Я погнала• Изменено 13 августа 2023

Таксі Київ в комендантський час дорожче?

Автобус з Польщі приїде в Київ близько 00.00. Таксі їздить в такий час, наприклад Bolt, ціна набагато дорожча звичайної?
PORKA• 13 августа 2023
Таксі дуже вибірково їздить і так, значно дорожче. Через додаток ви не викличете. Це треба знати, які служби це практикують. Ну й ті, що на вокзалі стоять, часто мають дозволи

PORKA• 13 августа 2023
І ще допишу - не факт, що автобус приїде вчасно, а автобуси зараз не пускають в коменд.годину в Київ
автор Я погнала • 13 августа 2023
Ответ дляPORKA
Ну перевізники ж планують маршрути, до вокзалу довезуть точно. Питання чим додому доїхати з вокзалу.
PORKA• 13 августа 2023
Ответ дляЯ погнала
Не точно. Вже двічі знаю з перших рук, що автобуси на заправці під Києвом ночували - розвернули після 00:00
english book• 13 августа 2023
Дивно що вночі запланували. Багато людей зустрічала і проводжали, то жоден автобус не приїздив пізніше 21.00.Зранку зазвичай відправлення о 7. 00.Якщо потяг, то ночівля на вокзалі до ранку. Виключення-хворі, чи за ким приїздить спецтранспорт.
Після комендантської години, пересуватися можливо тільки зі спецперепусткою, знаючи пароль/відповідь. Водіям цього зазвичай достатньо, а от у пасажирів можуть перевіряти документи. Під час КГ дороги на в´їзді до міста перекриваються, зупинка і перевірка документів обов´ язкова. По самому місту- як повезе.
автор Я погнала • 13 августа 2023
Ответ дляenglish book
Хай перевіряють, мені не шкодить. Автобус 11 годин на кордоні стояв, в дорозі 1.5 доби з дітьми.
автор Я погнала • 13 августа 2023
За розкладом ми мали бути в Києві о 15.30.
Ясамаякрасивая)• 13 августа 2023
Не ездит ночью такси в комендантский час
автор Я погнала • 13 августа 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Uklon написали приїдуть, але треба буде чекати на водія з дозволом.

автор Я погнала • 13 августа 2023
В нас поважна причина значна затримка рейсового автобуса на кордоні.
english book• 13 августа 2023
Ответ дляЯ погнала
Якщо автобус не місцевий, то в нього перепустки не буде. Шанс потрапити в Київ-тільки до комендантської години Пізніше або не пустять, або на розсуд військових. Можуть і пустити якщо діти.
Сама часто пересуваюся службовим автотранспортом. То якщо вже комендантську година- всіх розвозять прямо під їх будинки. Транспорт з перепустками, пасажири ні. Висаджувати будь де заборонено. Там певні правила для водіїв пасажирського транспорту, які мають право їздити в комендантську годину.
автор Я погнала • 13 августа 2023
Ответ дляenglish book
Дякую, може встигнемо. О 16.00 виїхали зі Львова.
Свята• 13 августа 2023
Ставите приложения такси 828. Они только через приложения в комендантский час работают. Дорого
Ясамаякрасивая)• 13 августа 2023
Ответ дляЯ погнала
Для кого это она поважна?
автор Я погнала • 13 августа 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Для кого это она поважна?
Для нас) Та як буде уже, аби дав Бог щасливо доїхати.
PORKA• 13 августа 2023
Ответ дляenglish book
Для прикладу: два автобуси дітей, усі дозволи від військової адміністрації, в одному з автобусів зламаний кондер - не пустили і крапка(
Та_все_ок_будет• 13 августа 2023
Восени минулого року в коменданську годину з правого на лівий берег стояв тариф 4 тис. грн