Точная копия плова• 12 августа 2023
СМАС ліфтинг, хто робив, відгукніться...
Дівчата, можливо, хтось робив процедуру СМАС ліфтинг. Чи дієва вона, чи боляче, чи є результати і коли ви їх побачили, на скільки вам хватило ефекту, чи є альтернатива? Дякую всім, хто відгукнувся.
Кринжова баба• 12 августа 2023
Я делала. Сложно сказать от чего эффект. Потому как мне 36, а у косметологов я с 18 лет. Прям активно пользуюсь их услугами.
Мне никто не даёт мой возраст.
Мне кажется, что эффект все же есть. Контур улучшился.
Мне никто не даёт мой возраст.