Намакушка• 12 августа 2023

Тільки приїхала до Німеччини з України.

Тільки приїхала до Німеччини з України. До цього нікуди не виїжджала. Зараз живу у таборі для біженців.
Підкажіть, будь ласка, скільки часу займає процедура оформлення документів? Як нараховують виплати, після оформлення всіх документів, тобто з дня оформлення чи з дня приїзду? Де шукати житло?
Чи можна працювати віддалено в Україні або у Німеччині, маючи тимчасовий захист?
Не засуджуйте, прошу, що цікавлюсь грошима.
Я багато витратила на дорогу сюди, в Україні була без роботи, постійно у пошуках і відмовах, дуже виснажена, всього боюсь, не знаю, що робити.
Просто у ступорі сиджу тут.
Глаза_в_3_карата• 12 августа 2023
Залежить від того в якому таборі , де ви ?

автор Намакушка • 12 августа 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
в Баден-Вюртемберг
Жертва интернета• 12 августа 2023
Краще попитайте у сусідів і по групах місцевих. Там свіжіша інфа
автор Намакушка • 12 августа 2023
Ответ дляЖертва интернета
Дякую за пораду! Помітила, що українці тут неговіркі щодо того, як влаштувати життя, допомогти своїм. Може, це зі мною так...
Суцільна зрада• 12 августа 2023
Заспокойтеся, не хвилюйтеся, все буде добре. Помоліться. Все буде добре.
автор Намакушка • 12 августа 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Дуже дякую!
А я кумедна• 12 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Не только с Вами так. Я поехала и вернулась. Такое ощущение что боятся что их сглазят. Вообще ничего узнать толком нельзя. Если говорят то общими фразами. А сумма выплат это вообще вселенская тайна.
А я кумедна• 12 августа 2023
Автор, а какие условия в Вашем лагере? Сколько человек в комнате? Есть где оставить ценные вещи итд?
автор Намакушка • 12 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Умови більш-менш, трохи схожі на життя в гуртожитку.
У кімнаті ще одна людина, тобто двоє.
Речі я тут залишаю, що поробиш. Просто у валізі

А я кумедна• 12 августа 2023
Ответ дляНамакушка
У кімнаті ще одна людина, тобто двоє.
А кухня, прачечная общая, да? Или есть душ, туалет в номере?
В лагере только украинцы или другие национальности тоже есть?
ksu_ermoshenko• 12 августа 2023
Какие условия в лагере?
Летала_НаМетле• 12 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Так это данные есть официально.
Их несложно найти.
500 на взрослого, 300-350 на ребёнка, зависимо от возраста.
Сколько компенсируют за аренду жилья, зависит от города и даже района города, у нас было 670 евро за двоих с ребенком.
Не боюсь, что сглазят, было бы чему завидовать...хотя, видимо, зависит от того, как жили до.
автор Намакушка • 12 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Кухні немає, але є їдальня. Тут годують тричі на день.
Так, речі можна здати, щоб їх випрали.
Туалет і душ спільні на поверх.
Національності дуже різні.
Летала_НаМетле• 12 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Так, речі можна здати, щоб їх випрали.
Туалет і душ спільні на поверх.
Національності дуже різні.
Вы в Карлсруэ?
автор Намакушка • 12 августа 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Вы в Карлсруэ?
Так, але це тимчасовою Далі невідомо як буде
Викликаю на дебати• 12 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Пошукайте групи Вашої землі в телеграмі. Мені свого часу дуже допомогла група ’Чат помощи Ганновер’, гадаю, що схожі є по різним землям.
Щодо Ваших питань:
п.24 отримуєте приблизно протягом місяця з дати подання.
До Джобцентру можете подавати одразу після отримання п24. Але (!) і це важливо - до отримання п.24 Ви можете звернутись в Соціаламт за грощовою допомогою та медичним страхуванням.
Виплата на дорослу людину приблизно 500 євро плюс-мінус. Нараховується з дати подання заявки.
Страхування оплачує Джобцентр (Соціаламт), житло також.
З житлом найскладніше питання:( Якщо табір не запропонує переїзд в окреме житло, доведеться шукати самій. Найважче одній людині, вдвох чи з дитиною трохи легше. Є сайти пошуку житла типу immo welt, immo scaut. Люди якось знаходять...але скажу одразу - мені не вдалося так зняти. При тому, що ми навіть не отримували соціал, а жили на свої та готові були сплачувати готівкою.
Так, працювати віддалено можна. Ви повинні повідомити про цю свою роботу та розмір доходу в Джобцентр. Ця сумма буде вирахувана від Вашої грошової допомоги.
А я кумедна• 12 августа 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Так это данные есть официально.
Их несложно найти.
А коммунальные высчитывают из этой суммы?
Я не то что из зависти или что. Просто пыталась прикинуть хватит ли мне на жизнь с ребенком на двоих. Учитывая что на продукты в месяц евро 500 уходило бы.
Так никто ж ничего толком не объяснил. Все наверное думали что я им сильно завидую. Их пособию.
Летала_НаМетле• 12 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Я по описанию узнаю.
Хотя сейчас не сложно догадаться, только 4 земли принимают.
Мы в Хайдельберге жили.
Мусик Пусик• 12 августа 2023
Удачи. Ничего не бойтесь! Все получится

