Мамина корзиночка• 12 августа 2023

Ваші діти 18 + живуть з вами? Не просяться на волю?

У всіх знайомих з ними живуть і батьки дітей утримують. Сама така була..років до 20 з батьками, допомагали...
Результат:
вже голосів: 84
56 (66.67%) Живуть зі мною
28 (33.33%) Вже самостійно живуть
Тріль підпільний• 12 августа 2023
Бунтував, рвався на волю, а, спробувавши і виявивши, що на місці використаної зубної пасти нова не з´являється, повернуся і тепер ні гу-гу))

Чудовий каламбур• 12 августа 2023
19 років. Живе з нами, перейшов на 3-й курс універа. Підробляє, на свої ’хотєлки’. Самостійно забезпечити собі оренду, прохарчуватися та покрити всі потреби (лікування, одяг, інтернет, мобільний зв´язок, лінзи і т.д.) в поєднанні з навчанням в універі поки що можливості в нього немає. Хоча в 17-18 років дуже хотів. Зараз подорослішав, мабуть, такі питання не підіймає.
ОдинРазНадетое• 12 августа 2023
Син-19р, вчиться на 3-му курсі. Живе з нами. Закінчить навчання, знайде роботу, буде жити окремо. Квартиру купили
Djacmin• 13 августа 2023
Старшие двое жили с нами, пока учились в институте. Закончили, пошли на работу и съехали жить самостоятельно. Из младших двоих, дочь -школьница, о самостоятельной жизни не думает, нет даже мыслей на эту тему, сын-студент также не говорит и не думает о съезде.
БолеИменее• 13 августа 2023
19 лет, живет с нами, учится много, ему с нами хорошо, а нам с ним. Вот сегодня говорил мне: «мама, я жениться ещё б не хотел»
БолеИменее• 13 августа 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Тоже вижу только такой путь для сына, не понимаю как это в 18 на выход . Образование получит, работу найдёт, тогда пожалуйста
Чумачечая Весна• 15 августа 2023
Я бы,может, и хотела, чтобы сын жил отдельно, но спм он не сможет снимать жильё, попрёт к бабушке, будет делать ей нервы, ибо бухает и гуляет .
Я как раз с собой борюсь, чтоб отпустить его,если захочет, мне тяжело это даётся, хочется контролировать, были проблемы с наркотиками, надеюсь, они в прошлом