Вилосипедниця• 12 августа 2023

Хочу переехать в село и выращивать много овощей, держать живность. Стать богатой

Реально на этом подняться?
Может кто тоже хочет?
Юля Неюля• 12 августа 2023
Ответ дляШлях до зірок
Ви думаєте, що це так легко? Ні, це каторжна праця. Знаю хлопця, який у свої 30 років заробив на крутезну машину, має 4 квартири у Києві та ні в чому не нуждається. Але людина 24/7 працює і робота з землею, худобою — дуже важка. Людина не має особистого життя. Тому піднятися то можна, але будьте готові каторжно пахати.
Почему он имея столько денег не нанял рабочих?)
Пашут 24/7 только жадные до мозга костей, которые удавятся за копейку, но не заплатят рабочим. Сами лягут на том поле трупом, но не наймут никого

Юля Неюля• 12 августа 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Такого бреда я ещё не слышала
Это правда.
Покупали молоко во дворе, привозили из села каждое утро.
Сами говорили, что разбавляют водой для увеличения количествп
Юля Неюля• 12 августа 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Прекратите читать и смотреть бред, а потом нести его в массы. Я работаю на ферме врх, чем кормят знаю, никакого криминала там нет. Коровы которые на контрольной дойке дали в день менее 20 л списываются как брак на мясо.
А еще добавляют крахмал для цвета
Юля Неюля• 12 августа 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
щоб дійсно розбагатіти - треба 50 гектарів
Неправда, хватит и 50 соток
Барабан для дорослих• 12 августа 2023
Ответ дляЮля Неюля
Неправда, хватит и 50 соток
я живу в сільській місцевості. З 50 сотками розбагатіти - це теплиці.
А так щоб розбагатіти - треба своя техніка і гектари. Хоч дивлячись що для вас розбагатіти.
Витворунка• 12 августа 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
З 50 сотками-це квіти.
Чи на зріз,чи квітучі кущі,чи бульби.
Хризантеми,наприклад.
Або сортові піони.
Гортензія.
Кущі від 200 до 500 гр
Також розсадники закладають на невеликих площах,ту ж саму тую,ялівець
Полуниця сортова,від 3-х до 15 гр за розетку.
Юля Неюля• 12 августа 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
50 соток это клубника, цветы и специи для ресторанов или саженцы растений, деревьев.
Хватит, чтобы работать одной семье, не нанимая людей и получать в год от 500тыс

Юля Неюля• 12 августа 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Без опыта в аграрной сфере вообще огромная глупость начинать с нескольких гектаров, это вложения в трубу вылетят 1000%
Я бы вообще советовала начать с 20ти соток впервые, чтобы набирать руку, получить опыт и не просадить кучу денег
Барабан для дорослих• 12 августа 2023
Ответ дляЮля Неюля
Я й не кажу починати з гектарів. Просто з 50 соток дуже мало шансів розбагатіти.
Почемучечка• 12 августа 2023
Це дуже дуже важкий труд. Плюс треба час набратися досвіду, не так все просто, що посадив і вродило все
Фуліганка• 12 августа 2023
Ответ дляНетутешня
Ну? Що розказуйте,сказали А , то кажіть і Б.

В молоці важливий показник густина/плотность/кількість білка, а жирність вона коливається в незначних відхиленнях. Склад молока стандартний +/- невеликі відхилення, я купую молоко на бринзу, сулкууні , брі, роблю сама, тому я знаю , що є якісне молоко у селян
Некоторые индивидумы добавляют. Что, не напишу. Чтобы не пришло кому в голову повторить.
Все есть, и качественное и нет.
Колдунья-вещунья• 12 августа 2023
У меня в июле градом выбило все... Виноград, яблоки, груши, персики, думала, что не переживу. Столько труда, денег вложено.... но у меня это хобби, если есть лишнее, то продаём. Такие были надежды на яблоки... Стоят битые. Нужно пробовать, вдруг это ваше)
Чупа-чупс• 13 августа 2023
Ответ дляВилосипедниця
Так к ним быка надо
А чоловік нащо?
Шлях до зірок• 13 августа 2023
Ответ дляЮля Неюля
Ну а Ви думаєте, що як є робочі, то можна тепер плювати в потолок йому? Це все треба контролювати ще добряче. Робочі можуть такого наробити без контролю)
Я більше до того, що хочеш бути багатим - люби працювати, а не думати, що це все так легко
И_В_офигительных_штанах• 16 августа 2023
Ответ дляШлях до зірок
Контролировать это не самому землю копать