Щепотка_совести• 12 августа 2023

Почем сейчас берете чернику, малину, абрикосы на варенье?

Направляюсь на ярмарку. Хочу сравнить цены: шопочем:)
Майор Медуза• 12 августа 2023
Ответ дляПоумничка
Дивно, на городі малина і абрикоси вже відійшли, актуальна ожина, сливи.
Абрикоси відійшли? А я ще жодного разу не купляла, сплюха)))
Майор Медуза• 12 августа 2023
Ответ дляСтатус Ква
удивительно, что кто-то варит варенье))) куча сахара, никакой пользы) проще заморозить и делать смузи) еще и время на это тратят) зачем? еще солить огурцы давайте и помидоры, чтобы с утра вставать в отеках после соли) такие пережитки прошлого, просто капец)
Заморозить - ненадёжная опция во время войны, как показал опыт.
А вообще, пережитки прошлого - оценивать действия других.
Неправдиша• 12 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
В нас найдовше не було світла майже 3 повних доби, і купу разів, коли воно було по пару годин на добу. Тому я ту Порадницю, що назакривала купу всього в автоклаві реально багато разів згадувала)))
Ще картоплю з макаронами можна закатати))
Поумничка• 12 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
Я теж не купляла, так само як черешні і персики, для мене нераціональне співвідношення ціна-отримане задоволення :) хоча пару штук якого-ніякого персичка чи абрикоски з дерев на дачі можна собі знайти.
Майор Медуза• 12 августа 2023
Ответ дляПоумничка
Нераціональне, але хочеться скуштувати в сезон.
Блондинка в Законе• 12 августа 2023
Ответ дляНеправдиша
Нє, ну то вже перебір, а от крупи різні закривають і промисловим способом, ті ж консерви по типу ’сніданок туриста’
Поумничка• 12 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
У мене пунктику такого нема, тому мені це не зовсім зрощуміло, але якщо це ваш мастхев, то на ринку ще можна все знайти :)
Майор Медуза• 12 августа 2023
Ответ дляПоумничка
В мене не пунктик, і не мастхев. Майже на всі фрукти з супермаркетів в мене алергія. А на домашні немає.
Неправдиша• 12 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Ніякий не перебір.
Психологічка• 12 августа 2023
Ответ дляНеправдиша
Минулого року тут одна і гречку катала вовсю..
Я в прошлом году тоже несколько банок закатала. Очень пригодилось когда не было ни света ни газа. В этом году тоже планирую
Неправдиша• 12 августа 2023
Ответ дляПсихологічка
В мене газ і можливість приготувати на вугіллі. Гречку просто запарюю окропом. Але є люди котрі не мають можливості.
Психологічка• 12 августа 2023
Ответ дляНеправдиша
У нас тоже газ и частный дом. Но вот совпало так что и газа не было и света и погода такая что к мангалу не пойдешь.
Неправдиша• 12 августа 2023
Ответ дляПсихологічка
В мене так не буває, на щастя.