Рання пташка• 13 августа 2023

На один день в Яремче, дайте пораду

Я з дітьми (10 і 12 р) хочемо в Яремче (вірніше я))) та і дітей вигуляти), ні разу не була ще, хочу виїхати вранці і ввечері повернутись, бо нікому тварин лишити, щоб з ночівкою. Ми тут недалеко тепер живемо. Куди піти, щоб дарма не гаяти часу? Щоб краєвид гарний для фото.. щось цікаве. Цікавить міст підвісний і гойдалка, як туди дістатись? Ми не на авто. Дякую. Потім до Ворохти хочу і на кінець - Верховина)))) на десерт)) Але то не за один день)) Потім.
ВЫВсеВрете• 13 августа 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3385156
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3383948
автор Рання пташка • 13 августа 2023
Ось за цю гойдалку:
автор Рання пташка • 13 августа 2023
Чи може скріншотом по гугл-картам зорієнтуйте хоч в якосу напрямку вирушити..
автор Рання пташка • 13 августа 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Дякую) та перечитувала всі теми за Карпати взагалі, багато інф…
Скелі Довбуша, точно))) дякую
автор Рання пташка • 13 августа 2023
Зрозуміла, та гойдалка в Микуличинах знаходиться.
Бабо-лебідка• 13 августа 2023
На території отелю ведмежа гора гарний краєвид і територія
Радостина• 13 августа 2023
Водопад Пробій,
Водопад Дівочі сльози ( біля 30 минут подъем от ведмежої гори)
Стежка Довбуша
Гора Маковиця, если планируете подъем
автор Рання пташка • 13 августа 2023
Ответ дляРадостина
Водопад Пробій,
Стежка Довбуша
Гора Маковиця, если планируете подъем
Дякую))
Г@Л@В@ломка• 13 августа 2023
Подскажите, пожалуйста, кто знает, как добраться с ЖД вокзала Яремче до горы маковица, до стежок Довбуша? Там ходит какой-нибудь транспорт?
энциклопУдия• 13 августа 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Только на такси.
Ранковий базар• 13 августа 2023
Ответ дляРання пташка
Ось за цю гойдалку:
Ми до неї ходили від водопаду Гук, біля Татарова