Місячне Сяйво• 13 августа 2023
Стискає шию і важко вдихнути
Уже на протязі 4 міс турбують відчуття стиснення шиї і відразу хочеться глибоко вдихнути.Такі відчуття можуть бути періодично протягом дня а може кілька днів не турбувати.Відчуття ніби шию стискає і бракує повітря.Серце перевірила,маю вузли в щитовидці.Чи можуть вони таке давати,що ще перевіряти?
Кили и Манджаро• 13 августа 2023
В мене теж таке є,зажаті дуже м´язи шиї,вона мене вже задовбала,ця шия
Місячне Сяйво
• 13 августа 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Можуть і вузли. А що по самій щитовидці? По аналізам щитовидки?
Аналізи не критичні приймаю добавки і вітамін Д.Спостерігаю уже кілька років.
Місячне Сяйво
• 13 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
В мене дуже плечі зажаті і напружені.Робота сидяча постійно за комп´ютером.
Місячне Сяйво
• 13 августа 2023
Ответ дляПтица секретарь
Психосоматика? У невролога были?
Ні до невролога ще не ходила.
Місячне Сяйво
• 13 августа 2023
Ответ дляМэри Попкинс
С ЖКТ все ок? Может рефлюкс и срк такое давать.
Не знаю так як не обстежувала давно бо не турбує
Мэри Попкинс• 13 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Тоді, напевно, не воно, бо відчувається і з іншими симптомами.
Місячне Сяйво
• 13 августа 2023
Ответ дляМэри Попкинс
В тому то і справа що коли починає стискати шию інших симптомів немає,єдине що деколи аж страшно робиться і починаю часто позіхати.
Дело было давно• 13 августа 2023
Про страшный остеохондроз. кривые артерии и прочие перекосы из советской мифологии уже написали?
Если органические причины исключены (сердце и щж), то Вам к психотерапевту/психиатру - это типичные симптомы тревожного расстройства, сейчас полстраны с ним живут.
И нет, магнии, глицины, мебикары и адаптолы это НЕ лечат.
Немедикаментозно на регулярной основе: режим сна, физические нагрузки, минимум гаджетов и новостей.
Медикаментозно: антидепрессанты группы СИОЗС.
Місячне Сяйво
• 13 августа 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Якщо ттг щитоподібної в нормі, це може бути панічна атака
Панічні атаки колись мала часто,зараз рідко бувають то самопочуття зовсім інше.
Розвідка Маші• 13 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Ну то якщо ви їх не вилікували, це продовження симптоматики-ком в горлі на нервовому грунті.
Розвідка Маші• 13 августа 2023
Ответ дляДело было давно
+1!
Valechka-mk• 13 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
ПА разные бывают.
Но если врачи ничего не находят, то есть смысл обратиться к психотерапевту
Кили и Манджаро• 13 августа 2023
Ответ дляДело было давно
Ну не скажіть,в мене були дуже спазмовані м´язи шиї,аж душило.Пішла до невролога одного,він мені такого не може бути,пийте гідезепам,а інша вислухала,подивилися рентген і каже,авжеш у вас же тут все спазмовано,тому і такі відчуття,сказала в якій позі лягти спати,виписала ліки,прийшла до дому лягла на ліжко,так як вона сказала,і відразу мені стало легше
Фиктивная• 14 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Поделитесь,плиз,как нужно лежать?
Кили и Манджаро• 14 августа 2023
Ответ дляФиктивная
Поделитесь,плиз,как нужно лежать?
Так вона ж мені по моєму рентгену сказала як,бо в мене є нестабільність,певних позвонків.Я не впевнена що і вам так треба,у вас же зовсім інше може бути,і ви собі ще гірше зробите наприклад