Вишиванка• 12 августа 2023

Договір оренди на кімнату. Де скачати?

Можливо хтось знаходив? Поділіться, будь ласка, фото бланку. В інеті всі платні
автор Вишиванка • 12 августа 2023
Або не вмію шукати

Виправлялочка• 12 августа 2023
На комнату нет. Но на квартиру полно находила бесплатных, может скачаете на квартиру, замените на комнату и доьавите пункт про польщование общим пространством...
Липка-прилипка• 12 августа 2023
А нашо він вам потрібен? Договір має силу, якщо він нотаріально завірений.
автор Вишиванка • 12 августа 2023
Ответ дляВиправлялочка
І на квартиру підійде
автор Вишиванка • 12 августа 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Формально
Виправлялочка• 12 августа 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Навіщо пищете, якщо не знаєте? Договір оренди нерухомості між фізособами має силу без нотаріального завірення, якщо складається до трьох років і має всю необхідну інформацію. З ним якщо що і до суду піти можга, і у податковій податки заплатити (якщл автор бажає).
Тут непогано написано і є шаблон. Автор почитайте.
https://mayak.kiev.ua/news/dohovir-orendy-kvartyry...