опалення
У вигляді ГВ!
Гарячого водопостачання.
БеллаДонна• 11 августа 2023
Ответ дляБаба_Воля
У вигляді ГВ!
Гарячого водопостачання.
Так, не побачила. У на у місті вже 20 років немає ГВ
julia-678c• 11 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
Так это газ
Дикая Роза• 11 августа 2023
А взагалі, порахувати ціну за куб для власного розуміння, я думаю, можна, якщо ви знаєте скільки кубів гарячої води ви витратили за місяць. Розділіть нараховану суму за тепло на кількість витрачених кубів гарячої води та додайте вартість самої води. Кожен місяць сума за куб буде виходити різна.
Баба_Воля• 11 августа 2023
Ответ дляБеллаДонна
В нас теж таке.