Малинка• 11 августа 2023

Дуже хочу встановити в туалеті гігієнічний душ, але складність в тому, що ремонт

Вже зроблений, інсталяція та унітаз встановлені (вже роки 3 тому). Так от я думаю, чи можливо якось від інсталяції підключити цей душ, чи якось іншим чином, не ламаючи плитку, нехай лише на холодну воду. Може хтось підкаже?
Анонимус Я• 11 августа 2023
Раковина далеко от толчка?

автор Малинка • 11 августа 2023
Ответ дляАнонимус Я
Раковина далеко от толчка?
Десь 1.5 метра
БезВзяток• 11 августа 2023
З сантехнiком проконсультуйтеся, вiн огяне ваш туалет i скаже варiанти.
автор Малинка • 11 августа 2023
Ответ дляБезВзяток
Логічно)
Але хотіла почути варіанти) можливо, хтось теж стикався з цим питанням
Дама с заначкой• 11 августа 2023
Робили під час ремонту. Однозначно, дуже потрібна штука!
БезВзяток• 11 августа 2023
Ответ дляКусман Сиру
Логічно)
У вас всi труби зашитi плиткою? Можливо десь можна врiзатися.
автор Малинка • 11 августа 2023
Ответ дляБезВзяток
Так, всі зашиті. Думала, можливо якось через кнопку інсталяції, де іде набір води для зливу, ось туди дістатись) нафантазувала)

БезВзяток• 11 августа 2023
Ответ дляКусман Сиру
Це сантехнiк повинен дивитися, може в нього є свої варіанти як можна.
Творческий типаж• 11 августа 2023
Ответ дляДама с заначкой
Можно интимный вопрос?))
Без прикола.

Вот помыли вы попу, все мокрое. На ногах у вас, как минимум, труселя. Встать, все потечет. Как-то вытереться надо. Бумага или полотенце? Как эту процедуру совершить? ))
ніколи такого не було• 11 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Можно интимный вопрос?))
Без прикола.

Воо так)
Кому то бумажные полотенца, мне так лучше)
Подмигашка• 11 августа 2023
Ответ дляніколи такого не було
Воо так)
Сук)))) яка бридка тряпка😂
Творческий типаж• 11 августа 2023
Ответ дляніколи такого не було
Воо так)
Одно на всех? Я серьезно. Я просто душем пользуюсь. И мне немного не понятен процесс гигиен. душа ))
ніколи такого не було• 11 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Гигиеническим душем у нас пользуюсь только я)
Если несколько человек, то наверное бумажные удобней
ніколи такого не було• 11 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Сук)))) яка бридка тряпка😂
Сама вы бридка тряпка)
Дякую_аж_підскакую• 11 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Можно интимный вопрос?))
Без прикола.

Бумага
Подмигашка• 11 августа 2023
Ответ дляніколи такого не було
Сама вы бридка тряпка)
А ти… а ти,.. а сама… а ти…😂
НашлаПерепискуМужа• 11 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Можно интимный вопрос?))
Без прикола.

Можна зняти труси і так митися, зручніше
Жінка з перцем• 11 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Можно интимный вопрос?))
Без прикола.

Поруч з унітазом є паперові рушники, типу як на картинці. Вставати не треба. Вони не розмокають, як папір.
vinika• 11 августа 2023
Раковина есть в туалете? Или он у вас совмещен с ванной?
Теоритически можно все.
У нас он от раковины на холодную воду, чисто ведра мне помыть и лоток собачий. Но знаю фишу, что можно и на гор. Воду было сделать.

автор Малинка • 11 августа 2023
Ответ дляvinika
Теоритически можно все.
Є і раковина і ванна
БезВзяток• 11 августа 2023
Ответ дляніколи такого не було
Воо так)
Смотрите чтобы кто-то из гостей не перепутал с тряпкой для писи, читала недавно такое тут.
Жінка з перцем• 11 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Не встаючи з унітаза, взяла душ, сполоснула промежину, руками не лізу, просто душем, потім паперовим рушником витерла ))
Але я використовую той душ не тільки для підмивання. Набираю з нього воду для прибирання, над унітазом мию котячі туалети, взуття, щоб не тягати те все в ванну
vinika• 11 августа 2023
Ответ дляКусман Сиру
Є і раковина і ванна
От крана хол.воды муж запитал как то и вывел под шкафчиком от раковины. Нужно, сделаю фото в ЛС.
Также примерно делают на гор.воду, но надо кран открыть в раковине и вкл душ
Блондинка в Шоколаде• 11 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Сук)))) яка бридка тряпка😂
и цвет самое оно,непаливный))
Творческий типаж• 11 августа 2023
Ответ дляБезВзяток
напомнили...когда-то в далекие советские времена мама вышила красивую картинку цветы с бабочками. И сделала такой себе конверт и в него вложили салфетки в туалете. Ну были у нас как-то гости и эти полоумные, простите, бумажки с какашками засунули в этот конверт. Пришлось выбросить.
БлинчикБезСметанки• 11 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Можно интимный вопрос?))
Без прикола.

У нас паперові рушники.
В мене діти без підмивання неможуть. Це дуже зручно
Жінка з перцем• 11 августа 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
У нас паперові рушники.
Купила отакий прикольний тримач, там одночасно і папір, і рушники. Хто що хоче, те й використовує. Ще й телефон покласти можна 😆
Сусановна• 11 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Можно интимный вопрос?))
Без прикола.

Бумагой туалетной.
Дама с заначкой• 11 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Можно интимный вопрос?))
Без прикола.

Кожен своїм рушником витирається, нічого не тече по ногах. Рушники поруч висять
БлинчикБезСметанки• 11 августа 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Де брали і яка ціна?