Намакушка• 12 августа 2023

Тільки приїхала до Німеччини з України.

Тільки приїхала до Німеччини з України. До цього нікуди не виїжджала. Зараз живу у таборі для біженців.
Підкажіть, будь ласка, скільки часу займає процедура оформлення документів? Як нараховують виплати, після оформлення всіх документів, тобто з дня оформлення чи з дня приїзду? Де шукати житло?
Чи можна працювати віддалено в Україні або у Німеччині, маючи тимчасовий захист?
Не засуджуйте, прошу, що цікавлюсь грошима.
Я багато витратила на дорогу сюди, в Україні була без роботи, постійно у пошуках і відмовах, дуже виснажена, всього боюсь, не знаю, що робити.
Просто у ступорі сиджу тут.
любименькая• 12 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Не только с Вами так. Я поехала и вернулась. Такое ощущение что боятся что их сглазят. Вообще ничего узнать толком нельзя. Если говорят то общими фразами. А сумма выплат это вообще вселенская тайна.
Вы поехали в Германию в лагерь и вернулись?

автор Намакушка • 12 августа 2023
Ответ дляwladetta
Автор, якщо вам буде потрібна якась допомога з побутовими перекладами на німецьку, звертайтесь. Я не в Німеччині, особливостей біжентсва не знаю, але знаю німецьку. Якщо потрібно, можу допомогти (безкоштовно, звичайно).
Безмежно дякую Вам!
А я кумедна• 12 августа 2023
Ответ длялюбименькая
Нет, я жила у родственников.
Кидаю курити• 12 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Безмежно дякую Вам!
Сколько вы уже в лагере живете? Там предлагают города на выбор для расселения?
А я кумедна• 12 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Безмежно дякую Вам!
Меня очень радует что в Вашу тему зашли отзывчивые люди, которые могут помочь. Пусть у Вас все сложится наилучшим образом!
автор Намакушка • 12 августа 2023
Ответ дляCopy-Paste
Автор, как вам удалось создать анонимную тему в этом разделе, мне не даёт? (Простите , что не по теме, сама ещё ничего не знаю и информации мало)
Я выбрала тему ’Работа за границей’ и ввела ’Германия’. Если тему в точку брать именно по беженцам, анонимно нет))
Мааарковная• 12 августа 2023
Ответ дляКидаю курити
Ну если он сейчас не работает, то как бы да, он может рассчитывать на помощь
Звільнився з роботи і їде в Німеччину
Черговий по кухні• 12 августа 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я по описанию узнаю.
Хотя сейчас не сложно догадаться, только 4 земли принимают.
Мы в Хайдельберге жили.
И мы жили в Хайдельберге прошлым летом , а вы когда ?
любименькая• 12 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Нет, я жила у родственников.
Что вам не понравилось?

А я кумедна• 12 августа 2023
Ответ длялюбименькая
Что вам не понравилось?
Мне все понравилось)))
Таракашечка• 12 августа 2023
Ответ дляНамакушка
в Баден-Вюртемберг
Автор, все будет хорошо. Главное полюбить и принять Германию если хотите здесь жить. Полюбить из язык, культуру. У вас все получится!
любименькая• 12 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Тоже заметила это.
Я думала наоборот как то ближе будут друг к другу, ну и помощь какая то моральная, поддержка.
А такое ощущение что все боятся что у них выплаты тот человек отберёт.
Это капец какой то))) я думала только мне так кажется.
И я заметила в чатах. Что-то спросишь, морозятся, не отвечают или отвечают кратко
автор Намакушка • 12 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Ага, і тому авторку, яка поїхала від цього кошмару, тепер треба шпинять? Чому я зрозуміла, що вона має на увазі обов´язкову евакуацію, як те, що просто дуже рекомендують виїхати, а Ви - що силою вивозять??? Українки такі українки
Це точно.
Зрозуміло, ніхто насильно не виселяє з домівок, але попередження серйозні, говорять, якщо зараз не виїхати із Сумщини, то у разі активних обстрілів і сильної загрози транспорту для евакуації не буде.

Я вважаю, у мене був такий вибір: потенційна смерть або життя з нуля. Я обрала друге, хоча ніколи цього не прагнула.
Очевидно, якби прагнула, вже давно виїхала.
Тому ці кусючі коментарі мені незрозумілі, але намагаюсь не звертати увагу, якось триматись.
автор Намакушка • 12 августа 2023
Ответ дляКидаю курити
Конечно учтется ваша зарплата,
В каком вы лагере? Зиндельфинген или Карлсруэ?
Карлсруе
Copy-Paste• 12 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Точно, я не внимательная- спасибо.
Автор желаю вам что бы у вас все получилось с оформлением в Германии и т.д и прошло легко
А я кумедна• 12 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Це точно.

