Прочитала у хлопця з Азову, який оголосив збір на амуніцію і дрони в інстаграмі таку новину
Вместо дронов и автомобилей сольют 620 миллионов на стадион: чиновники Черниговщины нашли, куда девать деньги
В Чернигове планируют построить новый стадион на месте разрушенного
Тільки на підготовку документації піде 20 млн грн
С*Ка, коли це вже скінчиться?
Як ми збираємося вигравати війну при таких гнилих чиновниках на місцях?
С*Ка, коли це вже скінчиться?
Vlada-Maria• 13 августа 2023
Ответ длячир
Того Свинарчука разоблачили и посадили? Нет. Видимо Пушкин мешает.
Таким навіть в голову не приходить, а може просто вдають що не розуміють, що при такому запиті суспільства, якби там дійсно було за що, то вже був би показовий процес, котрий би заткнув за пояс Гаагський трибунал
А ось і свіжачок:
2,6 млрд на дороги: саме стільки склали Держзакупівлі на «Прозорро» за останній тиждень.
Це 17% від всіх закупівель () за останні 7 днів. Один лише «Київавтодор» витратив майже мільярд на ремонт частини окружної. Стільки б пішло на близько 11,4 тис мавіків для ЗСУ.
Я вже мовчу, що ці 2,6 мільярдів могли піти на майже 30 тис. Мавіків 🤦♂️
Ответ дляlilu1990
Порошенко нема на кого жалітись крім самого себе
73 відсотки проти нього голосували
А не за зеленського
73 відсотки проти нього голосували
А не за зеленського
То больше из-за черного пиара против пороха. Ну вот объективно, что такого плохого делал порошенко, в чем потом зеленский был лучше? Да ничего. Пороха просто обгадило фсб, сманипулировало народом и вот имеем что имеем.
сладкий_ноябрь• 13 августа 2023
Ответ дляMatilda99
На стадион обязательно? Пусть ферму строят и завод рядом - консервы производят. Швейную фабрику - спальные мешки и форму шьют. Почему все деньги проходят мимо войны, когда в стране война?
Вот и я о том же.
Карого хера
Ответ дляI-va
’Кто ж его посадит? Он же памятник!)’
Если бы не журналисты и скандала бы никакого не было.
Ворон ворону глаз не выклюет. Спасибо Порошенко за такие профессиональные назначения. Можете вспомнить как это было.
Теперешние назначения в самых высоких кругах вообще никто не расследует, справедливости ради. Да и ’памятник’ можно было давно посадить, мне так кажется.
сладкий_ноябрь• 13 августа 2023
Ответ дляViktoria_St
Если назначение какие-то ’освітньо-оздоровчі споруди’ то какая фабрика или консервы?
Сделайте ремонты в уже существующих больницах и сделайте в каждой реабилитационные центры для военных, детей и инвалидов
МАМА НИКИТКИ-2• 13 августа 2023
Ответ дляfreedom_2015
на кого ? на праву руку Атрошенко )так собі заміна
Що ви несете. В Че військова адміністрація і в області і в місті.
Брижинському навіть легенду придумали, щоб керувати поставити.
Нібито очолював оборону Че.
В Че всі знають, хто очолював оборону, це Віктор Ніколюк. Аде в нього хватило мудрості і розуму відмовитись в 22 від посади голови ВА
Тоді на арену вийшов Брижинський.
Нібито очолював оборону Че.
Тоді на арену вийшов Брижинський.
Vlada-Maria• 13 августа 2023
Ответ дляI-va
’Кто ж его посадит? Он же памятник!)’
тобто зелена монобільшість ВР, свої кишенькові зелені прокурори і міністри - а ’ворон ворону’?
Ви самі хоч прочитали те, що запостили? а за теперішні призначення кому дякуєте? Чи теж Порошенко винен?
Ответ дляKateSavch
Маємо тепер - війну від сусіда і геноцид від влади !
Vlada-Maria• 13 августа 2023
Ответ дляI-va
Ну и вы в памяти тоже освежите)
я то якраз регулярно ’освіжаю’, а не тримаю заготовки старі передвиборні і мусолю їх. Ви спочатку самі уважно перечитайте, що запостили, але кому я то раджу?
Ответ дляVlada-Maria
Ну да, медведчука моментально помножили на ноль с полным раскулачиванием.
Santa-c3fa• 13 августа 2023
Ответ дляlilu1990
Чому саме на стадіон? Немає більш важливих статей розходів?
Походу запад здесь тоже денюжку пилит не хило, в особенности немцы, которые и поддерживают нас так, задля годиться
МАМА НИКИТКИ-2• 13 августа 2023
Ответ дляUnmistakable
Я взагалі в шоці чим живе зараз наше місто. Як оце недолуге в обличчі Бражинського стало у влади.
То ви ще про опитування на початку літа не знаєте. 90% висказались проти Бражинського. Так він тероризував людей, щоб прізвища проголосувавших проти йому надали.
Я в афіге від того.
Vlada-Maria• 13 августа 2023
Ответ длячир
та яким ’повним розкулачуванням’? Бережуть і примножують)))
Після того, як Єрмак очолив ОП, його партнер ввійшов у бізнес Столара-Медведчука
Vlada-Maria• 13 августа 2023
Ответ дляI-va
Я читать не умею. Чукча писатель, а не читатель)
Ви похвально самокритичні
воно і так зрозуміло))))
МАМА НИКИТКИ-2• 13 августа 2023
Ответ дляlilu1990
По перше це єдиний в місті стадіон, де тренуються 2 команди. По друге одним із спонсорів була футбольна команда. Я не пам’ятаю, точно назву. Здається Борундія, чи якось так.
Vlada-Maria• 13 августа 2023
Ответ дляlilu1990
Теж про це подумала
теж варіант не виключений, якщо врахувати, скільки їх сиділо на підсосі у путіна
Соната любви• 13 августа 2023
это хорошая новостью
люди сами все это выбрали.
теперь могут радоваться, желания сбываются
люди сами все это выбрали.
Vlada-Maria• 13 августа 2023
Ответ дляСоната любви
это хорошая новостью
люди сами все это выбрали.
можу ще підкинути їм для радості... прочитала і офігіла
Допомогли навички корупціонера: екснардеп став найбільшим постачальником зброї в Україні, — NYT
marydgayne• 13 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Можу помилятися, але можливо просто кошти виділені саме сюди і не можуть виділитись на війну (можливо західна допомога, юридично неможливо скористатися)
пусть жилье строят вместо разрушенного, а не стадионы....
Соната любви• 13 августа 2023
Ответ дляVlada-Maria
читала про пашинского.
там все связаны между собой.
деньги всех связали.
бизнес на всем.
там все связаны между собой.
деньги всех связали.
бизнес на всем.
marydgayne• 13 августа 2023
Ответ дляlilu1990
Ну якщо вже цей хлопчина, hardin, якого я читаю з початку війни
Публікує таке
То скоро їм нагадають, що війна досі триває.
Публікує таке
никто и ничего им не напомнит. вы еще этого не поняли? Кому война, а кому мать родная!
молоточки с барабанами быстро уже забыли все...
Соната любви• 13 августа 2023
Ответ дляmarydgayne
зачем жилье?
кому оно нужно?
2 год войны, все молчат, неначаси.
значит у нас все замечательно и всех все устраивает.
кому оно нужно?
2 год войны, все молчат, неначаси.