Огірок та Помідорчик• 11 августа 2023
Шукаю рецепт салату з запечених овочів
Цілком випадково вибрала з меню салат. Овочі гриль з рікотою. Це щось неймовірне. Що я розпізнала: запечений буряк, запечений перець, запечений гарбуз, звісно рікота. Соус з гірчицею. Може хтось має рецепт соусу і як готувати овочі, бо вони дуже смачні. Дякую. Кафе італійське
ОйЙой• 11 августа 2023
Вижу на тарелке шпинат и похоже вяленый помидор. Почему их не назвали в ингредиентах? А натёртый какой сыр? Пекорино или Пармиджано?
Королева спама• 11 августа 2023
Ответ дляОйЙой
На фото точно нету Пекорино или Пармиджано
Огірок та Помідорчик
• 11 августа 2023
Ответ дляОйЙой
Вяленого томату не було. То так виглядає перець. Ніякого тертого сиру. То рікота
Королева спама• 11 августа 2023
Соус наверное классический винегрет и все те ингредиенты которые вы описали
Огірок та Помідорчик
• 11 августа 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Гунл поможет. Или официант.
Ну я там вже не буду. Бо проїздом була в київі. Гугл не допоміг, нажаль
СкрипяСердцем• 11 августа 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Та вы все ингридиенты увидели, повторите и всё.
Огірок та Помідорчик
• 11 августа 2023
Ответ дляКоролева спама
Соус з гірчицею. Але основа якась вершкова
Огірок та Помідорчик
• 11 августа 2023
Просто це було так смачно, що я майже язика проовтнула. При таких дивних інгрідієнтах.
Огірок та Помідорчик
• 11 августа 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
А соус, а як підготувати овочі?
Твоя подружайка• 11 августа 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А соус, а як підготувати овочі?
Овочі нарізати ,додати оливкової олії,італійські спеції,сухий часник,копчену паприку- перемішати,розкласти в один шар на пергаменті і запікати в режимі гриль. Соус подивіться в інеті класичний вінегрет.
Огірок та Помідорчик
• 12 августа 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Ні, там соус білий з горчицею
Твоя подружайка• 12 августа 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ні, там соус білий з горчицею
Пошукайте рецепт з яйцями..
Огірок та Помідорчик
• 12 августа 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Пошукайте рецепт з яйцями..
Дякую
Твоя подружайка• 12 августа 2023
Чи з сиром.. пармезаном. Але і без яєць і сиру правильний вінегрет виглядає як майонез. Гугліть.