Не обращайте внимания. Вы сделали правильный выбор!
КАПСЛОЧНИЦА• 12 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Можна ще питання: а якщо я працюватиму і ця зарплата буде менше, ніж виплати, то її все одно вирахують?
Тобто незалежно від того, чи я працюю, чи ні, в кінці все одно одна сума, так?
так.
автор Намакушка • 12 августа 2023
Ответ дляКидаю курити
Я тут дві доби.
До цього була у таборі в Берліні, у ’Тегелі’, одну добу.
Ні, нічого не пропонують. Сказали, розподіл відбувається автоматично. Вони подають дані про людей, їм подають, де є місця і туди людей вивозять відвозять. У таборі можна бути до 14 днів.
автор Намакушка • 12 августа 2023
Ответ дляCopy-Paste
Точно, я не внимательная- спасибо.
Спасибо большое! И Вам тоже всего наилучшего! Счастливой судьбы!

А я кумедна• 12 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Я тут дві доби.
Автор, а Вам предложили Тафель?
Какое питание в лагере? Расскажите пожалуйста.
СhanelKa• 12 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Це точно.

Автор, хочеться Вас підтримати
Я не дуже люблю Німеччину
Тільки як турист, Але
-Всі мої знайомі, родини, самотні дівчата, мами, їх діти - хто там, у всіх все добре
Треба звикнути, перший час буде важко
Головне, не стресуйте
Саме цінне то ваше життя і здоровʼя
Все інше поступово буде !
сама себе прекрасная• 12 августа 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
100-120, не больше.
Это без того, чтобы 70% ушло в пособие. Можно подрабатывать на 520, тогда оставят 230.
автор Намакушка • 12 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Автор, а Вам предложили Тафель?
Ні, такого не пропонували.
У перший день прибуття дали пакетик із їжею, щоб повечеряти (вода, хліб, ковбаса, сир, шоколадний батончик) і побутові товари (зубна щітка, паста, мило і туалетний папір).
Харчування триразове, дуже смачно і є вибір. Я задоволена, дякую цим людям.
Тут шведський стіл. На сніданок є булочки, йогурт, пластівці, також маленькі одноразові коробочки з маслом, джемом, медом і шоколадною пастою, тобто це можна взяти. Ще яблуко, банан. Кава, чай.
На обід картопля, овочі, м´ясо, салат, теж можуть бути яблука. Чай.
На вечерю я так зрозуміла, що це комбінація з того, що залишилось із сніданку й обіду, тобто все те ж саме.
Сподіваюсь, Вам це якось допомогло!
автор Намакушка • 12 августа 2023
Ответ дляСhanelKa
Автор, хочеться Вас підтримати
Я не дуже люблю Німеччину
Тільки як турист, Але
Треба звикнути, перший час буде важко
Головне, не стресуйте
Саме цінне то ваше життя і здоровʼя
Все інше поступово буде !
Сердечно дякую Вам!
Нехай усе вдається у житті, усі мрії здійснюються!
Тріль!• 12 августа 2023
Ответ дляМааарковная
Дівчата, якщо чоловік приїхав в Польщу за півроку до початку війни, працював. Зараз їду з сином і чоловіком їдемо в Німеччину. Чи дадуть йому виплату?
Так він же у вас не біженець, в нього є документи для легального вьїзду ч Германію?
Парова машина• 12 августа 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Чому ви всі одразу шукажте виплати? Якщо так погано на Батьківщині, то вперед і працюйте, а не паразитуйте. Без виплат спробуйте. Так ні ж. Всі б сиділи тут, як миші. Як би тільки хоч одному паразитуючому на темі війни ( другий рік поспіль які сидять там і ниють) озвучили ціну аренди. А так бігом і перше питання виплати.
З вами все гаразд?
Пацака-задирака• 12 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Я не збиралась виїжджати, тому і не цікавилась, як за кордоном.
У нас почалась обов´язкова евакуація.
Обов язкова евакуація в Сумській облласті?
У мене там багато родичів живуть і ніхто такого не казав
А з чим пов язана евакуацуія?
Я реально вперше чую, хоча і підписана на відлмі телеграм канали
Що відбувається?
СhanelKa• 12 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Сердечно дякую Вам!
Знайдіть місцеві групи
Є нормальні люди, точно мають бути
Вони допоможуть на місці практичними порадами
СhanelKa• 12 августа 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Сидіти,як миші, під обстрілами .. ссуко, які ж наші своїми порадами
Що орки
Тріль!• 12 августа 2023
Ответ дляПацака-задирака
А з чим пов язана евакуацуія?
Що відбувається?
Немає там ніякої обов´язкової евакуації,є в зяввзку з обстрілами той хто біля кордону живе