Ясамаякрасивая)• 12 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Хватит
Оле Лукойе• 12 августа 2023
Скажіть будь ласка, а що вам завадило всю інформацію зібрати ще будучи дома?
Викликаю на дебати• 12 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
В зависимости от земли и города ДЦ покрывает жилье вместе с коммунальными или частично с коммунальными. Мои родственники живут в социальном жилье от города, отопление, вода входят в оплату городом, в за электричество они платят из пособия 40 евро с человека.
Незламна Україна• 12 августа 2023
Питайте в фейсбук группах і телеграм групах.
автор Намакушка • 12 августа 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Щодо Ваших питань:
Дуже Вам дякую за такі детальні відповіді!
Я плачу. Так важко це все. Мені образливо, що наші такі гострі тут. Я півтора року в Україні й тільки зараз виїхала, бо почалась обов´язкова евакуація людей у Сумській області.
Мені порадили Німеччину, що типу тут якось можна адаптуватись, соціальна країна, я і приїхала.
Але жити треба на щось і десь, працювати, вчити мову. То просто цікавилась у наших і ні, щось загальне, жодних конкретних відповідей.
автор Намакушка • 12 августа 2023
Ответ дляОле Лукойе
Я не збиралась виїжджати, тому і не цікавилась, як за кордоном.
У нас почалась обов´язкова евакуація.
А я кумедна• 12 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Автор, я думаю что если Вы уже в лагере, то там Вас направят куда нужно. А по документам, там около месяца ждать пока все это оформиться.
И с жильем отдельным большой вопрос.
Ясамаякрасивая)• 12 августа 2023
Ответ дляОле Лукойе
Ну вот какая вам разница, что ей помешало? Может она не планировала ехать, а потом пришлось и времени на збор информации уже не было. Ну вот правда, какая вам разница где она собирает информацию дома или в Германии?
Летала_НаМетле• 12 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
У меня была аренда сама холодная 550 (однушка 48 кв.м )
+120 коммуналка.
670 всего компенсировал джобцентр сразу на карту арендодателя
Пособие отдельно.
Не знаю, как кто откладывает, но мне иногда не хватало. Немка, у которой я жила, сдавала ещё одну квартиру посуточно, я убирала её и мне платили деньги за клининг.
Вот ещё 200-300 евро в месяц получалось.
Но мы не ели просрочку из тафеля и не одевала ребенка в Красном кресте. Нормально жили.
500 на продукты, ещё 100 на мелочи бытовая химия, шампуни, гели и т.д.
Ну и развлечения какие-то ребенку, секции, канцелярия и т.д.
9 комнат• 12 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Успіхів Вам! Тримайтесь!
автор Намакушка • 12 августа 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Щодо Ваших питань:
Можна ще питання: а якщо я працюватиму і ця зарплата буде менше, ніж виплати, то її все одно вирахують?
Тобто незалежно від того, чи я працюю, чи ні, в кінці все одно одна сума, так?