З понеділка на дієті• 11 августа 2023
Нерухамість у Києві
Розумію, що питання вже неодноразово підіймалось. Але ризикую спитати))
Чи є сенс купувати квартиру під здачу у Києві? Купувати зараз, чи почекати осені-зими? Новобудови не розглядаємо, дивимось бюджетні варіанти поряд із зручними транспортними вузлами.
(Житлом забезпечені, дитина теж має квартиру)..
Результат:
вже голосів:
36 (57.14%)
Так
27 (42.86%)
Ні
Щас ухожу• 11 августа 2023
Никто не знает, что будет завтра. Поэтому ответить однозначно, сложно. Читала здесь, раз возобновили программу е-оселя, то это признак роста цен. Но я не эксперт, не знаю.
З понеділка на дієті
• 11 августа 2023
Ответ дляАнонім Перший
Лучше во Львове
О, це ідея)). Але місто не дуже подобається((
НашлаПерепискуМужа• 11 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Посчитайте за сколько это окупится
мудрый совет!
Твердая валюта• 11 августа 2023
Ответ дляАнонім Перший
Лучше во Львове
Не надо. Потім пишуть, що львів´яни здирають три шкіри, а по факту це зовсім не львів´яни.
Може ще третю?• 11 августа 2023
Как человек, который сейчас приглядывает за мамиными квартирами для аренды - не рекомендую. Половина сумы уходит на ремонты.
З понеділка на дієті
• 11 августа 2023
Окупаемость 10 лет, но за это период стоимость квартиры может изментся в лучшую сторону.
Ваша прЭлесть• 11 августа 2023
Сейчас цены потихоньку растут. Интересных предложений на рынке мало.
Може ще третю?• 11 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А может и в худшую. Возможно цена аренды упадёт. Или в дом прилетит и сдавать будет нечего.
Треба ось так• 11 августа 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Ага, верим.
З понеділка на дієті
• 11 августа 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Да , такой вариант тоже возможен. Поэтому и запостила опрос.
Колективное бессознательное это как распределение Гаусса))
Всім шампаньського• 11 августа 2023
Если классная цена и были деньги купила бы, цены растут вы в любом случае останетесь в выиграше
З понеділка на дієті
• 11 августа 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Тоже рассматриваем как долгосрочную инвестицию. Аренда просто вариант не уходить в минус за счет комуналки.
Горня капучіно• 11 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Насправді погана ідея, бо щойно війна пройде всі відхлинуть і попит суттєво впаде.
Київ це вічний центр руху грошей, бо столиця і попит після війни ще більше ростиме.
А ще не наїздитесь здавати передавати, ремонт (який передбачено робити орендодавцю) роботи ну і загалом контролювати(щоб не табір жив, щоб не застали треба хоч раз на рік навідувати).
З понеділка на дієті
• 11 августа 2023
Ответ дляГорня капучіно
Теж так думаю, бо майже щороку на пару днів їздили до Львову.
Так, центр красивий, але навіть у центрі у не дешевих квартирах було зрозуміло, що з комунальними мережами просто катастрофа(.
Забобонний фрукт• 11 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Чому?
ГугелП@лАмался• 11 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Или упасть
Банка з медом• 11 августа 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Сами сдаете?
Ну , я сдаю. Что вы там ремонтируете каждый месяц на 5000? Или почем аренда у вас?
З понеділка на дієті
• 11 августа 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Чому?
Відпочивати гарно, для постійного проживання ні(. Не можу пояснити, але це не моє місто(.
Якщо що, то з Києва не виїздили навіть у лютому- березні 2022. Знайомі, яки туди виїхали у цей період, більше туди не повернуться.
З понеділка на дієті
• 11 августа 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Или упасть
Да, тоже возможно))
мимАпроходила• 11 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Квартира швидко може окупитися коли не тільки висока оренда, а й коли дорога іпотека. Бо тоді менший попит на купівлю.
Коли великий попит та дешева іпотека, може бути як в 2007-08 роках. Здавати ніби вигідно, але квартира може окупитися через 20-25 років.
З понеділка на дієті
• 11 августа 2023
Ответ длямимАпроходила
Іпотека взагалі не розглядається)).
Добрая свекровь• 11 августа 2023
Ми також думали над придбанням житла, але ситуація взагалі в країні не райдужна, тому відмовилися від цієї думки. Закони щодо свобод та прав громадян швидко змінюються і невідомо що буде далі.
Цветов Мне срочно• 11 августа 2023
Для себя бы купила с учетом наличия хорошего убежища/подвала и относительно безопасного расположения. Для сдачи нет.
В ценах и перспективах не разбираюсь
Самохвалова• 11 августа 2023
Автор,теж вагаюся.Одну здала.Другу(студію)купила перед війною,до нового року мабуть введуть в експлуатацію,але могла купить в цьому будинку більшу за менші гроши минулого літа(Награлася в інвестиції))