Залізна пані• 12 августа 2023

Вы любите свою работу?

Домовенок Кузя• 12 августа 2023
Да.

Чарочка діда• 12 августа 2023
так
Elani• 12 августа 2023
Да
Поміркована думка• 12 августа 2023
Очень люблю. Всё что я делаю это моё.
За зарплату не работаю.
Українська зірочка• 12 августа 2023
Да.
Можу брикнути• 12 августа 2023
Нет,причем ни одну из них.Либо коллектив хороший,либо зарплата,а так,чтоб прямо гореть-нет
Туся муся• 12 августа 2023
Обожнюю, тому в понеділок звільняюсь.

Мона Лиза• 12 августа 2023
Так, люблю.
Сливочная пенка• 12 августа 2023
Люблю. Полтора года не работаю, жду когда запустимся.
Тримаю свічку• 12 августа 2023
Профессию люблю,работу нет.Работаю не по специальности сейчас.Платят хорошо.
Правильно_Валерчик• 12 августа 2023
Порівняно з минулою- так
Пишу каліграфічно• 12 августа 2023
Не люблю. Поміняла 4 роботи. Або скорочення, або ліквідація, або декрет. Роблю за гроші. В селі вибору нема. Не вмію нічого робити, щоб займатися бізнесом. Якось так.
Голова колгоспу• 12 августа 2023
Люблю.
Навчаю людей.
Працюю в цій сфері довго, все доведено до автоматизму, почуваюся в зоні комфорту, але змінювати нічого не хочу.
Треба підробіток• 12 августа 2023
Люблю
День гуляю надворі в парках , по музеях , в скверах з каляскою , ізджу в басейн плавати тричі на тиждень
Весела моль• 12 августа 2023
14 лет работала на одном ’вкусном’ хорошо оплачиваемом месте, но даже зарплата не радовала...дети с няней были до 11 лет, устала, сходила на 11 собеседований. С 13 ноября 2018 года я хожу на работу как на праздник)) коллектив супер, директора норм, балуют ништяками и плюшками. Я довольна ( сейчас есть свои проблемы, но война... много работаем на ВСУ).
ТАЗератти• 12 августа 2023
так, люблю свою роботу
ТАЗератти• 12 августа 2023
Ответ дляТреба підробіток
Люблю
та так, якщо з кАляскою, то явно профі))))
Треба підробіток• 12 августа 2023
Ответ дляТАЗератти
Да
Профі
З кАляскою
і за кермом 23 їй рік
Жгітє шчє))))
ТАЗератти• 12 августа 2023
Ответ дляТримаю свічку
Ні, моя професія = моя робота. Приносить і задоволення, і хороший достаток

ТАЗератти• 12 августа 2023
Ответ дляТреба підробіток
Да
Профі
З кАляскою
і за кермом 23 їй рік
Жгітє шчє))))
жувати не пробували, як в рекламі?
Треба підробіток• 12 августа 2023
Ответ дляТАЗератти
жувати не пробували, як в рекламі?
Боже
Ну і пристане ж вєчно якесь 😃😃
От же жаба душить)))
ТАЗератти• 12 августа 2023
Ответ дляТреба підробіток
Боже
Ну і пристане ж вєчно якесь 😃😃
От же жаба душить)))
Жгітє шчє)))) (ваш жаргон) зи, а з якого місця і чому завидувати?
ПультОт_БМВ• 12 августа 2023
Не люблю. Моя робота не приносить користі, не в нашій країні, на жаль. Навіть навпаки.
ЛюбимаЯНЬ• 12 августа 2023
Работу нельзя любить. Это рабство.
Білий Лосик• 12 августа 2023
Нарешті, так. Це моя друга робота закордоном, і вона моя улюблена, я вдячна кожен день, що маю таку роботу, яка мені подобається, і про яку я мріяла.