Вишиванка• 12 августа 2023
Договір оренди на кімнату. Де скачати?
Можливо хтось знаходив? Поділіться, будь ласка, фото бланку. В інеті всі платні
Виправлялочка• 12 августа 2023
На комнату нет. Но на квартиру полно находила бесплатных, может скачаете на квартиру, замените на комнату и доьавите пункт про польщование общим пространством...
Липка-прилипка• 12 августа 2023
А нашо він вам потрібен? Договір має силу, якщо він нотаріально завірений.
Вишиванка
• 12 августа 2023
Ответ дляВиправлялочка
І на квартиру підійде
Вишиванка
• 12 августа 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Формально
Виправлялочка• 12 августа 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Навіщо пищете, якщо не знаєте? Договір оренди нерухомості між фізособами має силу без нотаріального завірення, якщо складається до трьох років і має всю необхідну інформацію. З ним якщо що і до суду піти можга, і у податковій податки заплатити (якщл автор бажає).
Тут непогано написано і є шаблон. Автор почитайте.