Намакушка• 12 августа 2023

Тільки приїхала до Німеччини з України.

Тільки приїхала до Німеччини з України. До цього нікуди не виїжджала. Зараз живу у таборі для біженців.
Підкажіть, будь ласка, скільки часу займає процедура оформлення документів? Як нараховують виплати, після оформлення всіх документів, тобто з дня оформлення чи з дня приїзду? Де шукати житло?
Чи можна працювати віддалено в Україні або у Німеччині, маючи тимчасовий захист?
Не засуджуйте, прошу, що цікавлюсь грошима.
Я багато витратила на дорогу сюди, в Україні була без роботи, постійно у пошуках і відмовах, дуже виснажена, всього боюсь, не знаю, що робити.
Просто у ступорі сиджу тут.
интайм_не_предлагать• 12 августа 2023
Девочки, а кто подскажет: если я побыла в Польше 4 месяца. Вот лето уже в Украине и вот на осень, если будут отключения, то снова хочу выехать. Меня где-то примут на длительно (не знаю сколько выдержу)?

Веселуха Муха• 12 августа 2023
В основном самим искать жилье и разбираться со всеми документами. Могут помогать волонтеры. Поставьте гугл обьектив , переводчик на телефон
Веселуха Муха• 12 августа 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Конечно Германия может поддерживать, наверное и все сейчас. Но нужно узнать по срокам у кого то, по Вашей ситуации
Веселуха Муха• 12 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Можна ще питання: а якщо я працюватиму і ця зарплата буде менше, ніж виплати, то її все одно вирахують?
Тобто незалежно від того, чи я працюю, чи ні, в кінці все одно одна сума, так?
Краще вивчайте мову спочатку. Це дуже складно все. Якщо немає знання мови і професії хорошої то не спішіть
сама себе прекрасная• 12 августа 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Во время учебы можно подработать два часа в день , тогда будут лишние 230 евро к пособию
Кастрюлька• 12 августа 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Всі країни, які приймають на хороший соціал - оформлення довго/далі процес інтеграції …
Приймуть, то приймуть
Але просто зиму пересідіти, не зрозуміють
Такі їдуть в дешеві країни і живуть за свій рахунок
Барвіночка• 12 августа 2023
Ответ дляПосудомойка
Сонечко, не сумуйте!
Ви моя землячка!

Я не в Німеччині, але теж є таке, що українці не поспішають ділитися інформацією з іншими.
Особливо злі наші заробітчани, тих взагалі бісить, що ми всі приїхали і нам ще гроші платять.
Але особисто я і без допомоги гарно влаштувалась і написала на Фейсбуці величезний покроковий пост що і за чим робити.
Вам просто хочу побажати всього найкращого, все буде добре!!
Можете поділитися силкою на ФБ на ваш пост?
Завжди з рушником• 12 августа 2023
Ну так это понятно, что все злые.
Люди, которые заезжали в прошлом году проходили все круги ада. А вы приехали и хотите все на блюдичке.
Надо самой искать интересоваться и язык учить.
Удачи, серьезно.
Барвіночка• 12 августа 2023
Ответ дляnatallochka
Напишіть мені в лічку, я приєднаю вас до телеграмм каналів
Мене теж приєднайте будь даска 0674243606

wladetta• 12 августа 2023
Автор, якщо вам буде потрібна якась допомога з побутовими перекладами на німецьку, звертайтесь. Я не в Німеччині, особливостей біжентсва не знаю, але знаю німецьку. Якщо потрібно, можу допомогти (безкоштовно, звичайно).
Мадам Подлинник• 12 августа 2023
Ответ дляКавуся
В Польше тоже самое. При чём и до войны так было и сейчас. Шифруются, прячут любую информацию. Спросишь о чем то, начинают юлить. Что бы украинец помог украинцу, не видела такого никогда.
Грустно (((
Скорее поляк поможет, чем украинец
Кавуся• 12 августа 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Скорее поляк поможет, чем украинец
У меня именно так и было
Викликаю на дебати• 12 августа 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Германия примет. Но с жильем плохо. Или в лагерь, или к знакомым, или за свой счет по безбожным ценам.
Викликаю на дебати• 12 августа 2023
Ответ длясама себе прекрасная
100-120, не больше.
Фляшка на трьох• 12 августа 2023
Ответ дляТріль!
Де обов´язкова евакуації,до чого ви це пишите,в мене мама в 5 км,а десь і то менше в огороді вже русня ,і евакуація лише за бажанням
Якщо Вам на маму свою чхати, то не обов´язково автору це робити по відношенню до себе
Тріль!• 12 августа 2023
Ответ дляМусик Пусик
Странно, что нигде об этом не пишут.
Бедные люди.
Нам только втирают про границы 91 года, а что наших безбожно обстреливают - молчат блин.
Там обстрілюють,вже півтори роки,ви таке пишите,все прикордоння,просто один день є приліт,інший немає.Евакуація за бажанням,ніхто насильно зі своїх домівок не виганяє.
Тріль!• 12 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Вам би,або щось написати,чи що? Я не можу змусити дорослу людину кинути своє житло, домашніх тварин,огород і так далі.І так майже всі,це лише на советчіці якась паралельна реальність
Морская свинка• 12 августа 2023
Ответ дляТріль!
Блін, хоч трохи поцікавтеся,що в країні відбувається ! І так, другий тиждень евакуація .ясно,що не виганяють,але перспективи окреслюють дуже чітко , і це оф.оголошені заходи !
Мааарковная• 12 августа 2023
Дівчата, якщо чоловік приїхав в Польщу за півроку до початку війни, працював. Зараз їду з сином і чоловіком їдемо в Німеччину. Чи дадуть йому виплату?

Copy-Paste• 12 августа 2023
Автор, как вам удалось создать анонимную тему в этом разделе, мне не даёт? (Простите , что не по теме, сама ещё ничего не знаю и информации мало)
Фляшка на трьох• 12 августа 2023
Ответ дляТріль!
Ага, і тому авторку, яка поїхала від цього кошмару, тепер треба шпинять? Чому я зрозуміла, що вона має на увазі обов´язкову евакуацію, як те, що просто дуже рекомендують виїхати, а Ви - що силою вивозять??? Українки такі українки
Фляшка на трьох• 12 августа 2023
Ответ дляМорская свинка
В неї там мама розказує, що все норм, а тріль! рожеві окуляри не знімає, щоб не заморочуватися
Кидаю курити• 12 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Конечно учтется ваша зарплата,
В каком вы лагере? Зиндельфинген или Карлсруэ?
Кастрюлька• 12 августа 2023
Ответ дляМорская свинка
Евакуація є
З Сумської області привезли біженців в моє місто ..Київської обл
Розселили в старий дитячий садочок
Звичайно, що то не насильно
Але обстріли і люди бояться
Кидаю курити• 12 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну так это понятно, что все злые.
Удачи, серьезно.
Ну про ад вы перегнули
Парова машина• 12 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Краще скористайтесь можливістю спершу адаптуватись та вивчити мову. Наскільки я знаю від знайомих, сума одна виходить.
А я кумедна• 12 августа 2023
Ответ дляwladetta
Спасибо Вам!
Меня тоже пугали эти трудности с переводом и тонны писем.
Кидаю курити• 12 августа 2023
Ответ дляМааарковная
Ну если он сейчас не работает, то как бы да, он может рассчитывать на помощь
Вільний митець• 12 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Та я видела цены. Мне с ребенком на самые обычные продукты нужно было 500 евро. Я видела цену мяса, фруктов итд. И это реально самые недорогие продукты.
Писать можно что угодно. Если питаться одними макаронами за 1 евро, то конечно можно откладывать.
Но ребенок не может питаться одними макаронами.
у нас с дочкой выходило на продукты 370 евро в месяц. Но я не транжира, у меня был список продуктов, необходимых нам на месяц. Каждую неделю брала брошуру по акциям, орехи, чай, рыба, фрукты, печень, мясо, сыр..Туже филадельфию набирала по 0,99 евро 4-5 шт на месяц. Варила очень вкусный борщ, со свежей свеклой, сметана у немцев тоже есть. На эту сумму у нас был разнообразный рацион.
А я кумедна• 12 августа 2023
Ответ дляВільний митець
Так тоже можно, я просто в этих 500 евро включила и бытовую химию. Поэтому округлила. Именно на продукты у меня уходило 100-120 евро в неделю.
Тот же ребенок хочет и мороженое и какие то сладости. Это тоже в списке было.